KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady kominiarskie (49)

Art-kom.pl****

Specjalnością naszej firmy jest realizowanie dla naszych klientów wysokiej jakości wyrobów kamieniarskich. Zapewniamy nowocześnie realizowane usługi cięcia, obróbki kamienia. Możemy naszym klientom zapewnić wykonanie również profesjonalnych oraz kompleksowych usług dotyczących produkowania oraz montowania kominków. Wszystkie usługi w naszej firmie realizowane są w sposób indywidualnie dopasowany, sprawny oraz terminowy.

http://www.art-kom.pl/ - 11 Sty 2017

Eden - zakład pogrzebowy Kielce****

Eden to zakład pogrzebowy działający w Kielcach świadczący profesjonalne usługi cmentarne. Firma oferuje nagrobki oraz urny.

http://www.edenkielce.pl/ - 13 Maj 2014

Frezowanie kominów - Komino****

Firma Komino to profesjonaliści na rynku kominiarskim. Wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Na stronie internetowej znajdą Państwo praktyczne informacje dotyczące jednej z podstawowych usług, jaką jest frezowania kominów. Dodatkowo, w zakładce “Oferta” można zapoznać się z ofertą dotyczącą montowania wkładów kominowych, uszczelniania kominów oraz innych usług świadczonych przez firmę Komino (opinie i odbiory kominiarskie, doradztwo w zakresie montowania systemów kominowych). Pozytywne opinie wyrażone przez zadowolonych klientów znajdziemy w zakładce “Opinie”, a najszybszy kontakt z profesjonalistami, w zakładce “Kontakt”. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny.

http://komino.net.pl/ - 6 Wrz 2013

GRANITEX- KAMIENIARSTWO****

Granitex - Kamieniarstwo tylko granit, nagrobki we wszystkich kolorach, płyty granitowe, kostka granitowa, kolumny, parapety, schody, kominki granitowe, meble ogrodowe, usługi kamieniarskie.

http://www.granitex.info.pl/ - 21 Lut 2005

KNAP****

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości biokominki. Firma KNAP zajmuje się również sprzedażą balustrad ze stali nierdzewnej.

http://www.sklep.firmaknap.pl/ - 16 Lut 2017

KOM-B.M. s.c. - Wkłady kominowe ceramiczne****

W naszym asortymencie dostępne są wkłady kominowe ceramiczne oraz innego typu systemy, dostosowane do potrzeb i typów Waszych budynków. Znajdziecie u nas również rury w różnych rodzajach czy nasady.

http://www.bezpieczny-komin.pl/ - 19 Mar 2014

Kominiarz. Piaseczno****

Strona firmy zajmującej się usługami kominiarskimi: informacje o firmie, cennik, montaż, uprawnienia, przepisy, informacje o problemach z kominem...

http://www.kominiarze.pl/ - 3 Lut 2006

Kominiarz Wrocław KOL-KOMIN****

Profesjonalny zakład kominiarski z Wrocławia wykonuje pełny zakres prac związanych z utrzymaniem instalacji odprowadzania dymu. Usługi kominiarskie obejmują czyszczenie i konserwację kominów, montaż wkładów kominowych, opiniowanie i nadzór techniczny oraz kompleksowe przeglądy instalacji kominowych. Każdy zatrudniony w firmie kominiarz posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie. Usługi przeprowadzane są sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym instalacji kominowych.

http://www.kominiarzwroclaw.pl/ - 12 Lut 2017

Kominiarze, Marki, okolice Warszawa****

Usługi kominiarskie, budowa komina, nasady kominowe, przegląd wentylacji, szczelność i drożność przewodu kominowego, wkłady kwasoodporne, Marki, Warszawa, Ząbki, Legionowo.

http://www.dobrykominiarz.pl/ - 10 Paź 2008

Kominki Estilo - piece i wkłady kominkowe****

W asortymencie firmy Estilo znajdują się najlepsze piece i wkłady kominowe, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Stawiamy na najwyższą jakość sprzętów oraz zadowolenie każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, w pełni dostępną na oficjalnej stronie internetowej.

http://www.kominkiestilo.pl/ - 19 Gru 2013