KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (342)

Duet S.A.****

Strona firmy oferującej urządzenia i meble przeznaczone do wyposażenia sklepów. Znajdziesz tu szczegóły oferty wraz z jej zdjęciami.

http://www.duet.lbl.pl/ - 15 Mar 2002

"DŻEJ-PI" Meble łazienkowe i kuchenne. Kraków****

Na stronie oferta mebli kuchennych, łazienkowych, sklepowych, do aptek, wyposażenie sklepów - łady, regały, gabloty, wieszaki.

http://www.meble.krakow.pl/ - 10 Sty 2006

Elzab K10 - solidna kasa fiskalna z wbudowanym ekranem dotykowym****

Serwis dostarcza informacji o innowacyjnej kasie fiskalnej firmy Elzab - uznanego producenta technologii handlowych. K10 wyróżnia się wykorzystaniem nowoczesnego, odpornego na zarysowania i wilgoć ekranu dotykowego, łączącego w sobie funkcje wyświetlacza i klawiatury. Dodatkowo, jest doskonale przygotowana do pracy w trudnych warunkach: wewnętrzny ABS chroni podzespoły przed uszkodzeniami mechanicznymi, zaś antypoślizgowa powłoka obudowy sprawia, że urządzenie świetnie leży w dłoniach. Model marki Elzab dokonuje zapisu kopii paragonów w formie elektronicznej, umożliwia zdefiniowanie 3 000 pozycji w bazie towarowej, a także zapewnia szybkie wystawianie paragonów i niezwykle prostą wymianę materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo, kasa jest niewielka i posiada oryginalny, nowoczesny design.

http://www.elzab-k10.pl/ - 22 Paź 2015

Elzab Mini i Elzab Mini E - małe kasy fiskalne z dużymi możliwościami****

Mini i Mini E to nieduże kasy fiskalne marki Elzab - firmy znanej z wysokiej jakości urządzeń sprzedażowych. Kompaktowe rozmiary tych modeli nie oznaczają jednak niskiej funkcjonalności. Wręcz przeciwnie - użytkownik sam zdecyduje, czy jego egzemplarz będzie zapisywał kopię paragonów w formie tradycyjnej, czy cyfrowej. Mechanizmy drukujące kas wystawiają paragony z prędkością od 7,5 do 15 linii tekstu na sekundę i korzystają z rolek o długości 30-40 m. Przejrzyste wyświetlacze, znakomita współpraca z komputerem, wydajny akumulator - to wszystko sprawia, że zarówno Mini, jak i Mini E znajdują zastosowanie w różnego rodzaju działalnościach, zarówno w sprzedaży stacjonarnej, jak i mobilnej.

http://www.elzab-mini.pl/ - 22 Paź 2015

Eprus - Wyposażenie Aptek****

Kompleksowe wyposażenie aptek - wagi laboratoryjne, komory laminarne, suszarki laboratoryjne, miksery recepturowe UNGUATOR, utensylia recepturowe, systemy szuflad aptecznych, wagi i ciśnieniomierze dla pacjentów.

http://www.eprus.com.pl/ - 11 Mar 2005

Ewaxsejf - szafy na akta i kancelarie tajne****

Asortyment sklepu internetowego Ewaxsejf obejmuje specjalistyczne meble do przechowywania wrażliwych dokumentów i wartościowych przedmiotów. W sprzedaży m.in. metalowe szafy ubraniowe, sejfy domowe i biurowe (ognioodporne), systemy do przechowywania akt oraz broni.

http://ewaxsejf.pl/ - 23 Cze 2017

Fabryka okien, witryny sklepowe, okna Kraków, Poznań, Rawicz****

Kowalscy Rawicz - fabryka okien i drzwi. Sprzedaż w miastach: Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin. W ofercie witryny sklepowe, okiennice, drzwi balkonowe, drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne. Firma oferuje okna sosnowe, okna dębowe - okna zabytkowe i skrzynkowe. Zapraszamy - ogrody zimowe, okna Kraków.

http://www.kowalscy.pl/ - 21 Sty 2015

"Fairtex-Service" - Przedsiębiorstwo Usług Targowych****

Zajmujemy się kompleksową obsługą targów, od zabudowy stoisk począwszy, poprzez rezerwację kwater, aż po obsługę stoiska przez profesjonalne hostessy. Posiadamy własne magazyny o łącznej powierzchni ponad 600m2, stolarnię. Dysponujemy również własnym transportem, zapleczem materiałowym pozwalającym na zabudowanie w projektach standardowych opartych na systemie OCTANORM ponad 2000m2. Ponadto możemy stoiska całkowicie umeblować, wyposażyć w sprzęt kuchenny, naczynia itp. Posiadamy rekomendacje MTP. Więcej informacji na naszych stronach!

http://www.fairtex.jms.pl/ - 27 Kwi 2001

Faktor.co****

W naszej firmie zajmujemy się realizowaniem wysokiej jakości materiałów reklamowych z plexi. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który pozwala nam zapewnić naszym klientom wyroby oparte na szerokiej gamie kolorów, wzorów oraz rozmiarów. Wytwarzamy między innymi ramki informacyjne, stojaki na ulotki, stojaki informacyjne, urny konkursowe, podstawki ekspozycyjne, ekspozytury, nakładki na mikrofon, antyramy.

http://www.faktor.co/ - 30 Maj 2015

FDM - producent materacy****

Jesteśmy producentem oraz sprzedawcą materacy. Oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb różnych osób, także dzieci, alergików i osób z dolegliwościami kręgosłupa. W naszym asortymencie znajdują się materace piankowe, bonellowe, kieszeniowe, lateksowe, kokosowe. Zapewniamy szereg interesujących rozwiązań do spania.

http://www.fdm.pl/ - 30 Lip 2015