KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (200)

HADES usługi pogrzebowe nowy dwór mazowiecki****

Zakład pogrzebowy HADES mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim zajmuje się wykonywaniem wszechstronnych usług funeralnych, dotyczących pochówku tradycyjnego i kremacyjnego. Pomagamy w zrealizowaniu wszelkich formalności w kościołach, kancelariach cmentarnych oraz urzędach. Proponujemy eksportację zmarłych z hospicjów, szpitali lub domów, kosmetykę pośmiertną, przechowanie zmarłych w chłodni i przewóz karawanem. Poza tym w naszej pracowni florystycznej przygotowujemy wiązanki i różne kompozycje z kwiatów sztucznych i żywych. Więcej dodatkowych wiadomości znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

http://www.hades-ndm.pl/ - 15 Wrz 2016

HELFA ekshumacja zwłok****

Przedsiębiorstwo Figiel „Helfa” już od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom pomoc przy przygotowaniu pochówku bliskiej osoby. Jej wykwalifikowani pracownicy zapewnią transport krajowy i zagraniczny zmarłego z miejsca zgonu do chłodni. Zajmą się także przygotowaniem zwłok do ceremonii, asystą w czasie ostatniej drogi czy też kremacją ciała. Pomogą także przy wypełnianiu wszystkich formalności związanych z pogrzebem. Co więcej, zakład oferuje szeroki wybór asortymentu, między innymi trumien, odzieży, krzyży oraz kompozycji kwiatowych. Istnieje możliwość przygotowania stypy w zaprzyjaźnionej restauracji. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej zakładu.

http://pogrzeboweuslugi.pl/ - 10 Wrz 2016

Hermes - usługi pogrzebowe w Warszawie****

Zakład pogrzebowy Hermes, świadczący tanie usługi. Siedziba mieści się w Warszawie.

http://uslugipogrzebowehermes.pl/ - 15 Mar 2016

Igneus Kremacja zwierząt****

Biuro Projektowo Konsultingowe Igneus oferuje usługi w zakresie projektowania spalarni zwierząt i odpadów. Mamy bogate doświadczenie oparte udziałem w wielu projektach budowy spalarni oraz krematoriów. Zajmujemy się również dostawą profesjonalnych urządzeń do przeprowadzania procesu spalania.

http://www.igneus.com.pl/ - 30 Lip 2014

JELONKI - zakład pogrzebowy****

Strona prezentująca ofertę zakładu pogrzebowego z Warszawy. Znajdziesz tu historię firmy, informacje o obsłudze i nadzorze ceremonii oraz dane teleadresowe.

http://www.jelonki.com.pl/ - 22 Maj 2002

Kalia****

Usługi pogrzebowe, kremacje

http://kalia.katowice.pl/ - 6 Lis 2012

Kamieniastwo Nagrobki i Grobowce****

Wykonujemy Nagrobki i Grobowce najwyższej jakości nasze usługi świadczymy na terenie nowego sącz, małopolski , całego kraju. Wykonujemy nagrobki grobowce parapety blaty kuchenne blaty łazienkowe schody wejściowe .

http://www.zbkwojnarowski.pl/ - 10 Maj 2017

Kamienieniarstwo Wrzos****

Firma oferuje szeroki wybór kształtów nagrobków granitowych i liternictwa (także na indywidualne zamówienie), a także galanterię nagrobną i usługi takie jak demontaż nagrobka na pogrzeb, naprawy, remonty i uzupełnianie liternictwa. Na stronie można obejrzeć przykładowe dzieła rzemieślników kamieniarstwa Wrzos.

http://kamieniarstwo-wrzos.pl/ - 20 Wrz 2013

LEMAŃCZYK & LEMAŃCZYK budowa grobowców****

Dom Pogrzebowy Lemańczyk - Lemańczyk mieści się w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się całodobową, kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych. Oferujemy również usługi kremacyjne i ekshumacyjne, sprzedaż pomników, wieńców i wiązanek pogrzebowych jak również montaż grobowców. Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności i służymy wparciem na każdym etapie organizacji ceremonii. Gwarantujemy profesjonalizm i dyspozycyjność. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej działalności lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

http://lemanczyk.com.pl/ - 24 Lis 2016

Madar Usługi pogrzebowe Warszawa****

Madar to zakład pogrzebowy z Warszawy działający od 1991 roku. Zajmujemy się organizacją pogrzebów tradycyjnych i z kremacją, transportem zwłok, przygotowaniem ciała do pochówku oraz formalnościami związanymi z pogrzebem.

http://madar-uslugi-pogrzebowe.pl/ - 16 Sty 2018