KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > wytwórnie fonograficzne (17)

BMG Poland ZIC ZAC*****

Bogactwo informacji plus ciekawe opracowanie graficzne. Ci, którzy bez muzyki nie mogą żyć znajdą tu najnowsze doniesienia ze świata muzyki (polskiej i zagranicznej), wywiady, listę artystów podzieloną na kategorie stylistyczne, konkurs, kilka linków do wytwórni płytowych, a także osobny dział z informacjami o firmie.

http://www.bmg.com.pl/ - 4 Lut 2000

Death Row*****

Znakomita witryna wytwórni Death Row Records, która wydała płyty klasyków rapu 2 Pac'a i Dr'a Dre. Można zapoznać się z historią wytwórni, artystami, ich dyskografiami i tekstami piosenek. Jest bardzo dużo interesujących linków.

http://www.progaz.com.pl/deathrow/ - 14 Lut 2000

Takt - produkcja płyt CD i DVD oraz kaset*****

Na stronach: cały proces producji i nagrywania płyt CD oraz DVD. Tworzenie kaset magnetofonowych. Firma zajmuje się także oprawą graficzną oferowanych produktów.

http://www.takt.pl/ - 5 Lip 2001

Gigant Records****

Studio nagrań załącza charakterystykę zespołów i ich utworów wraz z demo ich utworów do ściągnięcia. Ponadto można zamówić utwór wypełniając formularz online.

http://www.gigant-records.com.pl/ - 17 Kwi 2002

Obuh****

Strona niezależnej wytwórni fonograficznej Obuh Records z Lublina. Informacje o wydawnictwach wytwórni na CD i kasetach, koncertach, biografie Johna Cage'a i Meredith Monk. Masa linków do innych wytwórni niezależnych.

http://www.venco.com.pl/~dzemik/obuh/ - 14 Lut 2000

POMATON EMI****

W tym roku firma świętuje dziesiątą rocznicę urodzin. Na jej stronach znajdziecie trochę informacji historycznych, katalog podzielony na kilkanaście kategorii, listę artystów polskich i zagranicznych nagrywających dla kompanii, wykaz zdobytych przez wykonawców złotych i platynowych płyt.

http://www.pomaton.com.pl/ - 4 Lut 2000

SME****

Witryna Sony Music Entertainment Polska oferuje odwiedzającym internautom - melomanom informacje o nowościach płytowych polskich i zagranicznych, koncertach, zapowiedzi wydawnicze oraz wyszukiwarkę wykonawców.

http://www.sonymusic.com.pl/ - 6 Lip 2000

SORROR MYSTICA****

Bogata graficznie witryna niezależnej wytwórni Sorror Mystica. Oprócz poznania artystów i dorobku wydawniczego firmy, można zamówić interesującą nas płytę.

http://www.soror.art.pl/ - 4 Lut 2000

Tłoczenie płyt winylowych****

Firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu nagrywania płyt winylowych, projektowania okładek, oraz masteringu muzyki dla płyt winylowych. Realizacja zleceń od 1 do 10000 egzemplarzy.

http://www.purerecords.eu/ - 26 Mar 2013

blauHOFFER multiple art.***

Firma zajmuje się organizacją pokazów, spotkań kulturalnych, naukowych, imprez artystycznych akcji promocyjnych i reklamowych, badaniami i prace eksperymentalne w dziedzinie kultury, socjologii, filozofii o charakterze multidyscyplinarnym, wydawaniem, produkcja i dystrybucją edycji artystycznych, płyt CD-ROM, kaset audio; organizacją i promocją działań artystycznych.

http://www.blauhoffer.com.pl/ - 6 Mar 2000