KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > weterynarze (115)

MEDI-VET lecznica weterynaryjna nowy dwór mazowiecki****

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę lecznicy weterynaryjnej Medi-Vet z Nowego Dworu Mazowieckiego. Działamy od 2001 roku i oferujemy usługi z zakresu leczenia zwierząt domowych. Nasze wieloletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwala nam świadczyć usługi na najlepszym poziomie. W naszej ofercie odnajdą Państwo leczenie internistyczne, badania laboratoryjne, szczepienia, badania USG, RTG, EKG oraz konsultacje kardiologiczne. Ponadto wystawiamy paszporty oraz orzeczenia lekarsko-weterynaryjne dla zwierząt udających się na wystawy. W ofercie dysponujemy też karmy oraz preparaty pielęgnacyjne. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Więcej na witrynie www.

http://www.medi-vet.com.pl/ - 5 Lut 2016

MIROSŁAW RAK klinika dla zwierząt Toruń****

Dla właścicieli zwierząt, zdrowie swojego pupila jest rzeczą najważniejszą. Dzięki mieszczącej się w Toruniu przychodni Mirak mogą Państwo zapewnić mu prawidłową opiekę weterynaryjną. Jej lekarze zajmą się między innymi diagnostyką swoich Pacjentów, a także profilaktyką i leczeniem ich chorób. Wystawią dodatkowo zwierzęcy paszport oraz wszczepią mikroczip, czy też przeprowadzą szereg obowiązkowych szczepień ochronnych. Państwa pupil może tu także skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych. W klinice weterynarze wykonują także badania mięsa pod kątem obecności włośnicy. Z całym wachlarzem usług przychodni mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

http://mirak.pl/ - 20 Kwi 2016

PASJA Pet Grooming Service****

PASJA Pet Grooming Service zaprasza na strzyżenie, kąpiele, trymowanie, wyczesywanie oraz wszelkie zabiegi pielęgnacyjne dla psów. Ponadto salon oferuje kąpiele lecznicze w porozumieniu z lekarzem weterynarii dla wszystkich psów z problemami skórnymi. Do zabiegów pielęgnacyjnych używamy najwyższej jakości kosmetyków dobieranych indywidualnie w zależności od stanu sierści i rasy psa.

http://www.pasjasalon.pl/ - 11 Gru 2014

Polnet - hurtownia weterynaryjna****

Artykuły weterynaryjne dla małych i dużych zwierząt. Kompleksowa oferta dla lecznic i lekarzy weterynarii.

http://www.polnet.info.pl/ - 16 Cze 2005

POLSKI SERWIS WETERYNARYJNY !!!****

Serwis jest przeznaczony zarówno dla obecnych jak i przyszłych właścicieli i miłośników zwierząt, lekarzy weterynarii i wszystkich innych. Znajdują się tutaj bazy danych lekarzy i lecznic weterynaryjnych, z których w razie potrzeby każdy będzie mógł zaczerpnąć wiedzę co do adresu, czasu pracy i zakresu świadczonych usług.

http://www.weterynaria.pl/ - 19 Kwi 2000

Polskie Towarzystwo Nauk Weterynaryjnych****

Serwis towarzystwa skupiającego lekarzy weterynarii. Znajdziecie tutaj informacje o historii, działalności, aktualnościach, oddziałach terenowych, władzach, konferencjach i sympozjach, wyróżnieniach.

http://www.vetcentrum.pl/ptnw/ - 6 Cze 2001

Pro Animali****

Serwis internetowy o VI Międzynarodowych Targach Techniki, Technologii i Organizacji Weterynaryjnej PRO ANIMALI '99. Na stronach umieszczono informacje targowe, regulamin targów, listę wystawców, warunki uczestnictwa oraz formularze zgłoszeniowe.

http://www.interart.com.pl/proanimali/ - 14 Lut 2000

Przychodnia weterynaryjna ANIMEDIC Warszawa Wesoła****

Przychodnia weterynaryjna ANIMEDIC w Warszawie w dzielnicy Wesoła na osiedlu Stara MIłosna ul.Klimatyczna 24. Szeroki zakres usług lekarsko-weterynaryjnych, salon pielęgnacji zwierząt, rehabilitacja zwierząt (fototerapia), promocja zdrowia zwierząt i ludzi, wspieranie inicjatyw prozdrowotnych.Dyżur telefoniczny: 603-628-337

http://www.animedic.pl/ - 19 Cze 2015

Przychodnia Weterynaryjna Chiron****

Na stronie zostały przedstawione usługi świadczone przez Przychodnię Weterynaryjną Chiron. Wśród nich można wymienić szczepienia obowiązkowe i dodatkowe, badania morfologiczne i USG, a także wystawianie paszportów. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.

http://www.chiron.net.pl/ - 27 Paź 2017

Przychodnia Weterynaryjna Kochanowskiego - onkologia weterynaryjna****

Miejsce, w którym specjaliści zajmą się każdym zdrowym i chorym pupilem. Przychodnia Weterynaryjna Kochanowskiego świadczy usługi z zakresu interny, onkologii i profilaktyki. Lecznica zwierząt zaprasza do warszawskiego gabinetu, a także oferuje wizyty domowe.

http://www.kochanowskiegowet.pl/ - 18 Lip 2017