KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (342)

Azco - POLSKIE MEBLE BIUROWE*****

Azco produkuje i dostarcza meble biurowe na terenie całego kraju. Specjalizacja to meble biurowe, projektowanie i aranżacje. W ofercie meble biurowe, hotelowe MDD, SVENBOX, krzesła i fotele PROFIM.

http://www.azco.pl/ - 26 Kwi 2005

BOLARUS S.A. - urządzenia i meble chłodnicze. Bochnia*****

Urządzenia chłodnicze produkowane przez Bolarus S.A. Zaopatrujemy w meble chłodnicze obiekty handlowe i gastronomiczne. Zapraszamy do krainy pingwina. Strona zawiera informacje o firmie, mapę Polski z zaznaczonymi miastami, w których można kupić urządzenia BOLARUS oraz bardzo dobrze zorganizowany katalog z rysunkami i danymi technicznymi.

http://www.bolarus.com.pl/ - 30 Sty 2006

Bolid Sp z o.o. Radom*****

Firma produkuje sprzęt do chłodzenia i rozlewu piwa, meble do barów, kawiarni i sklepów, zajmujemy się aranżacją i wystrojem lokali o różnym standarcie, produkujemy także "olkit budowlany" - trwałą plastycznie masę do uszczelnień.

http://www.bolid.pl/ - 12 Sty 2006

Bonart - używane meble sklepowe, sprzęt chłodniczy*****

Bonart jako importer oferuje używane meble sklepowe, sprzęt chłodniczy znanych firm zachodnich. W ofercie wyposażenie sklepów też samoobsługowych o pow. od 100 do 2.000m2, i hurtowni, magazynów. Zapraszamy po tanie meble sklepowe z wyprzedaży z Niemiec.

http://www.mebledosklepu.pl/ - 22 Kwi 2005

Drukarki etykiet, termiczne - Poznań*****

W ofercie firmy WAGI Wielkopolska legalizacja, serwis i sprzedaż wag. Na stronie sklep internetowy który oferuje drukarki etykiet, wagi elektroniczne, drukarki termiczne, wagi laboratoryjne, wagi przemysłowe i handlowe. W ofercie także akcesoria do wagi.

http://www.wagi.biz/ - 14 Lis 2007

Gabloty*****

Producent gablot sklepowych,gabloty,boksy sklepowe,lady,lady sklepowe w naszej ofercie znajdziesz najróżniejsze wzory gablot. Dostosowujemy się do wymagań klienta

http://www.gabloty.pl/ - 3 Sie 2009

Gastronomiczne.pl - Wyposażenie gastronomii*****

Gastronomiczne.pl - sklep internetowy oferujący produkty dla HoReCa. Bogata oferta i przeszkolony personel pomogą dobrać odpowiedni produkt wg Państwa potrzeb.

http://www.gastronomiczne.pl/ - 22 Lis 2006

Kompleksowe wyposażanie supermarketów i sklepów spożywczych*****

1 wszy w Polsce sklep internetowy z wyposażeniem do sklepów, supermarketów, barów, gastronomii. Na stronie znajdują się informacje dot. kompleksowego wyposażania obiektów handlowych.

http://www.wyposazaniesklepow.pl/ - 26 Lut 2004

Profrost - Meble sklepowe*****

Na polecanej stronie mogą Państwo zapoznać się z ofertą przedsiębiorstwa Profrost z Bydgoszczy, zajmują się sprzedażą wysokiej jakości mebli sklepowych. W ich asortymencie można znaleźć między innymi lady sklepowe czy regały metalowe.

http://www.profrost.pl - 15 Gru 2014

Sawex - wyposażenie obiektów gastronomicznych*****

Witryna firmy zajmującej się dystrybucją sprzętu gastronomicznego dla obiektów gastronomicznych i pubów. Znajdziesz tu prezentację firmy, katalog z jej ofertą oraz informacje o nowościach i dane kontaktowe.

http://www.sawex.poznan.pl/ - 6 Sty 2003