KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (336)

Garnki, profesjonalne naczynia kuchenne - Robin****

Sklep internetowy z wyposażeniem gastronomii. Oferuje profesjonalne garnki satynowane i garnki wysokopolerowane w pojemnościach od 2-100 litrów. Atrakcyjne ceny. Ponadto >1000 innych towarów z wyposażenia sklepów, gastronomii i barów.

http://www.garnki.robin.com.pl/ - 13 Paź 2003

Gastro Centrum****

W ofercie hurtowni Gastro Centrum znajdziecie Państwo nowoczesny sprzęt gastronomiczny i wyposażenie dla kuchni restauracyjnych. Polecamy szafy i lady chłodnicze, piece konwekcyjno-parowe, maszynki do mielenia mięsa, kotły warzelne i taborety gazowe. Sprzedajemy również zmywarki i chemię profesjonalną.

http://www.gastrocentrum.pl/ - 28 Mar 2017

Gastro Gal - Urządzenia do gastronomii. Rzeszów****

Strona firmy oferującej wyposażenie gastronomii, sklepów, barów oraz sprzęt kuchenny. Znajdziesz tu informacje o firmie oraz szczegółową ofertę.

http://www.gastrogal.com.pl/ - 24 Paź 2013

Gemar PHU Poznań - kuchnie, meble biurowe i szafy na wymiar****

Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych mebli na wymiar do biura oraz kuchni. Przedsiębiorstwo z Poznania projektuje szafy wnękowe oraz wykonuje aranżacje wnętrz. Firma zapewnia demontaż oraz utylizację starych mebli.

http://ge-mar.pl/ - 12 Lip 2013

Gerfol - najlepszy producent taśm i opakowań****

Jesteśmy prężnie rosnącą firmą działającą w branży już trzy lata. Na skutek naszej rzetelności i krótkim terminom wykonania zamówień, pomimo dość krótkiego czasu działalności współdziałają z naszą firmą odbiorcy, którzy cenią jakość naszych usług i towaru. Oferujemy fachowe porady pracowników z dużym doświadczeniem w branży opakowaniowej i szeroki asortyment produktów po przystępnych cenach. W naszym zakresie mieści się produkcja wielu produktów np: folia stretch, torebki i opakowania foliowe oraz wieszaki odzieżowe.

http://gerfol.pl/ - 28 Cze 2013

Glass Design - szklane daszki, schody, podłogi i balustrady****

Oferta firmy zajmującej się projektowaniem i montażem szklanych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak nowoczesne kabiny prysznicowe, schody, daszki, podłogi oraz balustrady.

http://www.glassdesign.com.pl/ - 22 Sty 2016

Hurtownia biurowa - EMU sp. z o.o. Plewiska k. Poznania****

Witryna hurtowni oferującej między innymi: rolki papierowe, rolki do ploterów, papier kserograficzny, taśmy folie do faksów, nadruki, artykuły biurowe, wkłady do drukarek, papier do kas fiskalnych, składanka komputerowa. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta.

http://www.emu.poznan.pl/ - 18 Sty 2006

Hurtownia odzieży używanej****

Strona firmowa. Oferta importera odzieży używanej z Wielkiej Brytani. Na stronie znajdziesz opis oferty wraz z czytelnym cennikiem.

http://www.anglia-importer.pl/ - 23 Sty 2017

Hurtownia odzieży używanej z Anglii – www.odziezuzywana-sort.pl****

Strona internetowa www.odziezuzywana-sort.pl poświęcona jest hurtowni odzieży używanej z Anglii oraz Holandii. Oferujemy produkty klasy "cream", odznaczające się wysoką jakością. Posiadamy wyroby w niskiej cenie.

http://www.odziezuzywana-sort.pl/ - 3 Wrz 2013

IGLOO Producent urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii****

Strona producenta urządzeń chłodniczych IGLOO. Na stronie można znaleźć informacje o sprzedawanych urządzeniach, konfigurator urządzeń, informacje o dealerach a także o serwisie IGLOO. Strona wielojęzyczna.

http://www.igloo.pl/ - 3 Cze 2014