KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > weterynarze (115)

Www.arkalegnica.pl****

Przychodnia Weterynaryjna Arka w Legnicy to placówka, która oferuje pełen zakres usług medycznych (profilaktyka, diagnostyka, leczenie, chirurgia miękka i ortopedyczna), jakie kieruje do zwierząt domowych, hodowlanych oraz egzotycznych, głównie gadów i ptaków. Przy Przychodni ponadto, działa sklep z dietami, karmami bytowymi i akcesoriami dla zwierząt. Prowadzimy również sprzedaż artykułów online dla każdego gatunku, jaki leczymy. W tym celu zapraszamy na naszą stronę, gdzie mogą Państwo zapoznać się ze szczegółami oferty medycznej, jak i wysyłkowej.

http://arkalegnica.pl/ - 19 Paź 2017

Www.gryf.wroclaw.pl****

Kompleksowe usługi weterynaryjne w zakresie profilaktyki, zabiegów chirurgicznych i konsultacji specjalistycznych świadczy we Wrocławiu Przychodnia weterynaryjna Gryf. Na rynku funkcjonujemy od 2015 r., specjalizując się w medycynie psów sportowych, w stomatologii, neurologii i rehabilitacji. Oferujemy także usługi z zakresu dermatologii. Jesteśmy dyspozycyjni w sytuacjach nagłych - nowoczesne zaplecze diagnostyczne stanowi wysokiej klasy aparat USG i RTG, sprzęt stomatologiczny oraz rehabilitacyjny. Zapraszamy także na wizyty internistyczne i profilaktyczne!

http://gryf.wroclaw.pl/ - 20 Gru 2017

Www.haniarak.pl****

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu Lecznicę Weterynaryjną MIRAK z Torunia. Nasza działalność polega na świadczeniu usług weterynaryjnych. Na tym jednak nie kończy się nasza oferta, ponieważ prowadzimy również salon piękności dla psów. Trudnimy się tym już od 2004 roku, mamy zatem już doświadczenie, mogą się u nas Państwo także zapisać na kurs z zakresu groomingu. Naszą pracę wykonujemy zdając sobie sprawę, jak istotny jest komfort Państwa pieska, dlatego dokładamy starań, aby pobyt w Salonie nie był dla zwierzęcia niemiłym doznaniem. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

http://haniarak.pl/ - 20 Kwi 2017

Www.weterynarz-torun.com.pl****

Zachęcamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą Przychodni Weterynaryjnej ANIVET, która znajduje się w Toruniu. Zajmujemy się diagnostyką i leczeniem chorób zwierząt domowych. Proponujemy szczepienia, odrobaczanie, diagnostykę i leczenie chorób wewnętrznych i zakaźnych, usługi z zakresu dermatologii, położnictwa, okulistyki, kardiologii, chirurgii, stomatologii, dietetyki, diagnostyki oraz porady behawioralne, chipowanie bądź wizyty domowe. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i zatrudniamy doświadczonych lekarzy. Po więcej informacji zapraszamy na naszą witrynę internetową.

http://www.weterynarz-torun.com.pl/ - 21 Sty 2017

Xantiland - Agata Olejnik****

Hodowla psów Perro de Presa Canario, Szkolenia, szczegóły i kontakt na stronie.

http://www.dogocanario.of.pl/ - 27 Lis 2002

Zakopiańska-Wet - Weterynarz, lecznica dla zwierząt Kraków****

Działająca w Krakowie lecznica dla zwierząt zatrudnia otwartych i doświadczonych weterynarzy, którzy zajmują się leczeniem chorób, a także diagnostyką, chirurgią, ortopedią oraz rehabilitacją. W klinice przeprowadzane są również badania laboratoryjne.

http://www.zakopianskawet.com.pl/ - 21 Maj 2014

BONA Lecznica dla Zwierząt w Bydgoszczy***

Informacje o Lecznicy weterynaryjnej BONA w Bydgoszczy prowadzonej przez lek.wet.Katarzynę Skrzeszewską, zakres usług, adres, telefony, godziny pracy.

http://www.bona.bydgoszcz.pl/ - 30 Wrz 2005

Całodobowa klinika weterynaryjna***

Strona zawiera informacje o warszawskiej całodobowej klinice weterynaryjnej- zakres usług, godziny przyjęć, konsultacje, porady, dane teleadresowe.

http://www.bemowo-wet.eta.pl/ - 30 Wrz 2003

Doradztwo weterynaryjne, autosurowica, krew do pożywek Pro Animali Wrocław***

Istotną działalnością Pro Animali jest doradztwo weterynaryjne, szkolenia dla lekarzy weterynarii oraz produkowana jest autosurowica, siaromierze, produkcja biopreparatów diagnostycznych, jałowa krew barana, jałowa krew końska. W swojej ofercie polecają też rozwiązywanie problemów zdrowia cieląt, monitorowanie zdrowia krów, kontrola odporności siarowej cieląt Wrocław.

http://www.proanimali.com/ - 10 Wrz 2008

Farma-Wet s.c. hurtownia weterynaryjna***

Farma-Wet s.c. hurtownia weterynaryjna jest reprezentantem firm farmaceutycznych działających na rynku krajowym i zagranicznym. Dystrybuujemy produkty światowych producentów leków między innymi MERIAL, INTERVET, POLFA TARCHOMIN, FORT DOGE i wiele innych. Współpracujemy z lekarzami weterynarii, sklepami zoologicznymi, schroniskami dla zwierząt jak i rolnikami oraz z osobami lubiącymi zwierzęta. Zawsze służymy radą w doborze odpowiednich preparatów weterynaryjnych dla zwierząt domowych oraz zwierzą hodowlanych.

http://farma-wet.pl/ - 26 Lip 2012