KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (339)

FRiMEX****

Jeśli myślą Państwo o zaopatrzeniu sklepu w przydatne akcesoria, zapraszamy. Oferujemy przeglądarki ścienne, listwy cenowe oraz ramki reklamowe. Proponujemy również liczne mocowania, które ułatwią prezentację posiadanego asortymentu.

http://frimexsklep.pl/ - 13 Gru 2017

Gabloty szklane białystok- mebglas.pl****

Zapewniamy w naszej firmie Mebglas realizowanie profesjonalnych i kompleksowych usług w zakresie dystrybuowania szerokiego asortymentu elementów wyposażenia sklepowego. Oferujemy naszym klientom dystrybuowanie wyrobów na terenie całego kraju. Dostarczamy między innymi takie produkty jak gabloty szklane, gabloty ekspozycyjne, gabloty wiszące, witryny, lady sklepowe, regały sklepowe z płyty, stosika handlowe, meble biurowe.

http://mebglas.pl/ - 24 Paź 2017

Garnki, profesjonalne naczynia kuchenne - Robin****

Sklep internetowy z wyposażeniem gastronomii. Oferuje profesjonalne garnki satynowane i garnki wysokopolerowane w pojemnościach od 2-100 litrów. Atrakcyjne ceny. Ponadto >1000 innych towarów z wyposażenia sklepów, gastronomii i barów.

http://www.garnki.robin.com.pl/ - 13 Paź 2003

Gastro Centrum****

W ofercie hurtowni Gastro Centrum znajdziecie Państwo nowoczesny sprzęt gastronomiczny i wyposażenie dla kuchni restauracyjnych. Polecamy szafy i lady chłodnicze, piece konwekcyjno-parowe, maszynki do mielenia mięsa, kotły warzelne i taborety gazowe. Sprzedajemy również zmywarki i chemię profesjonalną.

http://www.gastrocentrum.pl/ - 28 Mar 2017

Gastro Gal - Urządzenia do gastronomii. Rzeszów****

Strona firmy oferującej wyposażenie gastronomii, sklepów, barów oraz sprzęt kuchenny. Znajdziesz tu informacje o firmie oraz szczegółową ofertę.

http://www.gastrogal.com.pl/ - 24 Paź 2013

Gemar PHU Poznań - kuchnie, meble biurowe i szafy na wymiar****

Firma specjalizuje się w produkcji profesjonalnych mebli na wymiar do biura oraz kuchni. Przedsiębiorstwo z Poznania projektuje szafy wnękowe oraz wykonuje aranżacje wnętrz. Firma zapewnia demontaż oraz utylizację starych mebli.

http://ge-mar.pl/ - 12 Lip 2013

Gerfol - najlepszy producent taśm i opakowań****

Jesteśmy prężnie rosnącą firmą działającą w branży już trzy lata. Na skutek naszej rzetelności i krótkim terminom wykonania zamówień, pomimo dość krótkiego czasu działalności współdziałają z naszą firmą odbiorcy, którzy cenią jakość naszych usług i towaru. Oferujemy fachowe porady pracowników z dużym doświadczeniem w branży opakowaniowej i szeroki asortyment produktów po przystępnych cenach. W naszym zakresie mieści się produkcja wielu produktów np: folia stretch, torebki i opakowania foliowe oraz wieszaki odzieżowe.

http://gerfol.pl/ - 28 Cze 2013

Glass Design - szklane daszki, schody, podłogi i balustrady****

Oferta firmy zajmującej się projektowaniem i montażem szklanych elementów wyposażenia wnętrz, takich jak nowoczesne kabiny prysznicowe, schody, daszki, podłogi oraz balustrady.

http://www.glassdesign.com.pl/ - 22 Sty 2016

Hurtownia biurowa - EMU sp. z o.o. Plewiska k. Poznania****

Witryna hurtowni oferującej między innymi: rolki papierowe, rolki do ploterów, papier kserograficzny, taśmy folie do faksów, nadruki, artykuły biurowe, wkłady do drukarek, papier do kas fiskalnych, składanka komputerowa. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta.

http://www.emu.poznan.pl/ - 18 Sty 2006

Hurtownia odzieży używanej z Anglii – www.odziezuzywana-sort.pl****

Strona internetowa www.odziezuzywana-sort.pl poświęcona jest hurtowni odzieży używanej z Anglii oraz Holandii. Oferujemy produkty klasy "cream", odznaczające się wysoką jakością. Posiadamy wyroby w niskiej cenie.

http://www.odziezuzywana-sort.pl/ - 3 Wrz 2013