KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady kominiarskie (52)

THERMOR - Urządzenia kontrolno-pomiarowe***

Witryna firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem urządzeń kontrolno-pomiarowych dla instalatorów, kominiarzy, służb utrzymania ruchu, służb BHP i kontroli warunków pracy. Na stronie szczegółowa prezentacja oferty.

http://www.thermor.com.pl/ - 29 Paź 2003

Usługi kominiarskie Jelenia Góra frezowanie kominów, rozwiercanie, poszerzanie, szlamowanie***

W ofercie: frezowanie kominów, czyszczenie kominów i pieców, opinie, ekspertyzy i odbiory, kontrole i przeglądy roczne, wkłady kominowe żaroodporne i kwasoodporne, rozwiercanie, poszerzanie, szlamowanie kominów.

http://www.frezowaniekominow.com.pl/ - 18 Mar 2010

Zakład kamieniarski - Adam Kaczmarek***

Jesteśmy firmą kamieniarską specjalizującą się w obróbce kamieni naturalnych. W naszej ofercie znajdują się między innymi: parapety wewnętrzne i zewnętrzne, blaty kuchenne i łazienkowe, schody, okładziny kominkowe, nagrobki i pomniki.

http://www.granity-kaczmarek.pl/ - 3 Cze 2009

Zakład Kamieniarski Graniteks - nagrobki - Poznań***

Strona Zakładu kamieniarskiego (bezpośredni importer) - ponad 50 gotowych wzorów nagrobków.

http://www.nagrobki.blacom.pl/ - 28 Maj 2002

Zakład kominiarski***

Zakład kominiarski Andrzeja Kakolewskiego w Świnoujściu. Pełny zakres usług. Na stronie: informacje na temat oferty.

http://www.kominiarz.and.pl/ - 6 Maj 2002

Zakład Kominiarskich Garwolin Leszek Rzewuski***

Strona zawiera szczegóły dotyczące oferowanych przez zakład usług. Ponadto opinie klientów, prezentacja używanych narzędzi i formularz umożliwiający zadanie zapytania.

http://rzewuski.pl/ - 25 Lis 2004

Zakład Usług Kominiarskich "KOMINIARZ" Andrzej Grzenkowicz***

Usługi kominiarskie: czyszczenia, okresowe przeglądy stanu technicznego przewodów kominowych, sprawdzanie szczelności kominów kamerą kominową, odbiory przewodów kominowych, ekspertyzy, pomiary siły ciągów w przewodach kominowych, sprawdzanie szczelności instalacji gazowych, montaż wkładów kominowych kwaso- i żaro- odpornych.

http://www.kominiarz.kartuzy.pl/ - 8 Lut 2006

Zakład Usług Kominiarskich SKIERNIEWICE***

Na stronie przedstawienie zakresu usług, oferta, cennik, narzędzia kominiarskie, kontakt, historia.

http://www.uslugi-kominiarskie.private.pl/ - 20 Maj 2004

Kominiarz Szczecin**

Nasza firma ma swoją placówkę w obrębie Szczecina. Realizujemy usługi jednakże też w Policach oraz w pobliskich miejscowościach. Od kilku dobrych lat trudnimy się realizowaniem specjalistycznych usług z zakresu kominiarstwa. Mamy bardzo rozbudowaną ofertę. Odnaleźć w niej można m.in.: oczyszczanie (przewodów kominowych, dymowych, spalinowych i wentylacyjnych, kanałów,które łączą paleniska z przewodami kominowymi, kanałów przełazowych i nasad kominowych, i kominów wolno stojących), sprawdzanie i wydawanie opinii o stanie: przewodów kominowych, dymowych, spalinowych czy wentylacyjnych, kanałów,które łączą paleniska z przewodami kominowymi oraz kanałów przełazowych i nasad kominowych, jak również badanie stanu przewodów kominowych czy przewodów wentylacyjnych.

http://kominiarzszczecin.pl/ - 26 Kwi 2012

Zakład Usług Kominiarskich - Eugeniusz Karbowski**

Prezentacja usług Zakładu Kominiarskich Eugeniusza Karbowskiego z Legionowa. Wykonujemy czyszczenie, udrażnianie i opiniowanie urządzeń kominowych i kanałowych.

http://www.kominiarz.go3.pl/ - 11 Sie 2004