KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady kominiarskie (52)

Kominiarz Wrocław KOL-KOMIN****

Profesjonalny zakład kominiarski z Wrocławia wykonuje pełny zakres prac związanych z utrzymaniem instalacji odprowadzania dymu. Usługi kominiarskie obejmują czyszczenie i konserwację kominów, montaż wkładów kominowych, opiniowanie i nadzór techniczny oraz kompleksowe przeglądy instalacji kominowych. Każdy zatrudniony w firmie kominiarz posiada wysokie kwalifikacje zawodowe i wieloletnie doświadczenie. Usługi przeprowadzane są sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym instalacji kominowych.

http://www.kominiarzwroclaw.pl/ - 12 Lut 2017

Kominiarze, Marki, okolice Warszawa****

Usługi kominiarskie, budowa komina, nasady kominowe, przegląd wentylacji, szczelność i drożność przewodu kominowego, wkłady kwasoodporne, Marki, Warszawa, Ząbki, Legionowo.

http://www.dobrykominiarz.pl/ - 10 Paź 2008

Kominki Estilo - piece i wkłady kominkowe****

W asortymencie firmy Estilo znajdują się najlepsze piece i wkłady kominowe, które z pewnością spełnią Twoje najśmielsze oczekiwania. Stawiamy na najwyższą jakość sprzętów oraz zadowolenie każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą, w pełni dostępną na oficjalnej stronie internetowej.

http://www.kominkiestilo.pl/ - 19 Gru 2013

Kominy ceramiczne****

Firma Kominy i systemy kominowe prowadzi swoją działalność od wielu lat. Współpracuje z najlepszymi firmami produkującymi kominy i systemy kominowe, w tym między innymi z niemiecką renomowaną firmą Hart Keramik. Oferuje najwyższej jakości kominy, w tym wykonywane przy wykorzystaniu najlepszej ceramiki opatrzonej certyfikatem CE. Klienci zainteresowani ofertą mogą również skorzystać z zakupów w sklepie online firmy.

http://www.kominy7.pl/ - 8 Paź 2014

Kom-Mix - rozwiercanie kominów****

Firma zajmuje się frezowaniem i uszczelnianiem kominów, a także montażem kompletnych instalacji. Gwarantuje profesjonalne szlamowanie, a w razie potrzeby fachowe rozwiercanie w celu zwiększenia średnicy, a co za tym idzie, poprawy ciągu.

http://www.naprawa-kominow.pl/ - 5 Lut 2015

Nagrobki, zakład kamieniarski, kamieniarstwo, nagrobki granitowe, GANO – renowacja nagrobków.****

Zakład kamieniarski zajmuje się wykonawstwem nagrobków i grobowców z kamieni naturalnych Śrem. Gano oferuje również wykonawstwo elementów stosowanych w budownictwie takich jak parapety, schody, lady, a także blaty kuchenne, blaty łazienkowe i kominki. Na stronie internetowej poleca renowacje starych nagrobków lastrykowych oraz granitowych Poznań.

http://www.gano.com.pl/ - 5 Sie 2008

Piece i kominki kaflowe****

Szukasz fachowej firmy, której będziesz mógł zaufać i powierzyć wybudowanie pieca kaflowego w swoim mieszkaniu? Chcesz by prace zostały przeprowadzone szybko ale jednocześnie profesjonalnie z pełnym zaangażowaniem. Jeśli tak to oferta firmy Jana Deręgowskiego Art-A powinna Cię zainteresować, więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.

http://piece-kaflowe.com.pl/ - 22 Cze 2017

Polprofili****

W ofercie firmy dostępne są instalacje odgromowe, listy i taśmy dylatacyjne. Przygotowane zostały rzygacze czy kielichy przyścienne. Znajdziecie u nas także materiały do wykonywania zielonych dachów.

http://polprofili.pl/ - 31 Maj 2014

Poszerzanie kanałów wentylacyjnych, rozszerzanie otworów kominowych****

Marcco oferuje kompleksowe usługi związane z systemami kominowymi i wentylacyjnymi - naprawa kominów, frezowanie kominów, poszerzanie kanałów kominowych i kanałów wentylacyjnych. Teren działania to cały kraj - poszerzanie kanałów kominowych, rozwiercanie, naprawa i frezowanie kominów.

http://www.frezujemykominy.pl/ - 17 Kwi 2014

PPHU Kamieniarstwo - granit, grobowce, nagrobki Strzegom****

Zakład kamieniarski PPHU Kamieniarstwo, woj. dolnośląskie, działa od 1980r. Specjalizacja to obróbka granitu. Wykonujemy: nagrobki i grobowce, płyty surowe i polerowane, usługowe przecieranie bloków, blaty granitowe łazienkowe i kuchenne, meble, schody, posadzki, bruk. Zapraszamy - grobowe, nagrobki Strzegom.

http://www.kurnickigranit.pl/ - 10 Mar 2016