KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (350)

Katafalki, wózek do transportu tac, mycia ciał - wyposażenie prosektorium****

JGGastro oferuje wyposażenie prosektorium i meble do prosektorium. W ofercie akcesoria funeralne, wózek do transportu tac i mycia ciał, stoły sekcyjne, stoły do balsamacji, katafalki (katafalk chłodniczy pod trumnę), stolik narzędziowy do instrumentowania oraz regał na trumny i na tace.

http://www.wyposazenie-prosektorium.jggastro.pl/ - 27 Mar 2015

Komory chłodnicze, mroźnicze, garownicza - Wiejak****

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w gronie producentów wyrobów ze stali. Mamy duże doświadczenie w obróbce metali. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju komory chłodnicze, mroźnicze, garownicze oraz odbojnice ścienne. Nasza nowa hala produkcyjna powstała w 2006 pozwala nam uzyskać wysokiej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą strony!

http://www.komory-chlodnicze.pl/ - 27 Mar 2013

Kompleksowe wyposażenie sklepów, meble do sklepu odzieżowego, projektowanie wnętrz****

Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie sklepów, w tym takie produkty, jak meble do sklepu odzieżowego. Jedną z naszych usług jest projektowanie wnętrz sklepów, a także ich remontowanie. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości meble do sklepu, a także inne elementy wyposażenia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.lokisdesign.pl/ - 14 Lis 2012

Kompleksowe wyposażenie sklepów spożywczych i supermarketów****

Chemtor zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów. Jesteśmy importerem używanych mebli sklepowych, sprzętu chłodniczego wiodących firm zachodnich. W ofercie posiadamy również nowe wyposażenie.

http://www.chemtor.pl/ - 7 Mar 2006

Kreo-market.pl****

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na funkcjonalne zaprojektowanie hali, czy też stoiska, w jakim mają Państwo zamiar prowadzić swoją działalność. Proponujemy zarówno gotowe projekty, jak też przyjmujemy szkice nadesłane przez Państwa. Ponadto gwarantujemy wyposażenie, w tym meble apteczne i jubilerskie, a także systemy wieszaków, ekspozytory, ekspozytory przyścienne oraz lady sprzedażowe.

http://www.kreo-market.pl/ - 25 Paź 2014

Kręgielnie****

Na stronie znajduje się oferta firmy budującej i serwisującej kręgielnie na terenie całego kraju.

http://frc.rubikon.pl/ - 26 Lis 2001

Kuchenne urządzenia grzewcze****

Profesjonalne urządzenia grzewcze - sklep internetowy. Oferuje bemary, frytownice, taborety, patelnie, opiekacze, piekarnki, grille, gyrosy, rożna, kotły warzelne, kuchnie gastronomiczne i in.

http://www.grzewcze.robin.com.pl/ - 17 Paź 2003

KWESTO - Wyposażenie magazynów, zakładów i biur****

Szeroki wybór regałów, szaf, wózków paletowych, kartotek, mebli warsztatowych oraz biurowych. Na stronie warunki handlowe, formularz zamówienia, wzornik kolorów...

http://www.kwesto.pl/ - 1 Mar 2002

Labelland - terminale mobilne, kolektory danych****

Labelland oferuje profesjonalne, funkcjonalne i niezawodne w każdej sytuacji terminale mobilne oraz kolektory danych. To świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, poszukujących sprzętów najwyższej jakości, dostępnych w atrakcyjnych cenach. W asortymencie znajdują się również karty plastikowe, etykiety samoprzylepne, drukarki, a także metkownice i nawijarki.

http://www.labelland.com.pl/ - 6 Wrz 2013

Lady i regały chłodnicze, meble sklepowe Warszawa****

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w dystrybucji cenionych na rynku urządzeń chłodniczych, a także wag kalkulacyjnych, krajalnic, mebli i innych elementów nowoczesnego wyposażenia sklepów.

http://www.chlodnicze-urzadzenia.com.pl/ - 26 Wrz 2013

Informacje dodatkowe