KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > weterynarze (115)

Karmy suche dla psów i kotów.*****

Karmy które oferujemy są doskonale zbilansowane i odpowiednio dostosowane dla poszczególnych psów, w zależności od ich wieku, wagi i aktywności ruchowej . Nie zawierają konserwantów oraz substancji smakowych lub zapachowych a składniki pochodzenia zwierzęcego pochodzą wyłącznie z pełnowartosciowego mięsa . Odpowiednia zawartość witamin i pierwiastków śladowych zapewnia właściwy rozwój i kondycję zwierząt . Stosując karmy o najwyższych światowych standardach macie Państwo satysfakcję i pewność , że zapewniacie Waszemu psu prawidłowe pożywienie dostosowane do jego wymagań i potrzeb. System kontroli potwierdza i gwarantuje bardzo wysoką jakość karm , dzięki czemu cieszą się one zainteresowaniem i powodzeniem na całym świecie.

http://www.kantyna.pl/ - 30 Cze 2006

Nasze Rasowe I ...*****

Bardzo kompletny serwis z informacjami dla hodowców i właścicieli psów. Znajdziecie tu między innymi wiadomości o tresurze, hotelach, schroniskach, usługach weterynaryjnych, sklepach z psimi akcesoriami, listę dyskusyjną, linki. Są również terminarze wystaw krajowych i zagranicznych na rok bieżący.

http://www.psy.info.pl/ - 29 Sty 2000

Pierwszy polski serwis weterynaryjny*****

Wszystko o zwierzętach i ich leczeniu. Nowości i wydarzenia, dam pracę, recenzje, linki i downloads.

http://www.vetcentrum.pl/ - 30 Lip 2001

Psy - Szkolenie psów Wystawy psów Żywienie psów - informacje*****

Wyczerpujące informacje o psach (m.in. schroniska, lecznice, hotele, porady), znajdziecie w serwisie, któremu patronuje miesięcznik \"Mój Pies\".

http://www.psy.pl/ - 11 Lip 2008

Wysokiej jakości niemieckie karmy dla psów i kotów*****

Karmy i przysmaki dla psów i kotów niemieckiej firmy Animonda. Są to produkty najwyższej jakości, zdrowe i lubiane przez zwierzęta - gorąco polecane przez hodowców i lekarzy weterynarii. Na stronie dostępne jest forum z poradami lekarza weterynarii oraz nieustający konkurs z nagrodami.

http://animonda.pl/ - 17 Lis 2005

24H LECZNICA WETERYNARYJNA weterynarz ursynów****

Lecznica Weterynaryjna 24H mieści się w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Nasz wykwalifikowany i doświadczony personel całodobowo pomaga potrzebującym zwierzętom. Na miejscu dysponujemy najnowszym sprzętem do badań laboratoryjnych i diagnostyki obrazowej jak również szpitalem i miejscem obserwacyjnym. Na życzenie wyrabiamy paszporty dla zwierząt oraz wykonujemy elektroniczne oznakowanie. Dla podopiecznych z wyjątkowymi potrzebami prowadzimy sprzedaż specjalistycznej karmy. Szczegółowe informacje o naszej lecznicy, grafiki lekarzy i dane teleadresowe znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.lecznica-ursynow.waw.pl/ - 21 Lis 2016

4 Łapy - Lecznica dla zwierząt****

Lecznica dla zwierząt. Beata Rudnicka-Brzeźny lekarz weterynarii, homeopata.

http://www.4lapy.waw.pl/ - 21 Lis 2006

Acid Studio- Grupa Projektowa Joanna Kwaek - aranżacja, projektowanie, architektura wnętrz.****

ACID STUDIO Grupa Projektowa Joanna Kwaek - aranżacja, projektowanie, architektura wnętrz. Firma zajmująca się usługami w zakrsie projektowania i wnętrz budynków mieszkalnych i biurowych.

http://www.acidstudio.com.pl/ - 28 Kwi 2009

ALMA WET rtg dla zwierząt piaseczno****

Jeśli szukasz nowoczesnej i profesjonalnej lecznicy weterynaryjnej, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Alma-Wet. Jesteśmy całodobową placówką działającą w Józefosławiu. Zajmujemy się leczeniem, pielęgnacją i diagnostyką zwierząt domowych, egzotycznych a nawet dzikich. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, wykwalifikowanym personelem i dużym wyborem karm i odżywek dostępnych na miejscu. fachowo zaopiekujemy się każdym pacjentem a oprócz tego służymy fachową poradą z zakresu żywienia i prawidłowej opieki nad pupilem. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej.

http://alma-wet.pl/ - 18 Lis 2016

Art-Vet - Przychodnia weterynaryjna, Weterynarz - Warszawa ****

Dobrze wyposażona przychodnia weterynaryjna w Markach k/ Warszawy. Leczy psy, koty, fretki, gryzonie

http://www.artvet.pl/ - 20 Paź 2006