KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (200)

Zakład Pogrzebowy SOTOR - Właściciel Krzysztof Sobczak****

Strona zakładu usług pogrzebowych, na niej charakterystyka zakresu oferty. Historia zakładu. Wiadomości o właścicielu.

http://www.sotor.komp.pl/ - 24 Lis 2001

Zakład pogrzebowy STYX Tomasz Wałach****

Zakład pogrzebowy Styx oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych na terenie miejscowości Rybnik, Radlin, Radziejów i Marklowice. W ofercie znajdują się między innymi pogrzeby tradycyjne, kremacje oraz transport zwłok. Oferujemy wyjątkowo rozległy i bardzo dobrze przygotowany wybór asortymentu pogrzebowego w postaci trumien, kwiatów i wieńców.

http://www.styx-walach.pl/ - 18 Paź 2017

Zakład pogrzebowy Warszawa Praga****

Wszystkich tych, których interesuje zakład pogrzebowy w Warszawie chcielibyśmy zaprosić na stronę internetową zakładu Lethe. Trzeba przyznać, że jest to rodzinny zakład pogrzebowy, którego wszyscy pracownicy dokładają wszelkich starań, aby wszystko co związane z organizacją pogrzebu bliskiej Państwu osoby cechowało się bardzo wysokim poziomem. Jednocześnie na stronie jest sporo informacji dot. pogrzebu, wszelkich formalności.

http://www.lethewarszawa.pl/ - 23 Mar 2016

Zakład Pogrzebowy Warszawa Wola****

Zakład Usług Pogrzebowych Kalla Daniel Gabrysiak świadczy usługi pogrzebowe w Warszawie oraz na terenie całej Polski nieprzerwanie od 26 lat. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu .

http://kallawarszawa.pl/ - 4 Wrz 2016

Zakład pogrzebowy Wrocław****

Zakład pogrzebowy Witwicka od 30 lat oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Wrocławia. Zajmujemy się międzynarodowym transportem zwłok, formalnościami w urzędach, przygotowaniem ciała zmarłego, kremacją. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji całą dobę.

http://zakladpogrzebowy24.eu/ - 21 Sie 2012

Zakład Usług Pogrzebowych Charon****

Oferujemy: załatwianie formalności i pogrzebowych, USC, cmentarz, sprzedaż i dostarczenie trumien (szeroki wybór),przewóz ciał w kraju i zagranice, kremacja ciał, wience, wiązanki z dostarczeniem na cmentarz, organizację przyjęć pogrzebowych, nekrologi.

http://www.trumny.com/ - 30 Lis 2004

Zakład Usług Pogrzebowych "Gójscy"****

Witryna Zakładu Usług Pogrzebowych. Oprócz informacji o firmie znaleźć tu można jej ofertę - w takich działach jak: pogrzeby, trumny, przewóz zmarłych.

http://www.gojscy.pl/ - 21 Lut 2003

Zakład Usług Pogrzebowych HADES w Warszawie****

W trudnym momencie, jakim jest strata bliskiej osoby, potrzebujemy kompleksowego wsparcia i profesjonalnego podejścia. Zakład Usług Pogrzebowych Hades w Warszawie oferuje organizację ceremonii wyznaniowych i świeckich, międzynarodowy transport zwłok, sprzedaż trumien, urn oraz kwiatów. Nasze biuro mieści się na Ochocie. Kontakt telefoniczny przez całą dobę.

http://www.hades-warszawa24.pl/ - 3 Sie 2016

Zakład Usług Pogrzebowych Wszechnica ****

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby ostatnie chwile łączące zmarłych i pozostających w bólu bliskich były wypełnione taktem, życzliwością i zrozumieniem.

http://wszechnica-ochota.waw.pl/ - 23 Paź 2007

Zakłady pogrzebowe****

Jesteśmy firmą pogrzebową o wieloletnim doświadczeniu na polskim rynku. Jako sieć usług pogrzebowych jesteśmy w stanie zapewnić realizację usług na terenie całego kraju. Kompleksowe przygotowanie uroczystości pogrzebowych w naszej firmie obejmuje napisanie i umieszczenie nekrologów, zakup trumny bądź urny, rezerwację kwatery na cmentarzu, przygotowanie odzieży stosownej do okoliczności, zakup kwiatów, załatwienie wszystkich formalności.

http://zaduma.pl/ - 28 Lut 2014