KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady kominiarskie (52)

Rafmar - frezowanie i rozwiercanie kominów****

Specjalizujemy się w pracach związanych z prawidłowym działaniem kominów. Oferujemy między innymi frezowanie, szlamowanie, rozwiercanie oraz uszczelnianie komina. Wykonujemy usługi na terenie Śląska. Zapewniamy profesjonalne podejście i satysfakcjonujące rezultaty.

http://www.rafmar.slask.pl/ - 29 Kwi 2015

Sklep Kamieniarski Ganicz****

Sklep Kamieniarski Ganicz oferuje narzedzia dla kamieniarzy i firm budowlanych oraz remontowych. Główną dziedziną Kamieniarstwa Ganicz jest jednak produkcja i obróbka kamieni naturalnych - parapety, blaty, schody, nagrobki i inne akcesoria z granitu oraz marmuru. Produkcja pod projekty klientów. Wszystkie pytania można zadać pod https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl

http://sklep.ganicz.com.pl/ - 20 Lis 2016

Tani zakład kamieniarski.****

Zakład kamieniarski Rozana znajduje się w Krakowie. Nasza oferta skierowana jest do firm jak i osób prywatnych. Naszą ofertą są parapety, blaty kuchenne, pomniki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta.

http://kamieniarstworozana.pl/ - 26 Lip 2013

Tona Polska Sp. z o.o. - systemy kominowe****

Witryna producenta systemów kominowych. Tona proponuje także elementy uzupełniające do grawitacyjnych instalacji wentylacyjnych.

http://tona-kominy.pl/ - 16 Maj 2017

Usługi Kominiarskie BU-GO-KOM W. Busiak, P. Golenia****

Firma BU-GO-KOM świadczy usługi kominiarskie takie jak: Przeglądy i ekspertyzy kominiarskie, czyszczenie przewodów kominowych, protokoły i opinie kominiarskie oraz montaż wkładów kominowych.

http://www.kominiarze.lodz.pl/ - 27 Paź 2003

Wieczyste.com. Fotoceramika, zdjęcia na porcelanie****

Profesjonalnie zdjęcia na porcelanie w kilkuset kształtach i rozmiarach. Stosujemy wyłącznie włoskie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować trwałość fotoceramiki na warunki zewnętrzne na kilkadziesiąt lat. Oferujemy fotografię w pełnym kolorze, w sepii oraz czarno-białą. Dodatkowo fotoceramikę uszlachetniamy złotym, platynowym albo czarnym paskiem. Profesjonalnie przygotujemy i cyfrowo wyretuszujemy zdjęcie aby jak najkorzystniej prezentowało się na fotoporcelanie. Zapraszamy do współpracy zakłady kamieniarskie, fotograficzne, pogrzebowe oraz odbiorców indywidualnych zapewniając szybkie terminy realizacji. Bezpiecznie pakujemy i wysyłamy zdjęcie na wskazany adres.

http://www.wieczyste.com/ - 14 Wrz 2014

XLI Okręg Kominiarski Tadeusz Kurpiel****

Pełny zakres usług kominiarskich - czyszczenia oraz przeglądy techniczne budynków, okresowe przeglądy stanu technicznego urządzeń grzewczo - kominowych, sprawdzanie szczelności kominów (kamera kominowa), wydawanie zaświadczeń do Zakładu Gazowniczego, doradztwo i opiniowanie w dziedzinie instalacji kominowe, odbiory budynków (stan surowy, gotowy, po remontach przewodów kominowych), ekspertyzy, pomiary siły ciągów w przewodach kominowych.

http://www.kominiarstwo-krakow.nef.pl/ - 3 Lis 2005

Zakład Kominiarski Mariusz Marchel****

Zakład usług kominiarskich Mariusz Marchel-Białystok świadczy usługi od 1992r.

http://www.kominiarz-marchel.com.pl/ - 8 Mar 2007

Zakład Usług Kominiarskich****

Zakład Usług Kominiarskich - informacje o firmie, ofercie, programach, cennik.

http://www.kominiarze.org.pl/ - 27 Kwi 2005

Z.P.U.H. RAFEX - wkłady kominowe****

Funkcjonujemy w branży systemów kominowych jako producent. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki czemu możemy zaoferować naszym Klientom innowacyjne rozwiązania w postaci wkładów kominowych, kanałów wentylacyjnych, itp. Świadczymy także profesjonalne usługi w zakresie frezowania i wiercenia kominów.

http://www.rafexkominy.pl/ - 27 Sty 2015