KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (350)

Agencja Sprzętu Używanego Bako 2000****

Używane wyposażenie sklepów i supermarketów. Sprzęt chłodniczy, meble sklepowe, regały, wózki w dobrym stanie prosto z niemieckich hipermarketów.

http://www.bako2000.com.pl/ - 30 Mar 2004

AKADEMIK S.P.****

Strona Spóldzielni Pracy Akademiki. Do końca lat 80-tych podstawową działalnością były usługi i gastronomia. Później zdecydowanie zaczął dominować handel. Od 9 lat specjalizuje się w branży wyposażenia sklepów. Głównym produktem są elektroniczne wagi sklepowe.

http://www.akademik.com.pl/ - 19 Lis 2003

AKADEMIK Spółdzielnia Pracy****

Strona poświęcona branży wyposażenia sklepów. Głównym produktem są elektroniczne wagi sklepowe firmy CAS Corp, które w latach 90-tych zrewolucjonizowały polski handel detaliczny. Uzupełnieniem oferty są: krajalnice do wędlin i serów, urządzenia do pakowania , metkownice, materiały eksploatacyjne.

http://www.waga.com.pl/ - 18 Wrz 2003

AKCES - Kasy fiskalne - cena - Kraków****

Strona internetowa firmy Akces z Krakowa, specjalizującej się w kompleksowych rozwiązaniach dla handlu, usług i gastronomii. W ofercie znajdują się między innymi drukarki, czytniki kodów czy kasy fiskalne. Ceny są wyjątkowo atrakcyjne.

http://www.akces-fiskalne.pl/ - 19 Wrz 2013

Albo Wyposażenie Handlu i Gastronomii****

Sklep ALBO oferuje: meble sklepowe, wyposażenie sklepów, restauracji, barów, gastronomii. Produkujemy: lady, gabloty, witryny,witryny obrotowe, meble firmowe.W ofercie: lady chłodnicze, wózki sklepowe, meble metalowe, manekiny, lustra - pełne wyposażenie sklepów, gastronomii, magazynów. Na stronie informacje o firmie i ofercie.

http://albo.com.pl/ - 2 Sie 2004

Almar Eletronics-strona firmowa****

Na stronie oferta firmy w zakresie komputerów, urządzeń fiskalnych, sklepowych i telekomunikacyjnych.Trochę o firmie i o wydarzeniach w Raciborzu (imprezy kulturalne, repertuar kin itp).

http://www.almar.net.pl/ - 8 Lut 2005

AM MEBLE - meble dla pracowników do biura****

Strona internetowa firmy zajmująca się sprzedażą mebli pracowniczych do biur i zakładów przemysłowych. Oferujemy między innymi takie rozwiązania, jak krzesła biurowe, lady recepcyjne, kozetki medyczne oraz stoły warsztatowe.

http://am-meble.pl/ - 24 Maj 2019

Amalteo Polska - manekiny, wyposażenie witryn, doradztwo****

Amalteo Polska - manekiny, wyposażenie witryn sklepowych, profesjonalne doradztwo Visual Merchandising, Point-of-Sale Marketing i Shop Design.

http://www.amalteo.pl/ - 5 Sie 2008

American Security Ltd.****

Firma zajmuje się sprzedażą, montażem, oraz serwisem bramek antykradzieżowych do sklepów i centrów handlowych. Bramki antykradzieżowe montujemy na terenie całego kraju

http://www.americansecurity.pl - 7 Mar 2005

AMM JAMRO MARIUSZ KURYATTO MAREK WARCHOŁ ANDRZEJ TYCHY kasy fiskalne bieruń****

AMM s.c. istnieje w branży w tej chwili od 1994 roku. Dostarcza nowoczesne rozwiązania elektroniczno-informatyczne firmom, sklepom, hurtowniom, punktom usługowym. Sprzedaje nowoczesne i funkcjonalne kasy, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych również sprawdzarki cen. Poza tym w naszej ofercie mieszczą się wagi elektroniczne również krajalnice. Dostarczamy też oprogramowanie, jakie znacznie ułatwia użytkownikom prowadzenie działalności gospodarczej. Informujemy, że działamy na terenie Tych, Bierunia, Mikołowa, Mysłowic i Pszczyny. Zapewniamy wysoką jakość całego asortymentu także oprogramowania. Więcej szczegółowych informacji przekazujemy na stronie internetowej.

http://www.amm.biz.pl/ - 4 Lut 2014

Informacje dodatkowe