KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (212)

GOŁĘBSKI transport zwłok Gorzów Wielkopolski****

„GOŁĘBSKI” to profesjonalny zakład pogrzebowo-kamieniarski posiadający duże doświadczenie i działający na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Pomagamy osobom pogrążonym w żałobie w kompleksowej organizacji ceremonii pogrzebowej czy styp, w załatwieniu oprawy muzycznej jak również dopełnieniu formalności i uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Organizujemy także kremacje i międzynarodowy i krajowy transport zwłok. Prowadzimy sprzedaż niezbędnych akcesoriów - trumien, urn, wieńców, krzyży czy też odzieży żałobnej. Działamy zgodnie z zasadą poszanowania i zrozumienia. Więcej informacji na naszej stronie.

http://www.pogrzebywgorzowie.pl/ - 10 Lis 2016

HADES - Pogrzeby Drawsko Pomorskie****

Pogrzeb wiążę się z licznymi formalnościami urzędowymi oraz czynnościami związanymi z pochówkiem. Zakład pogrzebowy HADES wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i zdejmuje ten trudny ciężar z barków pogrążonych w bólu. Zakład udziela wszelkich niezbędnych informacji dotyczących całego procesu pochówku, począwszy od transportu i przygotowania ciała do wystawienia do koniecznych do wypełnienia dokumentów.

http://www.pogrzebyhades.pl/ - 1 Wrz 2018

HADES usługi pogrzebowe nowy dwór mazowiecki****

Zakład pogrzebowy HADES mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim zajmuje się wykonywaniem wszechstronnych usług funeralnych, dotyczących pochówku tradycyjnego i kremacyjnego. Pomagamy w zrealizowaniu wszelkich formalności w kościołach, kancelariach cmentarnych oraz urzędach. Proponujemy eksportację zmarłych z hospicjów, szpitali lub domów, kosmetykę pośmiertną, przechowanie zmarłych w chłodni i przewóz karawanem. Poza tym w naszej pracowni florystycznej przygotowujemy wiązanki i różne kompozycje z kwiatów sztucznych i żywych. Więcej dodatkowych wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.hades-ndm.pl/ - 15 Wrz 2016

HELFA ekshumacja zwłok****

Przedsiębiorstwo Figiel „Helfa” już od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom pomoc przy przygotowaniu pochówku bliskiej osoby. Jej wykwalifikowani pracownicy zapewnią transport krajowy i zagraniczny zmarłego z miejsca zgonu do chłodni. Zajmą się także przygotowaniem zwłok do ceremonii, asystą w czasie ostatniej drogi czy też kremacją ciała. Pomogą także przy wypełnianiu wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Co więcej, zakład oferuje szeroki wybór asortymentu, między innymi trumien, odzieży, krzyży oraz kompozycji kwiatowych. Istnieje możliwość przygotowania stypy w zaprzyjaźnionej restauracji. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej zakładu.

http://pogrzeboweuslugi.pl/ - 10 Wrz 2016

Hermes - usługi pogrzebowe w Warszawie****

Zakład pogrzebowy Hermes, świadczący tanie usługi. Siedziba mieści się w Warszawie.

http://uslugipogrzebowehermes.pl/ - 15 Mar 2016

Igneus Kremacja zwierząt****

Biuro Projektowo Konsultingowe Igneus oferuje usługi w zakresie projektowania spalarni zwierząt i odpadów. Mamy bogate doświadczenie oparte udziałem w wielu projektach budowy spalarni oraz krematoriów. Zajmujemy się również dostawą profesjonalnych urządzeń do przeprowadzania procesu spalania.

http://www.igneus.com.pl/ - 30 Lip 2014

JELONKI - zakład pogrzebowy****

Strona prezentująca ofertę zakładu pogrzebowego z Warszawy. Znajdziesz tu historię firmy, informacje o obsłudze i nadzorze ceremonii oraz dane teleadresowe.

http://www.jelonki.com.pl/ - 22 Maj 2002

Kalia****

Usługi pogrzebowe, kremacje

http://kalia.katowice.pl/ - 6 Lis 2012

Kamieniastwo Nagrobki i Grobowce****

Wykonujemy Nagrobki i Grobowce najwyższej jakości nasze usługi świadczymy na terenie nowego sącz, małopolski , całego kraju. Wykonujemy nagrobki grobowce parapety blaty kuchenne blaty łazienkowe schody wejściowe .

http://www.zbkwojnarowski.pl/ - 10 Maj 2017

Kamienieniarstwo Wrzos****

Firma oferuje szeroki wybór kształtów nagrobków granitowych i liternictwa (także na indywidualne zamówienie), a także galanterię nagrobną i usługi takie jak demontaż nagrobka na pogrzeb, naprawy, remonty i uzupełnianie liternictwa. Na stronie można obejrzeć przykładowe dzieła rzemieślników kamieniarstwa Wrzos.

http://kamieniarstwo-wrzos.pl/ - 20 Wrz 2013