KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (335)

Cebea Bochnia - Producent urządzeń i mebli chłodniczych****

Strona internetowa przedsiębiorstwa Cebea Bochnia. To ceniony producent wyposażenia sklepów spożywczych - mebli i sprzętu. W katalogu znajdą Państwo lady, regały oraz szafy chłodnicze, a także witryny cukiernicze.

http://cebeabochnia.pl/ - 2 Cze 2016

Chris - stojaki reklamowe****

Produkty przeznaczone dla architektów, projektantów wnętrz, designerów, a także osób zajmujących się komunikacją wizualną oraz sprzedażą. Firma CHRIS proponuje produkty, które w sposób kreatywny i inteligentny, komunikują, prezentują i wspomagają sprzedaż. Obejmuje to między innymi stojaki reklamowe.

http://mocowanie.eu/ - 28 Kwi 2017

Delta Frozen Poland - piekarnia****

Na stronach tych zawarto informacje o wyrobach oferowanych przez firmę Delta. Jest także oferta specjalistycznego wyposażenia dla stoisk sprzedających wyroby piekarnicze.

http://www.delta-frozen.pl/ - 27 Sie 2001

Demago - taśmy poliestrowe i polipropylenowe****

Sklep internetowy Demago oferuje wózki podnośnikowe, platformowe, paletowe, magazynowe oraz dwukołowe. Zajmuje się również sprzedażą systemów pakowania, taśm poliestrowych i polipropylenowe.

http://www.demago.pl/ - 1 Lut 2017

Drobny sprzęt kuchenny****

Sklep internetowy z wyposażeniem gastronomii. Oferuje brytfanny, cedzaki, chochle, deski do krojenia, foremki, noże, tasaki, sitka, ubijaki, łopatki, rózgi, ruszta. Ok. 1000 innych towarów z wyposażenia sklepów, gastronomii i barów.

http://www.drobny-sprzet.robin.com.pl/ - 14 Paź 2003

Drukarki etykiet, kolektory i czytniki kodów - Hyprotech Polska****

Przedsiębiorstwo Hyprotech wyspecjalizowało się w dostarczaniu rozwiązań dedykowanych dla firm handlowych. W ofercie znajdują się między innymi takie produkty jak etykiety samoprzylepne, kolektory danych, czy czytniki kodów.

http://www.hyprotech.com.pl/ - 12 Wrz 2013

Duet S.A.****

Strona firmy oferującej urządzenia i meble przeznaczone do wyposażenia sklepów. Znajdziesz tu szczegóły oferty wraz z jej zdjęciami.

http://www.duet.lbl.pl/ - 15 Mar 2002

"DŻEJ-PI" Meble łazienkowe i kuchenne. Kraków****

Na stronie oferta mebli kuchennych, łazienkowych, sklepowych, do aptek, wyposażenie sklepów - łady, regały, gabloty, wieszaki.

http://www.meble.krakow.pl/ - 10 Sty 2006

Elzab K10 - solidna kasa fiskalna z wbudowanym ekranem dotykowym****

Serwis dostarcza informacji o innowacyjnej kasie fiskalnej firmy Elzab - uznanego producenta technologii handlowych. K10 wyróżnia się wykorzystaniem nowoczesnego, odpornego na zarysowania i wilgoć ekranu dotykowego, łączącego w sobie funkcje wyświetlacza i klawiatury. Dodatkowo, jest doskonale przygotowana do pracy w trudnych warunkach: wewnętrzny ABS chroni podzespoły przed uszkodzeniami mechanicznymi, zaś antypoślizgowa powłoka obudowy sprawia, że urządzenie świetnie leży w dłoniach. Model marki Elzab dokonuje zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej, umożliwia zdefiniowanie 3 000 pozycji w bazie towarowej, a także zapewnia szybkie wystawianie paragonów i niezwykle prostą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo, kasa jest niewielka i posiada oryginalny, nowoczesny design.

http://www.elzab-k10.pl/ - 22 Paź 2015

Elzab Mini i Elzab Mini E - małe kasy fiskalne z dużymi możliwościami****

Mini i Mini E to nieduże kasy fiskalne marki Elzab - firmy znanej z wysokiej jakości urządzeń sprzedażowych. Kompaktowe rozmiary tych modeli nie oznaczają jednak niskiej funkcjonalności. Wręcz przeciwnie - użytkownik sam zdecyduje, czy jego egzemplarz będzie zapisywał kopię paragonów w formie tradycyjnej, czy cyfrowej. Mechanizmy drukujące kas wystawiają paragony z prędkością od 7,5 do 15 linii tekstu na sekundę i korzystają z rolek o długości 30-40 m. Przejrzyste wyświetlacze, znakomita współpraca z komputerem, wydajny akumulator - to wszystko sprawia, że zarówno Mini, jak i Mini E znajdują zastosowanie w różnego rodzaju działalnościach, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i mobilnej.

http://www.elzab-mini.pl/ - 22 Paź 2015