KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > weterynarze (114)

Przychodnia Weterynaryjna Przy Królikarni - weterynarz****

W lecznicy weterynaryjnej Przy Królikarni (na warszawskim Mokotowie) przeprowadza się zabiegi chirurgiczne psów i kotów. W zakres usług wchodzi również diagnostyka i profilaktyka zwierząt domowych.

http://www.przykrolikarni.waw.pl/ - 16 Maj 2017

Przychodnia Weterynaryjna Pupil****

W lecznicy PUPIL w Łodzi przeprowadza się zabiegi chirurgiczne oraz szczepienia. Weterynarz radzi w kwestiach profilaktyki i zapobiegania chorobom zwierząt. Oprócz tego w przychodni przyjmuje groomer, który świadczy usługi fryzjerskie dla psów i kotów.

http://www.przychodnia-pupil.pl/ - 28 Kwi 2017

Przychodnia Weterynaryjna Smartvet w Katowicach****

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych – psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki. Każdemu zwierzakowi zapewniamy najlepszą jakość opieki oraz profilaktyki zdrowotnej. Trzy gabinety lekarskie, własne laboratorium i 2 sale operacyjne.

http://www.smartvet.pl/ - 20 Lis 2013

Przychodnia weterynaryjna SmartVet w Tychach****

Zajmujemy się leczeniem małych zwierząt domowych: psów, kotów i gryzoni, ale także zwierząt egzotycznych takich jak gady i ptaki

http://tychy.smartvet.pl/ - 7 Lip 2015

Przychodnia Weterynaryjna SpecVet****

Strona internetowa przychodni weterynaryjnej SpecVet. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie zarówno wielu zabiegów profilaktycznych, jak i kompleksowe leczenie chorych zwierząt. Lecznica znajduje się w Pile, w dzielnicy Zielona Dolina.

http://specvet.pila.pl/ - 1 Kwi 2015

REHAWET Weterynarz Piła****

W Pile mieści się nowo otwarta lecznica weterynaryjna REHAwet. Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną placówką, w której wykonają Państwo szereg badań oraz otrzymają poradę wyspecjalizowanych weterynarzy z zakresu leczenia, pielęgnacji, diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, chirurgii, stomatologii, ortopedii, neurologii jak również dietetyki. Zapewniamy indywidualne i spokojne podejście do Państwa podopiecznych, najwyższy poziom leczenia a ponadto dostęp do najnowocześniejszego sprzętu. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o działalności czy ofercie placówki, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.rehawet.pila.pl/ - 11 Sty 2017

Royal canin****

Jeśli pragną Państwo zapewnić swoim kotom i psom optymalne, zdrowe i wartościowe pożywienie to najlepszym wyborem będzie pokarm z naszego sklepu. Jesteśmy weterynarzami, którzy postanowili wyjść na przeciw potrzebom klientom zapewniając im dostęp do pokarmu najwyższej klasy znanych producentów w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu mogą Państwo dostarczać zdrowego pożywienia swoim pupilom, dzięki czemu będą oni zdrowi i radośni. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych zdrowym wyżywieniem psów i kotów do sklepu.

http://www.intervet24.pl/ - 19 Gru 2012

Samoobsługowe myjnie dla psów****

Samoobsługowe myjnie dla psów. Bardzo dobry sposób na osobny biznes lub rozszerzenie oferty o nowe usługi.

http://psiamyjnia.eu/ - 20 Cze 2011

SASKAVET - stomatologia weterynaryjna****

W gabinecie weterynaryjnym SASKAVET w Warszawie przeprowadzane są zabiegi z zakresu stomatologii, chirurgii oraz dermatologii. W ośrodku prowadzone są również badania USG oraz krwi.

http://saskavet.pl/ - 24 Sie 2018

Sklep Zoologiczny Telvet - karmy weterynaryjne****

Sklep Zoologiczny Telvet sprzedaje karmy weterynaryjne dla psów i kotów. W ofercie znajdują się produkty znanych firm: Purina PVD, Royal Canin oraz Trovet.

http://sklep.telvet.pl/ - 3 Sty 2017