KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (212)

Kremacje Wrocław****

Olimp - Krematorium Wrocław zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Organizujemy usługi pogrzebowe na terenie miasta Wrocław oraz na terenie województwa dolnośląskiego. Oferujemy kompleksowe usługi, w tym zapewniamy kremacje. Taka forma pochówku jest coraz bardziej popularna i ludzie szukają optymalnych rozwiązań. Nasze krematorium to nowocześnie wyposażone miejsce, gdzie wszystko jest w pełni zautomatyzowane.

http://krematorium-olimp.pl/ - 17 Sie 2018

LEMAŃCZYK & LEMAŃCZYK budowa grobowców****

Dom Pogrzebowy Lemańczyk - Lemańczyk mieści się w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim. Zajmujemy się całodobową, kompleksową organizacją ceremonii pogrzebowych. Oferujemy również usługi kremacyjne i ekshumacyjne, sprzedaż pomników, wieńców i wiązanek pogrzebowych jak również montaż grobowców. Pomagamy w załatwieniu niezbędnych formalności i służymy wparciem na każdym etapie organizacji ceremonii. Gwarantujemy profesjonalizm i dyspozycyjność. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o naszej działalności lub skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

http://lemanczyk.com.pl/ - 24 Lis 2016

Madar Usługi pogrzebowe Warszawa****

Madar to zakład pogrzebowy z Warszawy działający od 1991 roku. Zajmujemy się organizacją pogrzebów tradycyjnych i z kremacją, transportem zwłok, przygotowaniem ciała do pochówku oraz formalnościami związanymi z pogrzebem.

http://madar-uslugi-pogrzebowe.pl/ - 16 Sty 2018

Międzynarodowy transport zwłok z zagranicy do Polski****

Nasz Zakład Pogrzebowy świadczy międzynarowodwy transport zwłok tzn zmarłych z zagranicy do Polski z takich krajów Europy i Świata jak: Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Szwecji, USA, Kanady, UK, Norwegii, Fracji, Holandii. Usługi pogrzebowe tzn funeralne: kremacje, pochówki, balsamacje na obszarze Europy. Przewóz zwłok zmarłych do Polski fachowo i szybko.

http://www.redrosa.pl/ - 13 Wrz 2013

Nagrobki. Projektowanie nagrobków. Od projektu do instalacji.****

Projekt 3D gwarantuje wykonanie nagrobka zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Projekt 3D można w dowolnej chwili zapisać, a następnie pobrać w formacie PDF oraz przesłać nam zapytanie ofertowe, a my znajdziemy najlepszą ofertę cenową. Zacznij od projektu 3D Możliwości oferowane przez dzisiejszą technologię w zupełności wystarczają na profesjonalne wizualizowanie w czasie rzeczywistym trójwymiarowego modelu nagrobka bezpośrednio w przeglądarce internetowej, a także dokonywanie szeregu dalszych manipulacji związanych ze zmianą jego wielkości.

http://www.wiecznapamiec.pl/ - 23 Wrz 2015

Nagrobki Wrocław****

Firma zajmuje się produkcją wyszukanych nagrobków ze szlachetnych kamieni oraz przy użyciu innowacyjnych technologii, za sprawą których końcowy efekt urasta do rangi dzieła sztuki.

http://nagrobki24.eu/ - 19 Wrz 2012

NORBERT MACHNIK przechowywanie zwłok Opole****

W Schodni Nowej zlokalizowany jest Zakład pogrzebowy Norbert Machnik. Od lat zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebu we wszystkich obrzędach religijnych, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zapewniamy pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pochówkiem zmarłej osoby. Dbamy tak aby każda ceremonia przebiegała godnie i z poszanowaniem uczuć religijnych. Wykonujemy także kremacje. Dysponujemy odpowiednim transportem, zarówno dla przewozu zmarłych, jak i obsługi pogrzebu, a także posiadamy autokar dla uczestników i rodziny. W naszym zakładzie znajduje się duży wybór trumien, urn, kwiatów, wieńców, odzieży żałobnej oraz utensyliów pogrzebowych. Więcej szczegółowych wiadomości można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.machnik.ozimek.pl/ - 15 Wrz 2017

OBOL Usługi pogrzebowe****

W Sopocie znajduje się Zakład Usług Pogrzebowych Obol. Od lat świadczymy usługi pogrzebowe dla mieszkańców Trójmiasta. Kompleksowo zajmiemy się urządzeniem pogrzebu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Gwarantujemy pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pogrzebem zmarłego. Mamy duży wybór trumien, urn, kwiatów, wieńców, odzieży żałobnej i przyborów pogrzebowych. Drukujemy klepsydry oraz umieszczamy nekrologi w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firmy w Sopocie. Więcej informacji mieści się też na naszej stronie internetowej.

http://pogrzeby-trojmiasto.pl/ - 10 Wrz 2013

OLIMP Wrocław - usługi pogrzebowe, kremacja****

Zadaniem zakładu pogrzebowego jest nie tylko profesjonalna organizacja ceremonii pochówku, ale równocześnie wsparcie rodziny i pomaganie jej w załatwianiu formalności. OLIMP - zakład pogrzebowy Wrocław oferuje szeroki zakres usług, wśród których warto wymienić transport zwłok, w tym również zza granicy kraju, organizowanie kremacji czy doradztwo w zakresie organizacji stypy. Szeroki zakres usług i profesjonalne podejście do tematu organizacji pochówku gwarantuje udany przebieg ceremonii i spokój dla rodziny zmarłego, korzystającego z usług domu pogrzebowego.

http://zakladpogrzebowyolimp.pl/ - 5 Wrz 2018

Olimp-m.pl****

Zakład pogrzebowy ,,Olimp'' to ludzie doświadczeni. Od wielu lat zajmujemy się obsługą ceremonii pogrzebowych. Nasze domy pogrzebowe mieszczą się we Warszawie, na Woli, Białołęce, Bródnie i Bielanach. Słuchamy naszych klientów i według ich uznania wszystko organizujemy. Dodatkowo oferujemy możliwość załatwienia wszystkich formalności w domu naszego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej.

http://www.olimp-m.pl/ - 9 Wrz 2015