KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady kominiarskie (49)

Kominy ceramiczne****

Firma Kominy i systemy kominowe prowadzi swoją działalność od wielu lat. Współpracuje z najlepszymi firmami produkującymi kominy i systemy kominowe, w tym między innymi z niemiecką renomowaną firmą Hart Keramik. Oferuje najwyższej jakości kominy, w tym wykonywane przy wykorzystaniu najlepszej ceramiki opatrzonej certyfikatem CE. Klienci zainteresowani ofertą mogą również skorzystać z zakupów w sklepie online firmy.

http://www.kominy7.pl/ - 8 Paź 2014

Kom-Mix - rozwiercanie kominów****

Firma zajmuje się frezowaniem i uszczelnianiem kominów, a także montażem kompletnych instalacji. Gwarantuje profesjonalne szlamowanie, a w razie potrzeby fachowe rozwiercanie w celu zwiększenia średnicy, a co za tym idzie, poprawy ciągu.

http://www.naprawa-kominow.pl/ - 5 Lut 2015

Nagrobki, zakład kamieniarski, kamieniarstwo, nagrobki granitowe, GANO – renowacja nagrobków.****

Zakład kamieniarski zajmuje się wykonawstwem nagrobków i grobowców z kamieni naturalnych Śrem. Gano oferuje również wykonawstwo elementów stosowanych w budownictwie takich jak parapety, schody, lady, a także blaty kuchenne, blaty łazienkowe i kominki. Na stronie internetowej poleca renowacje starych nagrobków lastrykowych oraz granitowych Poznań.

http://www.gano.com.pl/ - 5 Sie 2008

Piece i kominki kaflowe****

Szukasz fachowej firmy, której będziesz mógł zaufać i powierzyć wybudowanie pieca kaflowego w swoim mieszkaniu? Chcesz by prace zostały przeprowadzone szybko ale jednocześnie profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Jeśli tak to oferta firmy Jana Deręgowskiego Art-A powinna Cię zainteresować, więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.

http://piece-kaflowe.com.pl/ - 22 Cze 2017

Polprofili****

W ofercie firmy dostępne są instalacje odgromowe, listy i taśmy dylatacyjne. Przygotowane zostały rzygacze czy kielichy przyścienne. Znajdziecie u nas także materiały do wykonywania zielonych dachów.

http://polprofili.pl/ - 31 Maj 2014

Poszerzanie kanałów wentylacyjnych, rozszerzanie otworów kominowych****

Marcco oferuje kompleksowe usługi związane z systemami kominowymi i wentylacyjnymi - naprawa kominów, frezowanie kominów, poszerzanie kanałów kominowych i kanałów wentylacyjnych. Teren działania to cały kraj - poszerzanie kanałów kominowych, rozwiercanie, naprawa i frezowanie kominów.

http://www.frezujemykominy.pl/ - 17 Kwi 2014

PPHU Kamieniarstwo - granit, grobowce, nagrobki Strzegom****

Zakład kamieniarski PPHU Kamieniarstwo, woj. dolnośląskie, działa od 1980r. Specjalizacja to obróbka granitu. Wykonujemy: nagrobki i grobowce, płyty surowe i polerowane, usługowe przecieranie bloków, blaty granitowe łazienkowe i kuchenne, meble, schody, posadzki, bruk. Zapraszamy - grobowe, nagrobki Strzegom.

http://www.kurnickigranit.pl/ - 10 Mar 2016

Rafmar - frezowanie i rozwiercanie kominów****

Specjalizujemy się w pracach związanych z prawidłowym działaniem kominów. Oferujemy między innymi frezowanie, szlamowanie, rozwiercanie oraz uszczelnianie komina. Wykonujemy usługi na terenie Śląska. Zapewniamy profesjonalne podejście i satysfakcjonujące rezultaty.

http://www.rafmar.slask.pl/ - 29 Kwi 2015

Sklep Kamieniarski Ganicz****

Sklep Kamieniarski Ganicz oferuje narzedzia dla kamieniarzy i firm budowlanych oraz remontowych. Główną dziedziną Kamieniarstwa Ganicz jest jednak produkcja i obróbka kamieni naturalnych - parapety, blaty, schody, nagrobki i inne akcesoria z granitu oraz marmuru. Produkcja pod projekty klientów. Wszystkie pytania można zadać pod https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl

http://sklep.ganicz.com.pl/ - 20 Lis 2016

Tani zakład kamieniarski.****

Zakład kamieniarski Rozana znajduje się w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych. Naszą ofertą są parapety, blaty kuchenne, pomniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

http://kamieniarstworozana.pl/ - 26 Lip 2013