KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (200)

Trumstol - producent trumien****

Trumstol to firma zajmująca sie produkcją trumien. Wszystkie trumny wykonane są z wysokiej jakości drewna przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. Serwis internetowy zawiera prezentację produktów wraz ze zdjęciami.

http://www.trumstol.pl/ - 5 Maj 2004

Usługi Pogrzebowe Charon - przewozy krajowe zmarłych****

Szukasz zakładu pogrzebowego realizującego kremacje w województwie śląskim? Firma Charon z Katowic kompleksowo zajmuje się organizacją pochówku, w obrządku religijnym lub świeckim. W ofercie m.in. przewozy krajowe zmarłych, dostawa kwiatów, oprawa itp.

http://charonkatowice.com.pl/ - 20 Lis 2017

Usługi Pogrzebowe Ewa Lech Łoś - Szczecin****

Kompleksowe usługi pogrzebowe. Krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Załatwianie wszelkich formalności w kraju i za granicą. Na stronie: informacje o firmie, jej świadczeniach, formach pogrzebu, akcesoriach funeralnych, transporcie zwłok, porady.

http://funeral.pl/ - 4 Lut 2003

Usługi pogrzebowe Kraków Gabriel24****

Całodobowe usługi pogrzebowe w Krakowie. Szeroki wybór trumn i urn, kremacje, przewóz zmarłego. Kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowej, załatwianie formalności, pomoc w organizacji styp i wsparcia dla rodziny i najbliższych zmarłego.

http://gabriel24.pl/ - 28 Sty 2017

Usługi pogrzebowe legionowo - apokalipsa-sc.pl****

Każdy dla kogo nadszedł ten trudny czas związany z koniecznością pożegnania najbliższej osoby powinien zapoznać się z ofertą naszego zakładu pogrzebowego. Zapewniamy usługi pogrzebowe, kremacyjne, transportowe czy też te związane z ekshumacją. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczyć także kwiaty, wieńce na urny, wiązanki na trumnę i wiele innych niezbędnych podczas tych trudnych chwil. Nasz zakład posiada swoją siedzibę w Nowym Dworze Mazowieckim.

http://apokalipsa-sc.pl/ - 10 Sty 2018

Usługi pogrzebowe Piła - Klepsydra****

Prowadzony od ponad 20 lat zakład pogrzebowy Klepsydra z Piły oferuje wszystkim klientom staranne przygotowanie usługi pogrzebowej, kremacji, ekshumacji oraz realizację wielu innych różnego rodzaju usług pogrzebowych. Powierzając naszej firmie przygotowanie pogrzebu każdy nasz Klient może liczyć na pełną gwarancję właściwego przebiegu ceremonii.

http://klepsydra-pila.pl/ - 2 Sie 2017

Usługi pogrzebowe Poznań - mementomori.com.pl****

Jesteś w trudnej sytuacji i musisz pochować bliską Ci osobę? Jeśli tak to nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która do potrafi uprościć wszystkie sprawy formalne i sprawić, że każdy będzie mógł pożegnać swoją bliską osobę w godnych warunkach. Zakres naszych usług obejmuje dostarczanie wieńców na pogrzeby, dostarczanie trumien, rozliczanie zasiłków z KRUS i ZUS oraz wiele innych usług.

http://www.mementomori.com.pl/ - 16 Lut 2016

Usługi pogrzebowe styks****

Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Służymy Państwu serdeczną pomocą i profesjonalną obsługą. Pomożemy załatwić wszytskie formalności związane z pogrzebem.

http://www.pogrzebowy.biz/ - 23 Lip 2013

Usługi pogrzebowe Warszawa****

Nasza firma gwarantuje profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Z nami mogą być Państwo pewni doskonałej organizacji pogrzebu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.dompogrzebowydalia.pl/ - 8 Lip 2015

Usługi pogrzebowe Warszawa****

Już od przeszło dwudziestu lat znajdujące się w Warszawie Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą pogrzebów. Swym klientom pomaga ono przy załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności. Firma ta jest w stanie zaorganziwoać pogrzeby w wielu obrządkach wyznaniowych, pomaga w załatwieniu formalności urzędowych oraz kościelnych. Atrakcyjne ceny.

http://www.terralevis.pl/ - 11 Kwi 2015