KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (213)

Zakład Pogrzebowy ALPA****

Alpa usługi pogrzebowe. W naszej ofercie znajdą państwo wszystko co niezbędne do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej z należytym szacunkiem. Cechuje nas szacunek i zaangażowanie. Organizujemy pogrzeby oraz całą ich oprawę, a także kremacje i ekshumacje. Zajmujemy się transportem międzybarodowym zwłok.

http://www.alpa.com.pl/ - 27 Mar 2013

Zakład Pogrzebowy Ewa Rzymkowska z Chełmży- oficjalna strona internetowa firmy****

Zakład Pogrzebowy Ewa Rzymkowska powstał 20.05.1994 r. w Chełmży. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem , zatrudniamy pracowników doświadczonych w tej branży. Dysponujemy czterema karawanami marki Mercedes Vito. Od 2010 r. posiadamy dom pogrzebowy, który spełnia wszelkie standardy europejskie. Mieści się przy zakładzie pogrzebowym przy ul. Tumskiej 2. Jest wyposażony w kaplicę , w której na życzenie klienta można odmawiać różańce – bezpłatnie. Posiadamy pomieszczenie na przygotowanie zmarłych do pochówku wyposażone w specjalistyczny sprzęt , oraz pomieszczenie chłodnicze na osiem stanowisk. Od 1996 r. zarządzamy jedyną w mieście kostnicą , z której odbywają się wyprowadzenia zmarłych do kościoła. Przez siedem dni w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych nasi klienci mogą na życzenie odwiedzić swoich bliskich. Zakład Usług Pogrzebowych Ewa Rzymkowska od 2004 roku jest członkiem POLSKIEJ IZBY POGRZEBOWEJ.

http://www.zpewarzymkowska.pl/ - 17 Gru 2010

Zakład pogrzebowy Gdańsk****

Zakład pogrzebowy Róża z Gdańska posiada szeroką ofertę usług pogrzebowych, takich jak kremacja, ekshumacja, tanatokosmetyka oraz całodobowy przewóz zmarłych.

http://rozagdansk.pl/ - 17 Sty 2018

Zakład Pogrzebowy Gloria****

Zakład Usług Pogrzebowych Gloria świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów od 1989 roku. Na stronie: informacje o usługach, ofercie.

http://www.gloria.wroc.pl/ - 12 Wrz 2003

Zakład pogrzebowy Gloria****

Odejście bliskiej osoby to dla każdej rodziny wyjątkowo trudny czas. Kompleksowe usługi świadczone przez nas zakład pogrzebowy pozwalają oszczędzić nieprzyjemnych formalności i ulżyć nieco cierpienia pogrążonym w żałobie.

http://gloria-wloclawek.pl/ - 24 Paź 2018

Zakład Pogrzebowy HEBAN****

Firma Pogrzebowa "HEBAN" oferuje Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Kremacyjne.Posiadamy własną produkcje trumien i urn.Rok zał.1978

http://hebansosnowiec.pl/ - 27 Mar 2013

Zakład pogrzebowy Kalisz****

Nasz zakład pogrzebowy w Kaliszu zapewnia fachową pomoc przy organizacji Ostatniego Pożegnania. Jeżeli chcecie, aby była to naprawdę godna i pełna powagi uroczystość, to na nas możecie liczyć. Nasze usługi pogrzebowe obejmują również pomoc przy formalnościach urzędowych, zasiłkowych. Czynny jest u nas całodobowy numer pod który możecie się zgłaszać. Wykonujemy również przepiękne wieńce oraz wiązanki pogrzebowe.

http://pogrzebycmentarzkomunalny.pl/ - 24 Kwi 2018

Zakład pogrzebowy Kędzierzyn-Koźle****

Jesteśmy Zakładem Usług Pogrzebowych o nazwie Soloch, który znajduje się w Kędzierzynie - Koźle. Zajmujemy się organizowaniem pogrzebów od początku do końca. W skład naszej oferty wchodzą: sprzedaż trumien, urn, zniczy, relikwiarzy, przewóz zwłok na terenie Polski oraz Europy, transport gości z uroczystości pogrzebowych, spopielanie zwłok, sprzedaż odzieży żałobnej i wiele innych. Jeśli chcesz pomóc sobie w tych trudnych chwilach, zdaj się właśnie na nas. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy. Warto.

http://zaklad-pogrzebowy-kedzierzyn-kozle.pl/ - 7 Wrz 2013

Zakład Pogrzebowy- KIR****

Usługi firmy to: międzynarodowy transport zwłok, usługi pogrzebowe, sprzedaż nagrobków i trumien. Na stronie znajduje się oferta.

http://www.kirmirek.com.pl/ - 4 Cze 2002

Zakład Pogrzebowy Leta Chełmno - usługi pogrzebowe, wynajem autokarów****

Zakład Pogrzebowy Leta Chełmno - usługi pogrzebowe, wynajem autokarów

http://www.firmaleta.pl/ - 2 Sie 2007