KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (213)

Dom pogrzebowy****

Na serwisie pogrzeby24.com odnajdą Państwo wszelkie informacje związane z przygotowaniem niezębnych dokumentów związanych z przygotowaniami do pogrzebu zmarłej osoby. Na stronie umieściliśmy także informacje na temat usług kamieniarskich, zakładów pogrzebowych, transportu zwłok, doboru trumien i urn, przyjęć pożegnalnych, jak również kremacji. Strona jest skierowana przede wszystkim do osób poszukujących usług na wysokim poziomie, oraz info na temat formalności.

http://pogrzeb24.com/ - 25 Maj 2013

Dom Pogrzebowy A. A. Wrocławscy - zakład pogrzebowy****

Nasz zakład działa na terenie Warszawy, świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe. Jesteśmy obecni na każdym etapie organizowania ceremonii. Służymy poradą oraz pomagamy w załatwianiu formalności. Zajmujemy się również przewozem zwłok. Proponujemy także funeralia - trumny i urny.

http://pogrzebywroclawscy.pl/ - 18 Kwi 2018

Dom pogrzebowy Warszawa****

Dom pogrzebowy Memento Mori szybko i sprawnie zorganizuje tradycyjne uroczystości pogrzebowe oraz pogrzeby z kremacją. W przygotowanej przez nas ofercie posiadamy wiele różnego rodzaju akcesoriów funeralnych, które w wyjątkowo dobry sposób sprawdzą się w trakcie organizowanej przez nas uroczystości pogrzebowych. W naszym zakładzie proponujemy też przewóz zwłok i transport zmarłych z zagranicy. Zajmujemy się również oprawą muzyczną i załatwieniem spraw urzędowych.

http://memento-mori-warszawa.pl/ - 12 Kwi 2018

DUDEK Zakłady pogrzebowe Rybnik****

W trudnych chwilach związanych z organizacją pochówku bliskiej osoby mogą Państwo liczyć na profesjonalną i dyskretną pomoc zakładu pogrzebowego Dudek. Prowadzimy trzy domy pogrzebowe na terenie Rybnika, świadcząc usługi już od 1984 roku. Przygotowujemy ceremonie funeralne we wszystkich obrzędach religijnych, dostosowane do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Pomagamy na każdym etapie organizacji pochówku - od wyboru trumny bądź urn, przez przewóz zmarłego, po załatwienie formalności urzędowych. Dokładne informacje o świadczonych przez nas usługach są dostępne na stronie internetowej.

http://www.pogrzeby-dudek.pl/ - 10 Lis 2016

Eden - zakład pogrzebowy Kielce****

Eden to zakład pogrzebowy działający w Kielcach świadczący profesjonalne usługi cmentarne. Firma oferuje nagrobki oraz urny.

http://www.edenkielce.pl/ - 13 Maj 2014

Elizjum pogrzeb warszawa****

Wszechstronną organizację pochówku zmarłych warto powierzyć wyspecjalizowanym profesjonalistom z warszawskiego Zakładu Usług Pogrzebowych „Elizjum”. Funkcjonowanie przedsiębiorstwa charakteryzuje się pierwszorzędnym pojęciem potrzeb Klienta oraz doświadczeniem w dopełnianiu wszystkich formalności. Firma realizuje całodobowy przewóz oraz wieszanie klepsydr. W asortymencie zawiera się wzorowy wybór urn oraz trumien bądź relikwiarzy oraz szczególne wieńce i wiązanki. Zakład Usług Pogrzebowych „Elizjum” na życzenie zapewnia i ubieranie zmarłych wraz z kosmetyką a nawet doskonałą oprawę muzyczną ceremonii. Kompletne informacje znajdą Państwo na stronie www.

http://www.elizjumwarszawa.pl/ - 20 Lis 2013

Firma Pogrzebowa Hades - kompleksowe usługi pogrzebowe****

Zakład pogrzebowy Hades w Łukowie- kompleksowe usługi pogrzebowe.

http://hades.lukow.pl/ - 12 Wrz 2007

Firma pogrzebowa Łódź - HADES****

Hades to zakład pogrzebowy z długoletnią tradycją. Świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Łodzi i okolic. Firma pogrzebowa Hades Łódź służy pomoc.

http://www.hades-lodz.pl/ - 27 Lip 2009

Firma Pogrzebowa "Mirander"****

Strona Firmy pogrzebowej - informacje o firmie, usługach, międzynarodowym transporcie zwłok.

http://www.mirander.com.pl/ - 26 Sie 2003

FRANKOWSCY renowacja nagrobków****

Prezentujemy Państwu Zakład pogrzebowy i kamieniarski Frankowscy. Gwarantujemy całodobową obsługę na terenie Trójmiasta Morawicy, Mnikowa oraz okolic. Organizujemy całe ceremonie pogrzebowe, w różnych obrządkach religijnych, również połączonych z kremacją. Kompleksowo zajmujemy się przygotowaniami do całego obrządku, załatwiamy wszelkie formalności z USC, obsługujemy żałobników. Bezgotówkowo rozliczamy koszty pogrzebu. W naszej propozycji posiadamy rozległy wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców i utensyliów pogrzebowych. Ponadto wykonujemy kamienne nagrobki oraz inne przedmioty, takie jak blaty kuchenne, parapety, schody lub fragmenty architektoniczne do ogrodów. Chętnie służymy pomocą w każdej kwestii związanej z prowadzoną aktywnością. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której opublikowaliśmy więcej wiadomości.

http://www.frankowscy.net/ - 29 Lis 2013