KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (240)

Techwater****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem systemów uzdatniania wody. W ofercie filtry, sterylizatory i układy dozujące. Charakterystyka techniczna oferowanych urządzeń, referencje oraz informacje o firmie.

http://www.lodz.techwater.pl/ - 26 Cze 2002

Techwater****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która oferuje stacje uzdatniania wody, filtry narurowe, wkłady filtracyjne, zmiękczacze, demineralizatory, sterylizatory i in. Opis urządzeń, dane techniczne, zastosowanie i zdjęcia.

http://www.warszawa.techwater.pl/ - 25 Cze 2002

Topserw - uliczne zdroje wodne, fontanny i dystrybutory****

W ofercie przedsiębiorstwa Topserw znajdują się pitniki różnego typu, idealne dla szkół oraz firm. Polecamy dystrybutory wody pitnej, zdroje uliczne, źródełka oraz fontanny.

http://www.zdrojownia.pl/ - 14 Paź 2015

Transcom Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy w ofercie, której znajdziesz systemy uzdatniania wody,chemia basenowa tworzywa sztuczne oraz systemy kontroli dostępu.Autoryzowany serwis Dinotec GmbH

http://www.transcom.pl/ - 25 Sty 2006

Urządzenia Cosmowater****

Jakość wody z kranu ma wpływ nie tylko na zdrowie, ale też na cały dom, sprzęty AGD, armaturę, instalacje. Twarda woda to źródło wielu problemów, więc warto skorzystać z urządzeń CosmoWATER, by je rozwiązać. Jest wiele korzyści, które przynosi korzystanie z uzdatnionej wody w domu. Dzięki uzdatnianiu wody możesz liczyć na dłuższe działanie sprzętów AGD, doskonały smak i aromat kawy oraz herbaty, a także niższe rachunki za prąd, armaturę bez osadów z kamienia i znacznie więcej. Poznaj CosmoWATER!

http://cosmowater.pl/ - 17 Kwi 2016

Uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, odwrócona osmoza Ortocal****

Uzdatnianie wody oraz ścieków-urządzenia do uzdatniania wody; filtry i zmiękczacze Ortocal. Oczyszczanie wody technologicznej-odwrócona osmoza. Składowiska odpadów; oczyszczanie odcieku. Uzdatnianie wody oraz odciek. Polecamy urządzenia do uzdatniania wody. Poznań

http://www.ortocal.pl/ - 29 Lis 2006

Uzdatnianie wody, odwrócona osmoza****

W ofercie firmy przygotowane zostały rozwiązania, pozwalające na uzdatnianie wody. Znajdziecie u nas sprzęt, wykorzystujący odwróconą osmozę do pozbywania się różnego typu zabrudzeń.

http://www.swiatfiltrow.com.pl/ - 4 Cze 2014

Uzdatnianie wody, odwrócona osmoza – Eco Domus****

Uzdatnianie wody z wykorzystaniem takich procesów i urządzeń, jak odwrócona osmoza, odżelaziacze, zmiękczacze i innych filtrów do wody. Oferta sklepu internetowego obejmuje kompleksowy wybór produktów dla całego domu, a także mniejsze propozycje oczyszczające wodę w kuchni.

http://www.swiatfiltrow.pl/ - 11 Wrz 2013

Water Systems - filtry do wody****

Firma Water Systems zajmuje się sprzedażą filtrów do wody. W ofercie posiada filtry domowe i przemysłowe.

http://www.filtry.compi.com.pl/ - 9 Kwi 2004

Watersystem****

Systemy uzdatniania wody - oferta firmy, formularze oraz informacje o firmie.

http://www.watersystem.pl/ - 26 Paź 2001