KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > uzdatnianie wody, filtry (247)

Sklep Wkm - układy uzdatniania wody, oczyszczalni ścieków****

Na stronie internetowej można zapoznać się z naszym asortymentem, obejmującym układy uzdatniania wody, a także rozwiązania do oczyszczalni ścieków. Sklep Wkm oferuje również urządzenia do kotłowni i węzłów cieplnych.

http://www.wkm-sklep.pl/ - 23 Maj 2018

Sklep144.pl - urządzenia do oczyszczania wody****

Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje profesjonalne, specjalistyczne i funkcjonalne urządzenia do oczyszczania wody. Prezentujemy liczne elementy oraz środki przeznaczone do uzdatniania wody.

http://www.sklep144.pl/ - 13 Sie 2014

Skuma Police****

Firma Skuma specjalizuje się w takich produktach jak polimery do wirówek oraz enzymy do dezodoryzacji. Skuma z miasta Police to również szeroka oferta z dziedziny takiej jak technologia ścieków oraz technologia wody. Skuma zajmuje się doradztwem technologicznym w zakresie technologii wody i ścieków oraz gospodarki wodno-ściekowej. Firma Skuma z Polic skupia się głównie na współpracy z klientem. Wiedzę zdobytą zakresu technologii ścieków wykorzystujemy w projektowaniu produktów, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Technologia wody jest tym w czym posiadamy 20 letnie doświadczenie. Obszarem naszej działalności są nie tylko enzymy do dezodoryzacji czy polimery do wirówek, ale również współpraca w zakresie doradztwa technologicznego w zakresie technologii ścieków i wody oraz dostawy reagentów, które obejmują procesy wodno-ściekowe. Firma Skuma z Polic to zespół doświadczonych technologów przed którymi technologia wody oraz technologia ścieków nie mają tajemnic.

http://www.skuma.pl/ - 2 Gru 2016

Strona o uzdatnianiu wody, przydomowych oczyszczalniach ścieków, basenach itp.****

Uzdatnianie wody, filtry do wody, przydomowe biologiczne oczyszczalnie ścieków SOTRALENTZ, baseny kąpielowe, chemia basenowa, bioaktywatory, sól pastylkowana, wkłady do filtrów, lampy UV, przykrycia basenowe, kontenery, zbiorniki na olej opałowy, czysta i zdrowa woda itp.

http://www.water.pl/ - 29 Maj 2001

Studnie Express****

Jeżeli chcą Państwo posiadać własną studnię głębinową, jesteśmy w stanie tego dokonać już w jeden dzień. Wykonujemy otwory, zapewniamy przyłącza do budynków i punktów odbioru wody, a także świadczymy usługi koparko-ładowarką.

http://estudnie.pl/ - 22 Mar 2018

Tarnowskie Góry - Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.****

Informacje o firmie, dane o jakości wody i ścieków w mieście, ceny, historia przedsiębiorstwa, oferowane usługi.

http://www.pwik-tg.pl/ - 25 Lis 2001

Technika wody - filtry, zmiękczacze****

Masz dość twardej wody, trudnych do zmycia nalotów na płytkach łazienki? Suchej skóry i włosów? Oferujemy filtry i zmiękczacze do wody. Podnieś jakość swojego życia!

http://technikawody.pl/ - 8 Lip 2015

Techwater****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która oferuje stacje uzdatniania wody, filtry narurowe, wkłady filtracyjne, zmiękczacze, demineralizatory, sterylizatory i in. Opis urządzeń, dane techniczne, zastosowanie i zdjęcia.

http://www.warszawa.techwater.pl/ - 25 Cze 2002

Techwater****

Na stronie znajdziesz prezentacje firmy, która zajmuje się sprzedażą i montażem systemów uzdatniania wody. W ofercie filtry, sterylizatory i układy dozujące. Charakterystyka techniczna oferowanych urządzeń, referencje oraz informacje o firmie.

http://www.lodz.techwater.pl/ - 26 Cze 2002

Topserw - uliczne zdroje wodne, fontanny i dystrybutory****

W ofercie przedsiębiorstwa Topserw znajdują się pitniki różnego typu, idealne dla szkół oraz firm. Polecamy dystrybutory wody pitnej, zdroje uliczne, źródełka oraz fontanny.

http://www.zdrojownia.pl/ - 14 Paź 2015