KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (343)

Hurtownia biurowa - EMU sp. z o.o. Plewiska k. Poznania****

Witryna hurtowni oferującej między innymi: rolki papierowe, rolki do ploterów, papier kserograficzny, taśmy folie do faksów, nadruki, artykuły biurowe, wkłady do drukarek, papier do kas fiskalnych, składanka komputerowa. Na stronie informacje o firmie, dane kontaktowe oraz szczegółowa oferta.

http://www.emu.poznan.pl/ - 18 Sty 2006

Hurtownia odzieży używanej z Anglii – www.odziezuzywana-sort.pl****

Strona internetowa www.odziezuzywana-sort.pl poświęcona jest hurtowni odzieży używanej z Anglii oraz Holandii. Oferujemy produkty klasy "cream", odznaczające się wysoką jakością. Posiadamy wyroby w niskiej cenie.

http://www.odziezuzywana-sort.pl/ - 3 Wrz 2013

IGLOO Producent urządzeń chłodniczych dla handlu i gastronomii****

Strona producenta urządzeń chłodniczych IGLOO. Na stronie można znaleźć informacje o sprzedawanych urządzeniach, konfigurator urządzeń, informacje o dealerach a także o serwisie IGLOO. Strona wielojęzyczna.

http://www.igloo.pl/ - 3 Cze 2014

Iglootechnika.pl****

Oferujemy kompleksowe wyposażenie lokali sklepowych i gastronomicznych. Są to: zakłady mięsne, cukiernie, sieci sklepów i detaliczne sklepy spożywcze. Dostarczamy sprzęt najwyższej jakości sprzęt gastronomiczny, chłodniczy, wentylacyjny oraz klimatyzacyjny. Zaopatrujemy także punkty w meble reklamowe i neutralne, a także w drobne urządzenia, jakie trafiają do sklepów lokali gastronomicznych i handlowych.

http://www.iglootechnika.pl/ - 2 Paź 2014

Infra-Serwis - klimatyzacje, wentylacje, piece, serwis, konserwacja****

Oferujemy usługi w zakresie obsługi serwisowej oraz konserwacji urządzeń i systemów klimatyzacji i wentylacji, a także ich doboru, sprzedaży i fachowego montażu. Strona zawiera: informacje na temat klimatyzacji, wentylacji, piecy, rekuperatorów, serwisu i konserwacji urządzeń, pełną ofertę firmy, listy referebcyjne oraz dane kontaktowe.

http://www.infraserwis.com.pl/ - 28 Kwi 2004

Initial - wycieraczki zewnętrzne****

Oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo Initial. W katalogu znajdują się wysokiej jakości wejściowe maty antyzmęczeniowe oraz wycieraczki zewnętrzne z logo.

http://www.initial.pl/ - 10 Lut 2016

Inter Commerce - wyposażenie sklepów****

Strona zawiera informacje o firmie oraz oferowanym asortymencie.

http://www.intercommerce.wroc.pl/ - 11 Paź 2001

Internetowa sprzedaż sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego****

Sklep internetowy AidaMed oferuje wysokiej jakości sprzęt medyczny, taki jak termometry, ciśnieniomierze, stazy, stetoskopy, wózki inwalidzkie, balkoniki, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt dezynfekcyjny, sprzęt szpitalny i gabinetowy, po przystępnych cenach. Kupuj tanio dobry sprzęt medyczny.

http://www.aidamed.pl/ - 2 Wrz 2009

Jalama - Wyposażenie sklepów****

Firma Jalama dostarcza wyposażenie sklepowe do sklepów różnej wielkości na terenie całego kraju. Oferta firmy zawiera między innymi meble sklepowe i urządzenia chłodnicze. Zamówień można dokonywać na stronie internetowej firmy lub w którymś z oddziałów firmy w Krakowie lub Łodzi.

http://www.jalama.pl/ - 28 Sty 2016

JBG Profesjonalne urządzenia chłodnicze. Warszowice****

JBG producent profesjonalnych urządzeń mroźniczych i chłodniczych dla sklepów, gastronomii, cukierni, Produkuje niezawodne, lady, regały, wyspy mroźnicze, szafy, panele i komory, tworzone w oparciu o najnowsze technologie.

http://www.jbg.com.pl/ - 30 Sty 2006