KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (208)

Zakład Pogrzebowy Gloria****

Zakład Usług Pogrzebowych Gloria świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów od 1989 roku. Na stronie: informacje o usługach, ofercie.

http://www.gloria.wroc.pl/ - 12 Wrz 2003

Zakład Pogrzebowy HEBAN****

Firma Pogrzebowa "HEBAN" oferuje Kompleksowe Usługi Pogrzebowe i Kremacyjne.Posiadamy własną produkcje trumien i urn.Rok zał.1978

http://hebansosnowiec.pl/ - 27 Mar 2013

Zakład pogrzebowy Kalisz****

Nasz zakład pogrzebowy w Kaliszu zapewnia fachową pomoc przy organizacji Ostatniego Pożegnania. Jeżeli chcecie, aby była to naprawdę godna i pełna powagi uroczystość, to na nas możecie liczyć. Nasze usługi pogrzebowe obejmują również pomoc przy formalnościach urzędowych, zasiłkowych. Czynny jest u nas całodobowy numer pod który możecie się zgłaszać. Wykonujemy również przepiękne wieńce oraz wiązanki pogrzebowe.

http://pogrzebycmentarzkomunalny.pl/ - 24 Kwi 2018

Zakład pogrzebowy Kędzierzyn-Koźle****

Jesteśmy Zakładem Usług Pogrzebowych o nazwie Soloch, który znajduje się w Kędzierzynie - Koźle. Zajmujemy się organizowaniem pogrzebów od początku do końca. W skład naszej oferty wchodzą: sprzedaż trumien, urn, zniczy, relikwiarzy, przewóz zwłok na terenie Polski oraz Europy, transport gości z uroczystości pogrzebowych, spopielanie zwłok, sprzedaż odzieży żałobnej i wiele innych. Jeśli chcesz pomóc sobie w tych trudnych chwilach, zdaj się właśnie na nas. Zawsze jesteśmy chętni do pomocy. Warto.

http://zaklad-pogrzebowy-kedzierzyn-kozle.pl/ - 7 Wrz 2013

Zakład Pogrzebowy- KIR****

Usługi firmy to: międzynarodowy transport zwłok, usługi pogrzebowe, sprzedaż nagrobków i trumien. Na stronie znajduje się oferta.

http://www.kirmirek.com.pl/ - 4 Cze 2002

Zakład Pogrzebowy Leta Chełmno - usługi pogrzebowe, wynajem autokarów****

Zakład Pogrzebowy Leta Chełmno - usługi pogrzebowe, wynajem autokarów

http://www.firmaleta.pl/ - 2 Sie 2007

Zakład pogrzebowy ndm****

Polecamy ofertę Zakładu Pogrzebowego KALLA, którego siedziba znajduje się niedaleko Warszawy, konkretniej w Nowym Dworze Mazowieckim. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi pogrzebowe, są one kompleksowe, całodobowe, a także bezgotówkowe. Wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług pogrzebowych sprawia, że na pewno wszystko co związane z ostatnim pożegnaniem Państwa bliskiego, będzie bardzo profesjonalne.

http://kalla-ndm.pl/ - 11 Sty 2017

Zakład pogrzebowy Orkus - Szczecin.****

Salon pogrzebowy Orkus - Szczecin, świadczy usługi w zakresie kompleksowej organizacji pogrzebu. Oferujemy nagrobki, wieńce, odzież.

http://www.orkus.com.pl/ - 24 Maj 2011

Zakład Pogrzebowy SOTOR - Właściciel Krzysztof Sobczak****

Strona zakładu usług pogrzebowych, na niej charakterystyka zakresu oferty. Historia zakładu. Wiadomości o właścicielu.

http://www.sotor.komp.pl/ - 24 Lis 2001

Zakład pogrzebowy STYX Tomasz Wałach****

Zakład pogrzebowy Styx oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych na terenie miejscowości Rybnik, Radlin, Radziejów i Marklowice. W ofercie znajdują się między innymi pogrzeby tradycyjne, kremacje oraz transport zwłok. Oferujemy wyjątkowo rozległy i bardzo dobrze przygotowany wybór asortymentu pogrzebowego w postaci trumien, kwiatów i wieńców.

http://www.styx-walach.pl/ - 18 Paź 2017