KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (200)

Pogrzeby Wrocław****

W naszym domu pogrzebowym, działającym już od dwudziestu lat, znajdziesz profesjonalne usługi w postaci m.in. transportu zmarłych, obsługi i nadzoru pogrzebu, opieki nad grobami, kremacji i ekshumacji czy aranżacji przestrzeni wokół grobu. Oferujemy także odzież żałobną oraz sklep internetowy z wieńcami i kwiatami. Cechuje nas pełen profesjonalizm, najwyższej jakości usługi, wyrozumiałość oraz poufność. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Przekonaj się, że warto nam zaufać w tych trudnych chwilach.

http://www.styx.pl/ - 25 Sie 2013

Polski Dom Pogrzebowy w Londynie - Zakład pogrzebowy w Anglii****

Zakład pogrzebowy w Londynie Anglii oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe, kremacja zwłok w Anglii Walii Szkocji oraz transport zwłok z Anglii do Polski. Pomagamy uzyskać stosowne zasiłki pogrzebowe. Oferujemy trumny urny odzież dla zmarłego. Świadczymy międzynarodowe usługi pogrzebowe w krajach takich, jak Anglia, Irlandia, Szkocja oraz Walia. Specjalizujemy się w transporcie Zmarłych do Polski. Polski zakład pogrzebowy w Londynie świadczy usługi pogrzebowe w Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych i załatwiamy niezbędne formalności. Oferujemy międzynarodowy transport zwłok i prochów z Anglii, Irlandii, Szkocji i Walii do Polski. Wykonujemy kremacje w Anglii i Irlandii

http://zakladpogrzebowylondyn.uk/ - 1 Lip 2017

Polskie Centrum Pogrzebowe - zakład pogrzebowy Rzeszów****

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w zakresie prowadzenia usług pogrzebowych jesteśmy w stanie zaoferować najwyższy poziom ich realizacji. Polskie Centrum Pogrzebowe korzysta z wielu najnowocześniejszych rozwiązań branży funeralnej, dzięki czemu szybko, sprawnie i bardzo profesjonalnie zajmiemy się przygotowaniem całej uroczystości pogrzebowej. Nasz telefon kontaktowy działa całodobowo, co stanowi bardzo duże udogodnienie dla każdego, kto potrzebuje wsparcia w trudnych chwilach wynikających z odejścia kogoś bliskiego.

http://polskiecentrumpogrzebowe.pl/ - 18 Sie 2017

Portal pogrzebowy****

Za pośrednictwem naszego rozbudowanego portalu internetowego jesteśmy w stanie zapewnić naszym użytkownikom możliwość wygodnego wyszukiwania informacji dotyczących zakładów pogrzebowych. Na naszej stronie jesteśmy w stanie zapewnić informacje o poszczególnych zakładach pogrzebowych, co pozwala na selekcjonowanie ofert pod kątem zarówno zakresu dostępnych usług a także kosztów świadczonych usług w zakładach pogrzebowych.

http://pogrzebowezaklady.pl/ - 14 Mar 2017

PPHU Dom Pogrzebowy****

Zakład jest producentem i eksporterem wkładów do trumien, oferuje również możliwość importu antab zachodnich. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną po bardzo konkurencyjnych cenach. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.sdomanski.pl/ - 21 Gru 2001

Przedsiębiorstwo Usug Komunalnych. Kraków****

Witryna Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, jego oferta obejmuje usługi związane z pochówkiem osób zmarłych m.in. przewóz zwłok na terenie całego kraju i Europy, przechowywanie zwłok, organizację kremacji, oprawę muzyczną, obsługę fotograficzną uroczystości, sprzedaż wieńców i wiązanek, trumien i innych akcesoriów oraz druk klepsydr i nekrologów.

http://www.puk.krakow.pl/ - 4 Sty 2006

PRZYMIERZE Ekshumacja zwłok olsztyn****

Skuteczna organizacja ceremonii pogrzebowej (zarówno w obrządku religijnym, jak również świeckim) razem z internacjonalnym oraz krajowym transportem czy prawdopodobną oprawą muzyczną czy wizualną rejestracją wydarzenia to profesjonalna branża Domu Pogrzebowego „Przymierze”. Wykwalifikowanym Agentom Pogrzebowym można polecić uregulowanie formalności czy przewóz zwłok ze wskazanego miejsca oraz przygotowywanie zmarłego do pochówku. Jednostka przygotowuje klepsydry czy nekrologi prasowe, zapewnia trumnę bądź urnę oraz gwarantuje uskutecznienie kremacji. Całkowita oferta asortymentu oraz proponowanych działań znajduje się na stronie www Domu Pogrzebowego „Przymierze”.

http://przymierze.olsztyn.pl/ - 3 Sie 2013

RODOS KAWIAK-KOZŁOWSKA MAGDALENA zakład pogrzebowy praga południe****

Opisujemy klientom firmę Rodos z Warszawy, która świadczy kompleksowe prace pogrzebowe. Zapewniamy dyskretną, całkowitą dodatkowo profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy pomagają dopełnić wszystkie formalności oraz reprezentują klienta w urzędach. Prócz tego bezgotówkowo rozliczają zasiłki pogrzebowe. Pomagają także otrzymać zasiłek pogrzebowy z ZUS oraz KRUS. Rodos oferuje duży wybór trumien oraz urn oraz kwiatów. Na życzenia klienta zamieszcza nekrologi w prasie. Organizuje ceremonie pogrzebowe z udziałem mistrza ceremonii oraz gwarantuje należytą oprawę muzyczną. Oferujemy usługi kamieniarskie. Więcej szczegółów na stronie.

http://rodos.waw.pl/ - 11 Lut 2014

SACRUM dom pogrzebowy Pomiechówek****

Dom Pogrzebowy Sacrum zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Świadczymy profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe na terenie Legionowa, Pomiechówka oraz okolic. Można nam zlecić międzynarodowy transport zmarłych, kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych, wynajęcie autokaru, oprawy muzycznej czy inne. Prowadzimy sprzedaż wieńców, kwiatów, urn, trumien, odzieży żałobnej oraz dewocjonaliów. Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami a także udzielamy wyczerpujących odpowiedzi w razie wątpliwości. Na stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty.

http://pogrzebysacrum.com.pl/ - 10 Lis 2016

SACRUM przygotowanie zwłok do pogrzebu Olsztyn****

W propozycji zakładu pogrzebowego Sacrum z Olsztyna znajdą Państwo szeroki zakres usług. Zajmujemy się wszechstronną organizacją pogrzebów religijnych i świeckich. Pomagamy załatwić formalności w USC oraz ZUS. Przygotujemy ciało do pochówku. Mamy duży wybór trumien i urn. Zapewniamy kwiaty, znicze, wieńce. W ramach zaświadczanych usług pogrzebowych oferujemy również kremację zwłok. Całodobowo oferujemy transport zwłok do chłodni i transport uczestników ceremonii. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Pełna propozycja zakładu opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://www.sacrum.olsztyn.pl/ - 19 Maj 2015