KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > weterynarze (115)

Avet - Gabinet Weterynaryjny****

Placówka stworzona z myślą o pupilach potrzebujących specjalistycznej pomocy. Gabinet weterynaryjny Avet zajmuje się profilaktyką i leczeniem zachowawczym zwierząt. W naszej klinice przeprowadzane są również zabiegi chirurgiczne. Świadczymy także usługi pielęgnacyjne.

http://www.canecorsoavet.eu/ - 31 Lip 2017

BEAPHAR PET SUPPLY****

Firma Beaphar Pet Supply dostarcza szeroką gamę środków ochrony i pielęgnacji zwierząt domowych.

http://www.beaphar.com.pl/ - 31 Maj 2000

Bentley Polska - dystrybutor sprzętu weterynaryjnego****

W asortymencie dystrybutora Bentley Polska znajduje się sprzęt zootechniczny: dojarki, pastuchy elektryczne oraz systemy wagowe. Oferta skierowana jest do ośrodków weterynaryjnych oraz osób prowadzących gospodarstwa rolne.

http://www.bentley4farm.pl/ - 21 Paź 2017

BIAŁOSTOCZEK-WET Badania diagno****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą kliniki weterynaryjnej Białostoczek-Wet s.c., która znajduje się w Białymstoku. Jesteśmy nowoczesną placówką, która oferuje usługi lecznicze i pielęgnacyjne psom, kotom, gryzoniom, ptakom oraz zwierzętom egzotycznym. Wykonujemy kompleksowe zabiegi chirurgiczne, kosmetyczne oraz szeroki zakres badań diagnostycznych, w tym obrazowych, klinicznych oraz laboratoryjnych. Na miejscu prowadzimy sprzedaż specjalistycznej karmy oraz akcesoriów dla zwierząt. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znaleźć można szczegóły oferty i naszej działalności.

http://www.klinikabialostoczek.pl/ - 11 Lis 2016

Biowet Drwalew S.A.****

Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego - 05-651 Drwalew tel.(0-48) 664-30-47 Producent leków weterynaryjnych

http://www.webmedia.pl/biowetdr/ - 21 Cze 2000

Centralna Baza Danych Zwierząt Oznakowanych Elektronicznie****

Rejestracja i elektroniczne znakowanie zwierząt, produkty dla psów i kotów, czytniki chipów, mikrochipy, prowadzenie ewidencji zwierząt oznakowanych elektronicznie, rejestracja hodowli

http://www.cbdzoe.pl/ - 8 Lip 2015

Centrum Weterynaryjne - weterynarz 24H, lecznica, klinika w Łodzi****

Usługi świadczone w Centrum Weterynaryjnym w Łodzi obejmują między innymi szczepienia i odrobaczanie zwierząt. Lecznica działa 24H, zapewniając pomoc profilaktyczną, diagnostyczną, a także w zakresie zabiegów.

http://www.centrum-weterynaryjne.pl/ - 29 Lis 2018

CENTRUM ZDROWIA ZWIERZĄT pielęgnacja psów****

Przedstawiamy Państwu usługi gabinetów weterynaryjnych Jarosława Matuszewskiego. Nasze gabinety oferują pomoc dla Państwa małych podopiecznych na terenie Piły i Jastrowia, funkcjonujemy przez całą dobę. Pomagamy bez względu na okoliczności oraz porę dnia, albowiem czasami szybka reakcja przesądza o powodzeniu całego leczenia. Ponadto proponujemy także szczepienia dla czworonogów oraz wykonywanie kastracji oraz sterylizacji psów oraz kotów. Od niedawna w naszej klinice funkcjonuje również gabinet piękności „Chwila dla pupila”, w którym w profesjonalny sposób dbamy o higienę oraz prezencję Państwa zwierząt. Ze swojej strony gwarantujemy miłą i fachową obsługę, fachowe doradztwo i pomoc, a także konkurencyjne ceny. Dokładne informacje na naszej stronie internetowej.

http://lecznica.pila.pl/ - 10 Sie 2013

Eskulap - Gabinet Weterynaryjny dla Małych Zwierząt****

Na stronie oferta, krótka historia gabinetu, informacje o lekarzu prowadzącym, dane kontaktowe, mapa z lolizacją. Serwis także w wersji angielskiej.

http://republika.pl/marekkedzia/ - 21 Mar 2002

Gabinet Dolittle - lecznica dla zwierząt****

Zlokalizowany we Wrocławiu Gabinet Dolittle otwarty przez 24h oferuje zarówno leczenie zachowawcze, jak i inwazyjne (chirurgiczne). Pomoc weterynaryjna w tej lecznicy obejmuje m.in. położnictwo i ginekologię, stomatologię, dermatologię i homeopatię. Dzięki temu, że na miejscu prowadzone jest całodobowe pogotowie dla zwierząt, właściciele mogą przyjeżdżać ze swoimi pupilami w nagłych przypadkach.

http://weterynarz-radzi.pl/ - 14 Gru 2017