KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (213)

Tani pogrzeb warszawa****

Potrzebujesz pomocy w tej trudnej chwili dla Ciebie jaką jest pogrzeb? Jeżeli tak to nasz zakład pogrzebowy się dla Ciebie tym zajmie. Dysponujemy ekipą specjalistów, którzy potrafią odpowiednio podejść do każdego. Ceny naszych usług są na odpowiednim poziomie aby każdy mógł sobie na nie pozwolić. Oferujemy balsamowanie ciał, kremację, transport zwłok i wiele innych usług niezbędnych w tej ostatniej drodze.

http://pogrzeby-gralewski.pl/ - 2 Cze 2016

TEMPUS POLSKA-Centrum Usług Kamieniarskich - Nagrobki granitowe, parapety, schody****

TEMPUS POLSKA jest doświadczoną, ambitną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w wykonywaniu usług kamieniarskich w tym głównie nagrobków granitowych, wykonywanych z kamieni naturalnych z całego świata, według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienie klienta.

http://www.tempuspolska.com/ - 13 Wrz 2004

Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa | Mokotów****

Tobiasz - Zakład Pogrzebowy Warszawa. Zapewniamy kompleksową obsługę uroczystości pogrzebowych, Bezgotówkowe rozliczenie pogrzebu w ramach ZUS, ekshumacja, sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, trumny, urny, tabliczki, klepsydry, nekrologi. Zajmujemy się także kremacją zwłok, robimy na życzenie reportaże fotograficzne i video, załatwiamy wszelkie sprawy związane z kwiatami. Kontakt tel. 22 737 05 10 lub 691 193 581 całodobowo 24/7/365. Usługi Pogrzebowe TOBIASZ ul. Rzymowskiego 35 Warszawa-Służewiec

http://www.tobiasz24.pl/ - 16 Gru 2014

Tomasz Krzan - Zakład Usług Pogrzebowych****

Oferujemy pełny zakres usług pogrzebowych. W naszej ofercie znajduję się szeroki wybór trumien, wieńców, wiązanek pogrzebowych. Oferujemy nagrobki i grobowce oraz ich montaż.

http://www.krzan.go3.pl/ - 1 Paź 2004

TREN Usługi Pogrzebowe Warszawa****

Nasza firma Tren (Warszawa) oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe i profesjonalną oprawę ceremonii pogrzebowej.

http://tren.com.pl/ - 12 Paź 2010

Trumny kutno****

Ad Patres to całodobowy zakład pogrzebowy mieszczący się w Kutnie. Posiadamy własną chłodnię, salę pożegnać, kaplicę, zakład kamieniarski. Zajmujemy się odbiorem ciał osób zmarłych z domów i szpitali, transportem zwłok, przygotowywaniem zmarłych do pogrzebu, obsługą ceremonii. Nasza oferta obejmuje także kremację zwłok. W ofercie posiadamy trumny, urny, wieńce i kwiaty, nekrologi, klepsydry. Wykonujemy nagrobki, pomniki, grobowce, tablice nagrobne, napisy. Przygotowujemy mogiły do pochówku. Oferta naszego zakładu obejmuje również ekshumacje zwłok.

http://www.zakladpogrzebowykutno.pl/ - 24 Lut 2015

Trumstol - producent trumien****

Trumstol to firma zajmująca sie produkcją trumien. Wszystkie trumny wykonane są z wysokiej jakości drewna przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn. Serwis internetowy zawiera prezentację produktów wraz ze zdjęciami.

http://www.trumstol.pl/ - 5 Maj 2004

Uslugipogrzebowegdynia.pl****

Doświadczona firma pogrzebowa z Gdyni prezentuje pełen zakres usług i zachęca do nawiązania kontaktu. Jeśli tylko stoisz przed trudnym wyzwaniem zorganizowania pochówku dla bliskiej osoby, to na pewno Cię nie zawiedziemy. Oferujemy pełną oprawę muzyczną i kwiatową, mamy eleganckie karawany i przygotowujemy ciała do pochówku.

http://uslugipogrzebowegdynia.pl/ - 27 Lut 2018

Usługi Pogrzebowe Charon - przewozy krajowe zmarłych****

Szukasz zakładu pogrzebowego realizującego kremacje w województwie śląskim? Firma Charon z Katowic kompleksowo zajmuje się organizacją pochówku, w obrządku religijnym lub świeckim. W ofercie m.in. przewozy krajowe zmarłych, dostawa kwiatów, oprawa itp.

http://charonkatowice.com.pl/ - 20 Lis 2017

Usługi Pogrzebowe Ewa Lech Łoś - Szczecin****

Kompleksowe usługi pogrzebowe. Krajowy i międzynarodowy transport zwłok. Załatwianie wszelkich formalności w kraju i za granicą. Na stronie: informacje o firmie, jej świadczeniach, formach pogrzebu, akcesoriach funeralnych, transporcie zwłok, porady.

http://funeral.pl/ - 4 Lut 2003