KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (207)

Madar Usługi pogrzebowe Warszawa****

Madar to zakład pogrzebowy z Warszawy działający od 1991 roku. Zajmujemy się organizacją pogrzebów tradycyjnych i z kremacją, transportem zwłok, przygotowaniem ciała do pochówku oraz formalnościami związanymi z pogrzebem.

http://madar-uslugi-pogrzebowe.pl/ - 16 Sty 2018

Międzynarodowy transport zwłok z zagranicy do Polski****

Nasz Zakład Pogrzebowy świadczy międzynarowodwy transport zwłok tzn zmarłych z zagranicy do Polski z takich krajów Europy i Świata jak: Niemiec, Francji, Anglii, Irlandii, Szwecji, USA, Kanady, UK, Norwegii, Fracji, Holandii. Usługi pogrzebowe tzn funeralne: kremacje, pochówki, balsamacje na obszarze Europy. Przewóz zwłok zmarłych do Polski fachowo i szybko.

http://www.redrosa.pl/ - 13 Wrz 2013

Nagrobki. Projektowanie nagrobków. Od projektu do instalacji.****

Projekt 3D gwarantuje wykonanie nagrobka zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Projekt 3D można w dowolnej chwili zapisać, a następnie pobrać w formacie PDF oraz przesłać nam zapytanie ofertowe, a my znajdziemy najlepszą ofertę cenową. Zacznij od projektu 3D Możliwości oferowane przez dzisiejszą technologię w zupełności wystarczają na profesjonalne wizualizowanie w czasie rzeczywistym trójwymiarowego modelu nagrobka bezpośrednio w przeglądarce internetowej, a także dokonywanie szeregu dalszych manipulacji związanych ze zmianą jego wielkości.

http://www.wiecznapamiec.pl/ - 23 Wrz 2015

Nagrobki Wrocław****

Firma zajmuje się produkcją wyszukanych nagrobków ze szlachetnych kamieni oraz przy użyciu innowacyjnych technologii, za sprawą których końcowy efekt urasta do rangi dzieła sztuki.

http://nagrobki24.eu/ - 19 Wrz 2012

NORBERT MACHNIK przechowywanie zwłok Opole****

W Schodni Nowej zlokalizowany jest Zakład pogrzebowy Norbert Machnik. Od lat zajmujemy się kompleksową organizacją pogrzebu we wszystkich obrzędach religijnych, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Zapewniamy pomoc we wszystkich kwestiach związanych z pochówkiem zmarłej osoby. Dbamy tak aby każda ceremonia przebiegała godnie i z poszanowaniem uczuć religijnych. Wykonujemy także kremacje. Dysponujemy odpowiednim transportem, zarówno dla przewozu zmarłych, jak i obsługi pogrzebu, a także posiadamy autokar dla uczestników i rodziny. W naszym zakładzie znajduje się duży wybór trumien, urn, kwiatów, wieńców, odzieży żałobnej oraz utensyliów pogrzebowych. Więcej szczegółowych wiadomości można znaleźć na naszej stronie internetowej.

http://www.machnik.ozimek.pl/ - 15 Wrz 2017

OBOL Usługi pogrzebowe****

W Sopocie znajduje się Zakład Usług Pogrzebowych Obol. Od lat świadczymy usługi pogrzebowe dla mieszkańców Trójmiasta. Kompleksowo zajmiemy się urządzeniem pogrzebu, jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. Gwarantujemy pomoc przy załatwieniu formalności związanych z pogrzebem zmarłego. Mamy duży wybór trumien, urn, kwiatów, wieńców, odzieży żałobnej i przyborów pogrzebowych. Drukujemy klepsydry oraz umieszczamy nekrologi w prasie regionalnej i ogólnopolskiej. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim stażem zawodowym, jacy służą fachowym doradztwem i pomocą podczas wyboru najlepszego dla Państwa rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w siedzibie naszej firmy w Sopocie. Więcej informacji mieści się też na naszej stronie internetowej.

http://pogrzeby-trojmiasto.pl/ - 10 Wrz 2013

Olimp-m.pl****

Zakład pogrzebowy ,,Olimp'' to ludzie doświadczeni. Od wielu lat zajmujemy się obsługą ceremonii pogrzebowych. Nasze domy pogrzebowe mieszczą się we Warszawie, na Woli, Białołęce, Bródnie i Bielanach. Słuchamy naszych klientów i według ich uznania wszystko organizujemy. Dodatkowo oferujemy możliwość załatwienia wszystkich formalności w domu naszego klienta. Zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej strony internetowej.

http://www.olimp-m.pl/ - 9 Wrz 2015

Opieka nad grobami****

Zapal wirtualny znicz, a my zajmiemy się opieką grobów Twoich bliskich.

http://wirtualnyznicz.pl/ - 28 Kwi 2017

Orcus****

Dom pogrzebowy Orcus wykonuje kremacje zwłok. Zakład świadczy również usługi w zakresie międzynarodowego przewozu zmarłych. Firma ma swoją główną siedzibę w Rybniku.

http://www.orcusrybnik.com/ - 2 Maj 2018

Ostatnia Posługa - Zakład Usług Pogrzebowych. Rumia****

Strona zawiera ofertę zakładu usług pogrzebowych, oferuje on przewóz zmarłych, sprowadzanie i przywożenie osób zmarłych poza granicami Polski, załatwianie wszelkich spraw dotyczących karty zgonu, aktu zgonu, formalności cmentarnych, sprzedaż trumien, organizację styp, przeprowadzanie kremacji osób zmarłych i inne.

http://posluga.rumia.com.pl/ - 4 Sty 2006