KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (213)

PPHU Dom Pogrzebowy****

Zakład jest producentem i eksporterem wkładów do trumien, oferuje również możliwość importu antab zachodnich. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną po bardzo konkurencyjnych cenach. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.sdomanski.pl/ - 21 Gru 2001

Przedsiębiorstwo Usug Komunalnych. Kraków****

Witryna Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, jego oferta obejmuje usługi związane z pochówkiem osób zmarłych m.in. przewóz zwłok na terenie całego kraju i Europy, przechowywanie zwłok, organizację kremacji, oprawę muzyczną, obsługę fotograficzną uroczystości, sprzedaż wieńców i wiązanek, trumien i innych akcesoriów oraz druk klepsydr i nekrologów.

http://www.puk.krakow.pl/ - 4 Sty 2006

PRZYMIERZE Ekshumacja zwłok olsztyn****

Skuteczna organizacja ceremonii pogrzebowej (zarówno w obrządku religijnym, jak również świeckim) razem z internacjonalnym oraz krajowym transportem czy prawdopodobną oprawą muzyczną czy wizualną rejestracją wydarzenia to profesjonalna branża Domu Pogrzebowego „Przymierze”. Wykwalifikowanym Agentom Pogrzebowym można polecić uregulowanie formalności czy przewóz zwłok ze wskazanego miejsca oraz przygotowywanie zmarłego do pochówku. Jednostka przygotowuje klepsydry czy nekrologi prasowe, zapewnia trumnę bądź urnę oraz gwarantuje uskutecznienie kremacji. Całkowita oferta asortymentu oraz proponowanych działań znajduje się na stronie www Domu Pogrzebowego „Przymierze”.

http://przymierze.olsztyn.pl/ - 3 Sie 2013

RODOS KAWIAK-KOZŁOWSKA MAGDALENA zakład pogrzebowy praga południe****

Opisujemy klientom firmę Rodos z Warszawy, która świadczy kompleksowe prace pogrzebowe. Zapewniamy dyskretną, całkowitą dodatkowo profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy pomagają dopełnić wszystkie formalności oraz reprezentują klienta w urzędach. Prócz tego bezgotówkowo rozliczają zasiłki pogrzebowe. Pomagają także otrzymać zasiłek pogrzebowy z ZUS oraz KRUS. Rodos oferuje duży wybór trumien oraz urn oraz kwiatów. Na życzenia klienta zamieszcza nekrologi w prasie. Organizuje ceremonie pogrzebowe z udziałem mistrza ceremonii oraz gwarantuje należytą oprawę muzyczną. Oferujemy usługi kamieniarskie. Więcej szczegółów na stronie.

http://rodos.waw.pl/ - 11 Lut 2014

SACRUM dom pogrzebowy Pomiechówek****

Dom Pogrzebowy Sacrum zachęca Państwa do zapoznania się ze swoją ofertą. Świadczymy profesjonalne całodobowe usługi pogrzebowe na terenie Legionowa, Pomiechówka oraz okolic. Można nam zlecić międzynarodowy transport zmarłych, kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych, wynajęcie autokaru, oprawy muzycznej czy inne. Prowadzimy sprzedaż wieńców, kwiatów, urn, trumien, odzieży żałobnej oraz dewocjonaliów. Zajmujemy się niezbędnymi formalnościami a także udzielamy wyczerpujących odpowiedzi w razie wątpliwości. Na stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty.

http://pogrzebysacrum.com.pl/ - 10 Lis 2016

SACRUM przygotowanie zwłok do pogrzebu Olsztyn****

W propozycji zakładu pogrzebowego Sacrum z Olsztyna znajdą Państwo szeroki zakres usług. Zajmujemy się wszechstronną organizacją pogrzebów religijnych i świeckich. Pomagamy załatwić formalności w USC oraz ZUS. Przygotujemy ciało do pochówku. Mamy duży wybór trumien i urn. Zapewniamy kwiaty, znicze, wieńce. W ramach zaświadczanych usług pogrzebowych oferujemy również kremację zwłok. Całodobowo oferujemy transport zwłok do chłodni i transport uczestników ceremonii. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Pełna propozycja zakładu opublikowana jest na naszej stronie internetowej.

http://www.sacrum.olsztyn.pl/ - 19 Maj 2015

Specjalistyczne piece do ceramiki, gliny i wtapiania szkła oraz płytki porcelanowe do fotoceramiki****

Specjalistyczne piece do wypalania ceramiki i wtapiania szkła. Oferujemy małe piece komorowe dla hobbystów do pracowni ceramicznych, jak i skomplikowane technicznie piece wysokotemperaturowe, oraz włoskie płytki porcelanowe do zdjęć nagrobkowych i fotoceramiki w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów

http://ceramictherm.com/ - 19 Lip 2011

Sprowadzanie zwłok z Niemiec do Polski - Funebra****

Funebra - sprowadzanie zwłok i prochów zmarłych z Niemiec, Anglii , Holandii i innych krajów europejskich do Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, kompetentny personel oraz flotę specjalistycznych karawanów pogrzebowych przystosowanych do międzynarodowego przewozu zwłok. Załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia od międzynarodowego aktu zgonu, poprzez pozwolenie starosty na sprowadzenie zwłok z Niemiec do Polski, zgodę niemieckiej gminy i polskiego konsulatu na transport zwłok lub urny z prochami zmarłego. Kompleksowe międzynarodowe usługi pogrzebowe www.funebra.pl

http://funebra.pl/ - 29 Lip 2014

SZADKOWSKI urny ceramiczne Warszawa****

W Pruszkowie znajduje się Krematorium, jakie zaprasza do współpracy zakłady pogrzebowe. Posiadamy dwa piece, w których używamy trumien drewnianych lub kartonowych. Cały proces kremacji wraz z wystudzeniem prochów trwa około 2 godzin. Posiadamy w sprzedaży urny: ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe, metalowe i ekologiczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie. Więcej informacji i pełną ofertę zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.krematorium-pruszkow.pl/ - 15 Wrz 2015

Tablice nagrobkowe z plexi****

Tablice nagrobkowe z plexi (tworzywa sztucznego). Tablice są wykonywane na specjalistycznych maszynach grawerujących. Pracownia Artystyczna Henryk Moćko. tel. 503 33 46 46.

http://tablice-nagrobkowe.pl/ - 3 Cze 2014