KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (206)

P.H.U. RUTEX WŁADYSŁAW RUTKOWSKI nagrobki białystok****

Duży wybór nagrobków wykonanych z najlepszej jakości granitu proponuje Państwu hurtownia E. i W. Rutkowscy Nagrobki Białystok. jesteśmy znani z tego, iż dopasowujemy się do wszystkich wymagań zleceniodawcy, nawet tych najtrudniejszych do realizacji. Obsługujemy całe woj. podlaskie. Oferujemy Państwu nagrobki jednopłytowe oraz dwupłytowe w konkurencyjnych cenach. Wykonujemy je z kamienia sprowadzanego z całego świata. Dbamy o każdy detal. Mamy świadomość konkurencyjności branży oraz szanujemy zleceniodawców, toteż też nie pozwalamy sobie choćby na minimalny brak profesjonalizmu. Już dziś zapraszamy do składania zamówień. Więcej wiadomości na stronie internetowej.

http://nagrobkibialystok.pl/ - 24 Sty 2014

Pogrzeby Gdynia****

Zakład pogrzebowy Róża z Gdyni organizuje pogrzeby tradycyjne i kremacyjne, a także oferuje pomoc psychologa i załatwienie formalności związanych z pogrzebem w imieniu rodziny Zmarłego.

http://roza24.pl/ - 16 Mar 2018

Pogrzeby w Szczecinie - Salon Pogrzebowy Horus****

Zakład Pogrzebowy Horus w Szczecinie prócz pogrzebów tradycyjnych, organizuje pochówki dla osób różnych wyznań, kremacje i pogrzeby świeckie. Zapewniamy udział mistrza ceremonii. Obsługa Zakładu służy wiedzą i doświadczeniem przy załatwianiu formalności. Na liście naszych usług jest kosmetyka pośmiertna, oprawa muzyczna ceremonii oraz miejski, krajowy i międzynarodowy przewóz zwłok. Ponadto przeprowadzamy ekshumacje. Dysponujemy szerokim asortymentem akcesoriów pogrzebowych, wśród których znajdują się m.in. trumny i urny, wieńce i wiązanki pogrzebowe, pamiątki i odzież pogrzebowa. Pogrzeby w szczecinie organizujemy z uwzględnieniem potrzeb każdego z naszych Klientów.

http://www.horus.szczecin.pl/ - 25 Gru 2013

Pogrzeby Wrocław****

W naszym domu pogrzebowym, działającym już od dwudziestu lat, znajdziesz profesjonalne usługi w postaci m.in. transportu zmarłych, obsługi i nadzoru pogrzebu, opieki nad grobami, kremacji i ekshumacji czy aranżacji przestrzeni wokół grobu. Oferujemy także odzież żałobną oraz sklep internetowy z wieńcami i kwiatami. Cechuje nas pełen profesjonalizm, najwyższej jakości usługi, wyrozumiałość oraz poufność. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać w tych trudnych chwilach.

http://www.styx.pl/ - 25 Sie 2013

Polski Dom Pogrzebowy w Londynie - Zakład pogrzebowy w Anglii****

Zakład pogrzebowy w Londynie Anglii oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremacja zwłok w Anglii Walii Szkocji oraz transport zwłok z Anglii do Polski. Pomagamy uzyskać stosowne zasiłki pogrzebowe. Oferujemy trumny urny odzież dla zmarłego. Świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe w krajach takich, jak Anglia, Irlandia, Szkocja oraz Walia. Specjalizujemy się w transporcie Zmarłych do Polski. Polski zakład pogrzebowy w Londynie świadczy usługi pogrzebowe w Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych i załatwiamy niezbędne formalności. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów z Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii do Polski. Wykonujemy kremacje w Anglii i Irlandii

http://zakladpogrzebowylondyn.uk/ - 1 Lip 2017

Polskie Centrum Pogrzebowe - zakład pogrzebowy Rzeszów****

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie prowadzenia usług pogrzebowych jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy poziom ich realizacji. Polskie Centrum Pogrzebowe korzysta z wielu najnowocześniejszych rozwiązań branży funeralnej, dzięki czemu szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie zajmiemy się przygotowaniem całej uroczystości pogrzebowej. Nasz telefon kontaktowy działa całodobowo, co stanowi bardzo duże udogodnienie dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w trudnych chwilach wynikających z odejścia kogoś bliskiego.

http://polskiecentrumpogrzebowe.pl/ - 18 Sie 2017

Portal pogrzebowy****

Za pośrednictwem naszego rozbudowanego portalu internetowego jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom możliwość wygodnego wyszukiwania informacji dotyczących zakładów pogrzebowych. Na naszej stronie jesteśmy w stanie zapewnić informacje o poszczególnych zakładach pogrzebowych, co pozwala na selekcjonowanie ofert pod kątem zarówno zakresu dostępnych usług a także kosztów świadczonych usług w zakładach pogrzebowych.

http://pogrzebowezaklady.pl/ - 14 Mar 2017

PPHU Dom Pogrzebowy****

Zakład jest producentem i eksporterem wkładów do trumien, oferuje również możliwość importu antab zachodnich. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną po bardzo konkurencyjnych cenach. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.sdomanski.pl/ - 21 Gru 2001

Przedsiębiorstwo Usug Komunalnych. Kraków****

Witryna Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, jego oferta obejmuje usługi związane z pochówkiem osób zmarłych m.in. przewóz zwłok na terenie całego kraju i Europy, przechowywanie zwłok, organizację kremacji, oprawę muzyczną, obsługę fotograficzną uroczystości, sprzedaż wieńców i wiązanek, trumien i innych akcesoriów oraz druk klepsydr i nekrologów.

http://www.puk.krakow.pl/ - 4 Sty 2006

PRZYMIERZE Ekshumacja zwłok olsztyn****

Skuteczna organizacja ceremonii pogrzebowej (zarówno w obrządku religijnym, jak również świeckim) razem z internacjonalnym oraz krajowym transportem czy prawdopodobną oprawą muzyczną czy wizualną rejestracją wydarzenia to profesjonalna branża Domu Pogrzebowego „Przymierze”. Wykwalifikowanym Agentom Pogrzebowym można polecić uregulowanie formalności czy przewóz zwłok ze wskazanego miejsca oraz przygotowywanie zmarłego do pochówku. Jednostka przygotowuje klepsydry czy nekrologi prasowe, zapewnia trumnę bądź urnę oraz gwarantuje uskutecznienie kremacji. Całkowita oferta asortymentu oraz proponowanych działań znajduje się na stronie www Domu Pogrzebowego „Przymierze”.

http://przymierze.olsztyn.pl/ - 3 Sie 2013