KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wyposażenie sklepów (339)

Kasy fiskalne****

Sprzedaż i serwis urządzeń stanowiących wyposażenie sklepów: kas fiskalnych, terminali płatniczych, drukarek fiskalnych, wag elektronicznych oferuje firma MICO z Poznania. Korzysta przy tym z produktów znanych marek, m.in. Elzab, POSnet, PayTel. Poza dostarczeniem oprzyrządowania dostępna jest także usługa instalacji niezbędnego oprogramowania i jego serwis.

http://mico.com.pl/ - 11 Wrz 2015

Kasy fiskalne, wagi sklepowe, szuflady kasowe - Konin, Słupca, Koło, Turek****

Kasy fiskalne oraz serwis kas fiskalnych. Solidne i niedrogie kasy dla prawników, lekarzy, małych i dużych sklepów. Doradztwo, fiskalizacja i programowanie gratis. Bezpłatne przeglądy okresowe. Konin, Słupca, Koło, Turek - wielkopolska

http://www.kasyfiskalne.pro/ - 29 Mar 2012

Kasy Fiskalne Wrocław - JT Serwis s.c.****

Sprzedaż i Serwis Kas i Drukarek Fiskalnych renomowanych polskich producentów Novitus i Posnet. Sprzedaż Wag, Czytników kodów, Metkownic. Kompleksowe wyposażenie sklepów. Serwis terminali płatniczych i prepaidowych.

http://www.jtserwis.pl/ - 9 Kwi 2013

Kasy i drukarki fiskalne - ASP System Warszawa****

Profesjonalny sprzęt używany w punktach handlowych taki jak kasy fiskalne czy też drukarki dostępny jest w ofercie sklepu ASP System. Wszystkie oferowane przez firmę sprzęty, to sprzęty wysokiej jakości, które pochodzą od znanych i cenionych producentów tego typu produktów na rynku. ASP System to firma działająca w branży fiskalnej od wielu lat. Oferowane systemy fiskalne z pewnością spełnią oczekiwania wymagających klientów. Sprawdź katalog produktów, w którym znaleźć można wszystkie produkty firmy.

http://www.asp-system.pl/ - 28 Paź 2015

Katafalki, wózek do transportu tac, mycia ciał - wyposażenie prosektorium****

JGGastro oferuje wyposażenie prosektorium i meble do prosektorium. W ofercie akcesoria funeralne, wózek do transportu tac i mycia ciał, stoły sekcyjne, stoły do balsamacji, katafalki (katafalk chłodniczy pod trumnę), stolik narzędziowy do instrumentowania oraz regał na trumny i na tace.

http://www.wyposazenie-prosektorium.jggastro.pl/ - 27 Mar 2015

Komory chłodnicze, mroźnicze, garownicza - Wiejak****

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji w gronie producentów wyrobów ze stali. Mamy duże doświadczenie w obróbce metali. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju komory chłodnicze, mroźnicze, garownicze oraz odbojnice ścienne. Nasza nowa hala produkcyjna powstała w 2006 pozwala nam uzyskać wysokiej jakości produkty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą strony!

http://www.komory-chlodnicze.pl/ - 27 Mar 2013

Kompleksowe wyposażenie sklepów, meble do sklepu odzieżowego, projektowanie wnętrz****

Nasza firma oferuje kompleksowe wyposażenie sklepów, w tym takie produkty, jak meble do sklepu odzieżowego. Jedną z naszych usług jest projektowanie wnętrz sklepów, a także ich remontowanie. Jeśli poszukują Państwo wysokiej jakości meble do sklepu, a także inne elementy wyposażenia, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.lokisdesign.pl/ - 14 Lis 2012

Kompleksowe wyposażenie sklepów spożywczych i supermarketów****

Chemtor zajmuje się kompleksowym wyposażeniem sklepów. Jesteśmy importerem używanych mebli sklepowych, sprzętu chłodniczego wiodących firm zachodnich. W ofercie posiadamy również nowe wyposażenie.

http://www.chemtor.pl/ - 7 Mar 2006

Kreo-market.pl****

Korzystając z naszej oferty, mogą Państwo liczyć na funkcjonalne zaprojektowanie hali, czy też stoiska, w jakim mają Państwo zamiar prowadzić swoją działalność. Proponujemy zarówno gotowe projekty, jak też przyjmujemy szkice nadesłane przez Państwa. Ponadto gwarantujemy wyposażenie, w tym meble apteczne i jubilerskie, a także systemy wieszaków, ekspozytory, ekspozytory przyścienne oraz lady sprzedażowe.

http://www.kreo-market.pl/ - 25 Paź 2014

Kręgielnie****

Na stronie znajduje się oferta firmy budującej i serwisującej kręgielnie na terenie całego kraju.

http://frc.rubikon.pl/ - 26 Lis 2001