KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (200)

Specjalistyczne piece do ceramiki, gliny i wtapiania szkła oraz płytki porcelanowe do fotoceramiki****

Specjalistyczne piece do wypalania ceramiki i wtapiania szkła. Oferujemy małe piece komorowe dla hobbystów do pracowni ceramicznych, jak i skomplikowane technicznie piece wysokotemperaturowe, oraz włoskie płytki porcelanowe do zdjęć nagrobkowych i fotoceramiki w szerokiej gamie kształtów i rozmiarów

http://ceramictherm.com/ - 19 Lip 2011

Sprowadzanie zwłok z Niemiec do Polski - Funebra****

Funebra - sprowadzanie zwłok i prochów zmarłych z Niemiec, Anglii , Holandii i innych krajów europejskich do Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, kompetentny personel oraz flotę specjalistycznych karawanów pogrzebowych przystosowanych do międzynarodowego przewozu zwłok. Załatwiamy wszystkie niezbędne dokumenty i pozwolenia od międzynarodowego aktu zgonu, poprzez pozwolenie starosty na sprowadzenie zwłok z Niemiec do Polski, zgodę niemieckiej gminy i polskiego konsulatu na transport zwłok lub urny z prochami zmarłego. Kompleksowe międzynarodowe usługi pogrzebowe www.funebra.pl

http://funebra.pl/ - 29 Lip 2014

SZADKOWSKI urny ceramiczne Warszawa****

W Pruszkowie znajduje się Krematorium, jakie zaprasza do współpracy zakłady pogrzebowe. Posiadamy dwa piece, w których używamy trumien drewnianych lub kartonowych. Cały proces kremacji wraz z wystudzeniem prochów trwa około 2 godzin. Posiadamy w sprzedaży urny: ceramiczne, drewniane, kamienne, kompozytowe, metalowe i ekologiczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Odpowiemy na każde pytanie. Więcej informacji i pełną ofertę zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.krematorium-pruszkow.pl/ - 15 Wrz 2015

Tablice nagrobkowe z plexi****

Tablice nagrobkowe z plexi (tworzywa sztucznego). Tablice są wykonywane na specjalistycznych maszynach grawerujących. Pracownia Artystyczna Henryk Moćko. tel. 503 33 46 46.

http://tablice-nagrobkowe.pl/ - 3 Cze 2014

Tani pogrzeb warszawa****

Potrzebujesz pomocy w tej trudnej chwili dla Ciebie jaką jest pogrzeb? Jeżeli tak to nasz zakład pogrzebowy się dla Ciebie tym zajmie. Dysponujemy ekipą specjalistów, którzy potrafią odpowiednio podejść do każdego. Ceny naszych usług są na odpowiednim poziomie aby każdy mógł sobie na nie pozwolić. Oferujemy balsamowanie ciał, kremację, transport zwłok i wiele innych usług niezbędnych w tej ostatniej drodze.

http://pogrzeby-gralewski.pl/ - 2 Cze 2016

TEMPUS POLSKA-Centrum Usług Kamieniarskich - Nagrobki granitowe, parapety, schody****

TEMPUS POLSKA jest doświadczoną, ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich w tym głównie nagrobków granitowych, wykonywanych z kamieni naturalnych z całego świata, według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.tempuspolska.com/ - 13 Wrz 2004

Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa | Mokotów****

Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa. Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych, Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach ZUS, ekshumacja, sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, trumny, urny, tabliczki, klepsydry, nekrologi. Zajmujemy się także kremacją zwłok, robimy na życzenie reportaże fotograficzne i video, załatwiamy wszelkie sprawy związane z kwiatami. Kontakt tel. 22 737 05 10 lub 691 193 581 całodobowo 24/7/365. Usługi Pogrzebowe TOBIASZ ul. Rzymowskiego 35 Warszawa-Służewiec

http://www.tobiasz24.pl/ - 16 Gru 2014

Tomasz Krzan - Zakład Usług Pogrzebowych****

Oferujemy pełny zakres usług pogrzebowych. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór trumien, wieńców, wiązanek pogrzebowych. Oferujemy nagrobki i grobowce oraz ich montaż.

http://www.krzan.go3.pl/ - 1 Paź 2004

TREN Usługi Pogrzebowe Warszawa****

Nasza firma Tren (Warszawa) oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe i profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej.

http://tren.com.pl/ - 12 Paź 2010

Trumny kutno****

Ad Patres to całodobowy zakład pogrzebowy mieszczący się w Kutnie. Posiadamy własną chłodnię, salę pożegnać, kaplicę, zakład kamieniarski. Zajmujemy się odbiorem ciał osób zmarłych z domów i szpitali, transportem zwłok, przygotowywaniem zmarłych do pogrzebu, obsługą ceremonii. Nasza oferta obejmuje także kremację zwłok. W ofercie posiadamy trumny, urny, wieńce i kwiaty, nekrologi, klepsydry. Wykonujemy nagrobki, pomniki, grobowce, tablice nagrobne, napisy. Przygotowujemy mogiły do pochówku. Oferta naszego zakładu obejmuje również ekshumacje zwłok.

http://www.zakladpogrzebowykutno.pl/ - 24 Lut 2015