KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (213)

Usługi pogrzebowe Gliwice****

Kompleksowe przygotowanie do pogrzebu Zakład pogrzebowy Sacrum świadczy dla Was kompleksowe usługi pogrzebowe - począwszy od odbioru Osoby zmarłej z dowolnego, wskazanego przez Was miejsca, przez uszykowanie do pogrzebu. Sprawimy, że cała uroczystość pogrzebowa będzie miała piękny oraz uroczysty charakter. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności.

http://www.firma-sacrum.pl/ - 27 Kwi 2018

Usługi pogrzebowe Katowice****

Zakład pogrzebowy Walczak jest przedsiębiorstwem funeralnym zlokalizowanym w Katowicach. Usługi pogrzebowe świadczone są zarówno na terenie województwa śląskiego, jak i poza jego granicami (m.in. transport międzynarodowy zwłok). Zakład pogrzebowy Walczak posiada oraz zespół zgranych pracowników. Oprócz możliwości organizacji pochówku, klient może skorzystać z usług wizażysty osób zmarłych oraz pomocy psychologicznej.

http://walczakpogrzeby.pl/ - 14 Sie 2018

Usługi pogrzebowe Kraków Gabriel24****

Całodobowe usługi pogrzebowe w Krakowie. Szeroki wybór trumn i urn, kremacje, przewóz zmarłego. Kompleksowa obsługa uroczystości pogrzebowej, załatwianie formalności, pomoc w organizacji styp i wsparcia dla rodziny i najbliższych zmarłego.

http://gabriel24.pl/ - 28 Sty 2017

Usługi pogrzebowe legionowo - apokalipsa-sc.pl****

Każdy dla kogo nadszedł ten trudny czas związany z koniecznością pożegnania najbliższej osoby powinien zapoznać się z ofertą naszego zakładu pogrzebowego. Zapewniamy usługi pogrzebowe, kremacyjne, transportowe czy też te związane z ekshumacją. Dodatkowo jesteśmy w stanie dostarczyć także kwiaty, wieńce na urny, wiązanki na trumnę i wiele innych niezbędnych podczas tych trudnych chwil. Nasz zakład posiada swoją siedzibę w Nowym Dworze Mazowieckim.

http://apokalipsa-sc.pl/ - 10 Sty 2018

Usługi pogrzebowe Piła - Klepsydra****

Prowadzony od ponad 20 lat zakład pogrzebowy Klepsydra z Piły oferuje wszystkim klientom staranne przygotowanie usługi pogrzebowej, kremacji, ekshumacji oraz realizację wielu innych różnego rodzaju usług pogrzebowych. Powierzając naszej firmie przygotowanie pogrzebu każdy nasz Klient może liczyć na pełną gwarancję właściwego przebiegu ceremonii.

http://klepsydra-pila.pl/ - 2 Sie 2017

Usługi pogrzebowe Poznań - mementomori.com.pl****

Jesteś w trudnej sytuacji i musisz pochować bliską Ci osobę? Jeśli tak to nasza firma pomoże Ci w załatwieniu wszystkich formalności. Dysponujemy doświadczoną kadrą, która do potrafi uprościć wszystkie sprawy formalne i sprawić, że każdy będzie mógł pożegnać swoją bliską osobę w godnych warunkach. Zakres naszych usług obejmuje dostarczanie wieńców na pogrzeby, dostarczanie trumien, rozliczanie zasiłków z KRUS i ZUS oraz wiele innych usług.

http://www.mementomori.com.pl/ - 16 Lut 2016

Usługi pogrzebowe styks****

Oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Służymy Państwu serdeczną pomocą i profesjonalną obsługą. Pomożemy załatwić wszytskie formalności związane z pogrzebem.

http://www.pogrzebowy.biz/ - 23 Lip 2013

Usługi pogrzebowe Warszawa****

Nasza firma gwarantuje profesjonalne usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Z nami mogą być Państwo pewni doskonałej organizacji pogrzebu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.dompogrzebowydalia.pl/ - 8 Lip 2015

Usługi pogrzebowe Warszawa****

Już od przeszło dwudziestu lat znajdujące się w Warszawie Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych Terra Levis świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą pogrzebów. Swym klientom pomaga ono przy załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności. Firma ta jest w stanie zaorganziwoać pogrzeby w wielu obrządkach wyznaniowych, pomaga w załatwieniu formalności urzędowych oraz kościelnych. Atrakcyjne ceny.

http://www.terralevis.pl/ - 11 Kwi 2015

Usługi Pogrzebowe Zieleń Miejska****

Usługi Pogrzebowe „Zieleń Miejska” Piotr Sitarz to firma z ugruntowaną pozycją na opolskim rynku i renomą budowaną od 1954 roku. Strata bliskiej osoby to wielka tragedia w życiu każdego z nas, dlatego tak ważne jest zaufanie profesjonalistom. Przygotowujemy ostatnie pożegnanie, oprawę muzyczną, wykonujemy nekrologii i publikujemy je w opolskiej prasie. Pomagamy i wspieramy przy organizacji formalności w Urzędzie Stanu Cywilnego i rozliczeniu zasiłku pogrzebowego. Wszystkie pojazdy w naszej flocie spełniają wymogi UE dotyczące międzynarodowego transportu zmarłych. Usługi Pogrzebowe „Zieleń Miejska” dają gwarancję kompleksowej opieki nad pogrzebem, pomocy przy organizacji spraw formalnych i wsparcia w najtrudniejszych chwilach.

http://uslugipogrzebowe24.com/ - 8 Paź 2016