KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > weterynarze (115)

Sklep Zoologiczny Telvet - karmy weterynaryjne****

Sklep Zoologiczny Telvet sprzedaje karmy weterynaryjne dla psów i kotów. W ofercie znajdują się produkty znanych firm: Purina PVD, Royal Canin oraz Trovet.

http://sklep.telvet.pl/ - 3 Sty 2017

T.G.J. Pawlak - artykuły zoologiczne w Krobi****

Sklep rolny i z artykułami zoologicznymi w Krobi, prowadzony przez Zakład Weterynaryjny T.G.J. Pawlak.

http://www.lekwet.eu/ - 22 Lut 2016

VETICOR weterynarz Pilotów Kraków****

Gorąco zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą działalności lecznicy weterynaryjnej VetiCor. Znajdujemy się w Krakowie i świadczymy pełen zakres usług weterynaryjnych. Zapewniamy diagnostykę i leczenie chorób zwierzęcych jak i porady z zakresu stomatologii, kardiologii, chirurgii, dietetyki oraz endokrynologii. Dysponujemy nowocześnie wyposażonym zapleczem diagnostycznym oraz laboratoryjnym. Prowadzimy także sprzedaż akcesoriów i specjalistycznej karmy zwierzęcej. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności lecznicy.

http://www.veticor.pl/ - 4 Sty 2017

Vet-Med - przychodnia weterynaryjna i lecznica dla zwierząt w Łodzi****

Strona internetowa przychodni i kliniki weterynaryjnej zlokalizowanej w Łodzi. W lecznicy dla zwierząt przyjmuje lekarz Daria Kostrzewa Jagielska.

http://www.vet-med-lodz.pl/ - 16 Paź 2015

VetMEDIC Wytworne Zwierzaki - salon pielęgnacji psów i kotów oraz przychodnia weterynaryjna****

Przychodnia weterynaryjna oraz salon urody dla małych zwierząt, psów i kotów. Strzyżenie, rozczesywanie, trymowanie, mycie z suszeniem, pielęgnacja przycinanie pazurków, czyszczenie uszu i kąpiele regenerujące sierść. Strona nie ogranicza się jedynie do pielęgnacji urody naszych zwierząt, można na niej odnaleźć również wiele porad odnośnie zdrowia psów i kotów oraz skorzystać z usług wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie weterynarii.

http://www.vetmedic.pl/ - 21 Maj 2009

Vetriver - warszawski weterynarz****

W Łomiankach, Laskach i Latchorzewie mieszczą się placówki nowoczesnej kliniki weterynaryjnej Vetriver. Świadczymy profesjonalne usługi m.in.: z zakresu interny, ortopedii i kardiologii. W naszych placówkach mogą Państwo również wziąć udział w szkoleniach bądź zajrzeć do kącika adopcyjnego. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i doskonale wyposażonym laboratorium. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowany oraz doświadczony personel. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie.

http://www.vetriver.pl/ - 31 Lip 2017

Weterynaria****

Weterynarze w Pucku. Na stronie oferta, informacje o lekarzach oraz dane teleadresowe

http://www.miasto.puck.pl/lecznica/ - 5 Lis 2001

Weterynarz Chorzów - opieka nad zwierzętami****

Również nasi pupile potrzebują regularnej opieki medycznej w lecznicy. Moja klinika weterynaryjna specjalizuje się w chirurgii i stomatologii zwierzęcej. Klinikę znajdą Państwo w Chorzowie. Funkcjonujemy również jako pogotowie.

http://www.weterynarzchorzow.com/ - 18 Paź 2016

Weterynarz Knurów | Krzysztof Markiewicz****

Gabinet weterynaryjny Krzysztofa Markiewicza w Knurowie od 20 lat leczy domowe zwierzęta: psy, koty, chomiki, ptaki. Doświadczony weterynarz pomaga cierpiącym zwierzętom, zapraszam!i

http://weterynarz-knurow.pl/ - 30 Lip 2013

WetMarysin****

Przychodnia całodobowa Marysin powstała w 2003 roku i oferuje opiekę nad zwierzętami domowymi. Specjalizujemy się w leczeniu psów - zarówno ogólnym, jak i kardiologicznym, chirurgicznym, onkologicznym czy też ortopedycznym. Oferujemy również rehabilitację. Nasza warszawska klinika weterynaryjna jest otwarta 24h na dobę i dysponuje własnym laboratorium, szpitalem, a także sklepem z lekami. Realizujemy ponadto wizyty domowe. Na łatwy dojazd do naszej przychodni mogą liczyć mieszkańcy Rembertowa, Wesołej, Wawra, Zielonki czy Gocławia.

http://www.wetmarysin.pl/ - 1 Mar 2018