KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (213)

AMABILIS pogrzebowe usługi warszawa****

Zakład pogrzebowy Amabilis świadczy profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, a działalność w branży prowadzimy już od wielu lat. świadczymy krajowy i międzynarodowy transport zmarłych, odbiór z lotniska a także domów, szpitali, mieszań i wszelkich innych wskazanych miejsc. Oferujemy pomoc w załatwianiu formalności administracyjnych, cmentarnych oraz ubezpieczeniowych - w tym również kredytowaniu i uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Prowadzimy sprzedaż urn, trumien oraz kwiatów i nagrobków. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.

http://amabilis.com.pl/ - 26 Lis 2016

Apokalipsa - przewóz zwłok****

Usługi pogrzebowe - międzynarodowy transport zwłok, przewóz prochów. Transport autokarawanami, drogą lotniczą i morską. Współpracujemy z towarzystwami ubezpieczeniowymi przyjmujemy zlecenia od firm pogrzebowych, instytucji, organizacji i osób prywatnych. Na tsronie informacje o firmie, oferta, dane kontaktowe. Strona dostępna w pięciu wersjah językowych: polskiej, angielskiej, niemieckiej, francuskiej oraz rosyjskiej.

http://www.apokalipsa.com.pl/ - 1 Gru 2005

Archon - najstarszy zakład pogrzebowy we Wrocławiu****

Strony wrocławskiego zakładu pogrzebowego. Zakład oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kamieniarskie, a także całodobowy transport krajowy i zagraniczny (również unikatowym kakrawanem konnym).

http://www.zaklad-pogrzebowy.com.pl/ - 2 Mar 2001

Aria Memoria - kondolencje, nekrologi, usługi pogrzebowe****

Portal Aria Memoria, na którym znajdą Państwo zestawione ze sobą usługi pogrzebowe różnych firm. To również miejsce, w którym można przeczytać nekrologi oraz wpisać swoje kondolencje. Na portalu znajdują się również praktyczne porady prawne.

http://ariamemoria.com/ - 7 Sie 2013

ARS Spółka z o.o. transport zwłok skierniewice****

Zakład Pogrzebowy Ars oferuje Państwu wszechstronną pomocw ramach organizacji ceremonii pogrzebowych. Prowadzimy swoją działalność w Skierniewicach. W profil wykonywanych przez nas usług wchodzi między innymi przygotowanie zmarłego do pochówku, dopełnienie wszelkich formalności pogrzebowych czy przewóz osób na miejsce ceremonii. Dopilnujemy, by pogrzeb przebiegał zgodnie z ustaleniami i potrzebami najbliższych. Poza tym w naszej ofercie odnajdą Państwo abonamentowe i ryczałtowe usługi porządkowe na terenie kaplic, płyt nagrobnych oraz pomników. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.pogrzebyskierniewice.pl/ - 26 Wrz 2013

Centrum Kamieniarskie "Wójciga"****

Firma zajmuje się produkcją nagrobków i grobowców. Na stronie znajdziesz ofertę, cennik, galerię nagrobków oraz dane kontaktowe.

http://centrum-kamieniarskie.pl/ - 1 Paź 2003

Centrum pogrzebowe Białystok - Andrzej Szmurło****

Szukasz domu pogrzebowego w Białymstoku? Jeżeli tak Twoje oczekiwania na pewno spełni Centrum pogrzebowe - Andrzej Szmurło. Wysokiej klasy pomieszczenia i to nie tylko kaplice ale i oddzielne klimatyzowane pomieszczenia dla przybyłych gości do rozmowy z rodziną, pomoc w załatwianiu formalności, organizacja stypy a nawet budowa pomnika. Odwiedź stronę i poznaj szczegóły.

http://centrum-pogrzebowe.pl/ - 14 Sie 2017

Centrum Pogrzebowe Szmurło - Krematorium w Białymstoku****

Osoby z Białegostoku i okolic zdecydowane na wykonanie kremacji zamiast tradycyjnego pochówku mogą to zrobić za pośrednictwem Centrum Pogrzebowego Szmurło i należącego do niego krematorium przy cmentarzu miejskim w Karakulach. Wszelkie informacje znajdą Państwo a stronie krematorium lub pod telefonem 661 878 871.

http://krematoriumbialystok.pl/ - 27 Paź 2017

Cerber - pogrzeby nadarzyn****

Poszukujesz zakładu pogrzebowego w okolicach Warszawy, który zorganizuje pochówek dla zmarłej osoby? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakładu pogrzebowego Cerber, jaki świadczy kompletny zakres usług. Pomagamy załatwić formalności w USC oraz ZUS. Przygotujemy ciało do pochówku. Posiadamy duży wybór trumien i urn. Gwarantujemy karawan, kwiaty, znicze, wieńce, tablice, krzyże, kartki pamiątkowe i odzież. Posiadamy luksusowe karawany: Mercedes W212 z zabudową Pilato oraz Mercedes CLS i Mercedes Vito. W zakresie świadczonych usług pogrzebowych oferujemy również kremację zwłok. W celu skonsultowania wszystkich szczegółów zapraszamy Państwa do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w zakładzie w Raszynie bądź Nadarzynie. Pełna oferta znajduje się na naszej stronie internetowej.

http://www.pogrzeby-cerber.pl/ - 12 Wrz 2013

DOM POGRZEBOWE G.A. GÓRECKI - Całodobowe kompleksowe usługi pogrzebowe!****

DOM POGRZEBOWY G.A. GÓRECKI - to firma o wieloletniej tradycji, gwarantujemy wysoką jakość usług, profesjonalizm, pomoc i najniższe ceny na rynku. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego kraju.

http://www.firmagorecki.pl/ - 15 Lut 2011