KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady kominiarskie (49)

Granit, PHU "NIKA"***

Oferta Handlowa Firmy NIKA w Ciechanowie poświęcona granitom.

http://granit.aq.pl/ - 26 Paź 2004

INS-GAZ - usługi kominiarskie i gazowe***

Proponujemy Państwu pełny zakres usług kominiarskich w Warszawie i pobliskich miejscowościach. Jeżeli tylko chcesz abyśmy dokonali przeglądu Twojego komina, skontaktuj się z naszą firmą kominiarską. Jako nieliczni w Warszawie mamy tak bogatą ofertę. Świadczymy takie usługi jak sprawdzanie szczelności wewnętrznej instalacji gazowej, opiniowanie i sprawdzanie użyteczności przewodów kominowych jak i ich okresowe kontrole.

http://kominiarzwarszawa.pl/ - 28 Sty 2015

Kominiarz Wrocław***

Usługi Kominiarskie i Kominiarsko-Pochodne S.C.

http://www.kominiarze.wroclaw.pl/ - 10 Kwi 2008

Kominki kraków***

Oferujemy usługi związane z montażem i budową od podstaw kominków i pieców kaflowych. Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji indywidualnych zamówień według naszego lub Państwa projektu. Ładnie zaprojektowana obudowa, gustownie dobrane materiały oraz wysoka jakośc wykonania wyróźniają nasze kominki. Najważniejszym celem jest zadowolenie klienta i satysfakcja z wykonanej pracykominki, piece, wklady grzewcze, kozy, obudowy, kuchnie kaflowe, kafle, montaż kominków

http://www.kominki-krakow.net/ - 8 Gru 2009

Leszek Rzewuski***

Strona prezentująca zakład kominiarski. Znajdziesz tu informacje o usługach oraz galerię fotek narzędzi kominiarskich dawnych i współczesnych.

http://republika.pl/kominiarzgarwolin/ - 11 Sty 2002

Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich w Warszawie***

Na stronie znajdziesz szczegółowe informacje o spółdzielni i oferowanych usługach.

http://www.kominiarze.waw.pl/ - 18 Kwi 2002

Spółdzielnia Usług Kominiarskich Białystok***

Kompleksowe usługi kominiarskie w zakresie: sprawdzanie, czyszczenie i opiniowanie urządzeń kominowych i kanałów, sprawdzanie szczelności instalacji gazowych, wykrywanie: CO i gazów toksycznych.

http://kominiarze.bialystok.pl/ - 12 Mar 2008

THERMOR - Urządzenia kontrolno-pomiarowe***

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem urządzeń kontrolno-pomiarowych dla instalatorów, kominiarzy, służb utrzymania ruchu, służb BHP i kontroli warunków pracy. Na stronie szczegółowa prezentacja oferty.

http://www.thermor.com.pl/ - 29 Paź 2003

Usługi kominiarskie Jelenia Góra frezowanie kominów, rozwiercanie, poszerzanie, szlamowanie***

W ofercie: frezowanie kominów, czyszczenie kominów i pieców, opinie, ekspertyzy i odbiory, kontrole i przeglądy roczne, wkłady kominowe żaroodporne i kwasoodporne, rozwiercanie, poszerzanie, szlamowanie kominów.

http://www.frezowaniekominow.com.pl/ - 18 Mar 2010

Zakład kamieniarski - Adam Kaczmarek***

Jesteśmy firmą kamieniarską specjalizującą się w obróbce kamieni naturalnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, okładziny kominkowe, nagrobki i pomniki.

http://www.granity-kaczmarek.pl/ - 3 Cze 2009