KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (244)

Strona o uzdatnianiu wody, przydomowych oczyszczalniach ścieków, basenach itp.****

Uzdatnianie wody, filtry do wody, przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, baseny kąpielowe, chemia basenowa, bioaktywatory, sól pastylkowana, wkłady do filtrów, lampy UV, przykrycia basenowe, kontenery, zbiorniki na olej opałowy, czysta i zdrowa woda itp.

http://www.water.pl/ - 29 Maj 2001

Studnie Express****

Jeżeli chcą Państwo posiadać własną studnię głębinową, jesteśmy w stanie tego dokonać już w jeden dzień. Wykonujemy otwory, zapewniamy przyłącza do budynków i punktów odbioru wody, a także świadczymy usługi koparko-ładowarką.

http://estudnie.pl/ - 22 Mar 2018

Tarnowskie Góry - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.pwik-tg.pl/ - 25 Lis 2001

Technika wody - filtry, zmiękczacze****

Masz dość twardej wody, trudnych do zmycia nalotów na płytkach łazienki? Suchej skóry i włosów? Oferujemy filtry i zmiękczacze do wody. Podnieś jakość swojego życia!

http://technikawody.pl/ - 8 Lip 2015

Techwater****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem systemów uzdatniania wody. W ofercie filtry, sterylizatory i układy dozujące. Charakterystyka techniczna oferowanych urządzeń, referencje oraz informacje o firmie.

http://www.lodz.techwater.pl/ - 26 Cze 2002

Techwater****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która oferuje stacje uzdatniania wody, filtry narurowe, wkłady filtracyjne, zmiękczacze, demineralizatory, sterylizatory i in. Opis urządzeń, dane techniczne, zastosowanie i zdjęcia.

http://www.warszawa.techwater.pl/ - 25 Cze 2002

Topserw - uliczne zdroje wodne, fontanny i dystrybutory****

W ofercie przedsiębiorstwa Topserw znajdują się pitniki różnego typu, idealne dla szkół oraz firm. Polecamy dystrybutory wody pitnej, zdroje uliczne, źródełka oraz fontanny.

http://www.zdrojownia.pl/ - 14 Paź 2015

Transcom Sp. z o.o. Katowice****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy w ofercie, której znajdziesz systemy uzdatniania wody,chemia basenowa tworzywa sztuczne oraz systemy kontroli dostępu.Autoryzowany serwis Dinotec GmbH

http://www.transcom.pl/ - 25 Sty 2006

Urządzenia Cosmowater****

Jakość wody z kranu ma wpływ nie tylko na zdrowie, ale też na cały dom, sprzęty AGD, armaturę, instalacje. Twarda woda to źródło wielu problemów, więc warto skorzystać z urządzeń CosmoWATER, by je rozwiązać. Jest wiele korzyści, które przynosi korzystanie z uzdatnionej wody w domu. Dzięki uzdatnianiu wody możesz liczyć na dłuższe działanie sprzętów AGD, doskonały smak i aromat kawy oraz herbaty, a także niższe rachunki za prąd, armaturę bez osadów z kamienia i znacznie więcej. Poznaj CosmoWATER!

http://cosmowater.pl/ - 17 Kwi 2016

Uzdatnianie wody, oczyszczanie ścieków, odwrócona osmoza Ortocal****

Uzdatnianie wody oraz ścieków-urządzenia do uzdatniania wody; filtry i zmiękczacze Ortocal. Oczyszczanie wody technologicznej-odwrócona osmoza. Składowiska odpadów; oczyszczanie odcieku. Uzdatnianie wody oraz odciek. Polecamy urządzenia do uzdatniania wody. Poznań

http://www.ortocal.pl/ - 29 Lis 2006