KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (206)

Tomasz Krzan - Zakład Usług Pogrzebowych****

Oferujemy pełny zakres usług pogrzebowych. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór trumien, wieńców, wiązanek pogrzebowych. Oferujemy nagrobki i grobowce oraz ich montaż.

http://www.krzan.go3.pl/ - 1 Paź 2004

TREN Usługi Pogrzebowe Warszawa****

Nasza firma Tren (Warszawa) oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe i profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej.

http://tren.com.pl/ - 12 Paź 2010

Trumny kutno****

Ad Patres to całodobowy zakład pogrzebowy mieszczący się w Kutnie. Posiadamy własną chłodnię, salę pożegnać, kaplicę, zakład kamieniarski. Zajmujemy się odbiorem ciał osób zmarłych z domów i szpitali, transportem zwłok, przygotowywaniem zmarłych do pogrzebu, obsługą ceremonii. Nasza oferta obejmuje także kremację zwłok. W ofercie posiadamy trumny, urny, wieńce i kwiaty, nekrologi, klepsydry. Wykonujemy nagrobki, pomniki, grobowce, tablice nagrobne, napisy. Przygotowujemy mogiły do pochówku. Oferta naszego zakładu obejmuje również ekshumacje zwłok.

http://www.zakladpogrzebowykutno.pl/ - 24 Lut 2015

Trumstol - producent trumien****

Trumstol to firma zajmująca sie produkcją trumien. Wszystkie trumny wykonane są z wysokiej jakości drewna przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. Serwis internetowy zawiera prezentację produktów wraz ze zdjęciami.

http://www.trumstol.pl/ - 5 Maj 2004

Uslugipogrzebowegdynia.pl****

Doświadczona firma pogrzebowa z Gdyni prezentuje pełen zakres usług i zachęca do nawiązania kontaktu. Jeśli tylko stoisz przed trudnym wyzwaniem zorganizowania pochówku dla bliskiej osoby, to na pewno Cię nie zawiedziemy. Oferujemy pełną oprawę muzyczną i kwiatową, mamy eleganckie karawany i przygotowujemy ciała do pochówku.

http://uslugipogrzebowegdynia.pl/ - 27 Lut 2018

Usługi Pogrzebowe Charon - przewozy krajowe zmarłych****

Szukasz zakładu pogrzebowego realizującego kremacje w województwie śląskim? Firma Charon z Katowic kompleksowo zajmuje się organizacją pochówku, w obrządku religijnym lub świeckim. W ofercie m.in. przewozy krajowe zmarłych, dostawa kwiatów, oprawa itp.

http://charonkatowice.com.pl/ - 20 Lis 2017

Usługi Pogrzebowe Ewa Lech Łoś - Szczecin****

Kompleksowe usługi pogrzebowe. Krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Załatwianie wszelkich formalności w kraju i za granicą. Na stronie: informacje o firmie, jej świadczeniach, formach pogrzebu, akcesoriach funeralnych, transporcie zwłok, porady.

http://funeral.pl/ - 4 Lut 2003

Usługi pogrzebowe Gliwice****

Kompleksowe przygotowanie do pogrzebu Zakład pogrzebowy Sacrum świadczy dla Was kompleksowe usługi pogrzebowe - począwszy od odbioru Osoby zmarłej z dowolnego, wskazanego przez Was miejsca, przez uszykowanie do pogrzebu. Sprawimy, że cała uroczystość pogrzebowa będzie miała piękny oraz uroczysty charakter. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności.

http://www.firma-sacrum.pl/ - 27 Kwi 2018

Usługi pogrzebowe Kraków Gabriel24****

Całodobowe usługi pogrzebowe w Krakowie. Szeroki wybór trumn i urn, kremacje, przewóz zmarłego. Kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowej, załatwianie formalności, pomoc w organizacji styp i wsparcia dla rodziny i najbliższych zmarłego.

http://gabriel24.pl/ - 28 Sty 2017

Usługi pogrzebowe legionowo - apokalipsa-sc.pl****

Każdy dla kogo nadszedł ten trudny czas związany z koniecznością pożegnania najbliższej osoby powinien zapoznać się z ofertą naszego zakładu pogrzebowego. Zapewniamy usługi pogrzebowe, kremacyjne, transportowe czy też te związane z ekshumacją. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczyć także kwiaty, wieńce na urny, wiązanki na trumnę i wiele innych niezbędnych podczas tych trudnych chwil. Nasz zakład posiada swoją siedzibę w Nowym Dworze Mazowieckim.

http://apokalipsa-sc.pl/ - 10 Sty 2018