KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (207)

Www.hmkosmala.pl****

Nasza firma działa na rynku usług pogrzebowych, na którym naszym klientom możemy zapewnić wykonanie usług w sposób zarówno profesjonalny oraz kompleksowy. Wykonujemy na rzecz naszych klientów usługi specjalistyczne jak przygotowanie i zrealizowanie transportu specjalistycznymi pojazdami z wykorzystaniem własnego taboru pojazdów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie realizowania uroczystości pogrzebowych począwszy od tradycyjnych uroczystości, aż po kremacje. Zapraszamy do współpracy!

http://www.hmkosmala.pl/ - 21 Sie 2015

Www.hubscher.pl****

Prezentujemy Państwu Zakład Pogrzebowy „Hübscher” z Wodzisławia Śląskiego. Trudnimy się świadczeniem usług pogrzebowych, jak też florystycznych. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę pogrzebu, dokonać możemy w szczególności przewozu zmarłego, także poza granicami Polski, pomożemy w załatwieniu formalności związanych z pogrzebem, zapewnimy oprawę muzyczną oraz kwiatową ceremonii. Nasze usługi florystyczne, są związane nie tylko z pogrzebami, ponieważ wykonujemy też między innymi bukiety na różne okazje, przykładowo chrzciny czy śluby. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://hubscher.pl/ - 20 Kwi 2017

Www.kremacje-lodz.pl kremacja łódź****

Poszukują Państwo kompleksowych usług pogrzebowych na terenie Łodzi? Zapraszamy do poznania się z ofertą Biura Usług Pogrzebowych E. Wiśniewska, które działa całodobowo i obsługuje klientów z Łodzi i okolic. Dodatkowo świadczymy transport zwłok z innych regionów kraju oraz z zagranicy do miejsca pochówku. Zapewniamy ponadto przewozy domowe, szpitalne i z domów opieki. Wykonujemy ekshumacje na potrzeby spraw sądowych, kremacje, balsamowanie, konsolacje. Organizujemy pochówki świeckie z mistrzem ceremonii lub tradycyjne z księdzem, gwarantując oprawę florystyczną oraz muzyczną. Zapraszamy.

http://kremacje-lodz.pl/ - 14 Lis 2017

Www.pogrzebyrojewscy.pl****

Szukają Państwo godnego pochówku dla bliskiej osoby? Warszawski Dom Pogrzebowy Rojewscy to bardzo dobry wybór - przede wszystkim dlatego, że jego właściciele i pracownicy zwykli bardzo profesjonalnie, wielce godnie, podchodzić do wszystkich swoich zadań. Zdają sobie oni doskonale sprawę z tego, iż każdy chce pochować bliską osobę w sposób bardzo profesjonalny, godny, kulturalny. Zapraszamy na stronę internetową naszego domu pogrzebowego.

http://www.pogrzebyrojewscy.pl/ - 14 Sty 2015

Www.skrabex.com.pl Zakład pogrzebowy Wrocław****

Przedstawiamy Zakład Pogrzebowy Skrabex z siedzibą we Wrocławiu. Oferujemy całodobowe oraz kompleksowe usługi pogrzebowe od formalności po organizację ceremonii katolickich i świeckich. Posiadamy szeroki wybór odzieży, trumien czy całunów. Dostarczamy wieńce czy wiązanki. Przeprowadzamy kremację zwłok. Transportujemy ciała na obszarze całego kraju. W uzasadnionych przypadkach pomagamy w uzyskaniu zgody na ekshumacje czy też sekcje zwłok. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy więcej wiadomości oraz pełną ofertę Zakładu Pogrzebowego Skrabex.

http://www.skrabex.com.pl/ - 6 Lip 2017

Zakład Pogrzebowy****

Całodobowe usługi Pogrzebowe: Oferujemy Kompleksową realizacje usług pogrzebowych na terenie Warszawy i okolic. Na naszej stronie znajdziecie obszerny katalog trumien,urn,kwiatów i innych akcesoriów pogrzebowych. Realizujemy pogrzeby w ramach zaisłku ZUS. Profesjonalna obsługa pomaga na każdym etapie dopełniania formalności

http://www.elegia-pogrzeby.pl/ - 21 Cze 2014

Zakład Pogrzebowy ALPA****

Alpa usługi pogrzebowe. W naszej ofercie znajdą państwo wszystko co niezbędne do przeprowadzenia ceremonii pogrzebowej z należytym szacunkiem. Cechuje nas szacunek i zaangażowanie. Organizujemy pogrzeby oraz całą ich oprawę, a także kremacje i ekshumacje. Zajmujemy się transportem międzybarodowym zwłok.

http://www.alpa.com.pl/ - 27 Mar 2013

Zakład Pogrzebowy Ewa Rzymkowska z Chełmży- oficjalna strona internetowa firmy****

Zakład Pogrzebowy Ewa Rzymkowska powstał 20.05.1994 r. w Chełmży. Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem , zatrudniamy pracowników doświadczonych w tej branży. Dysponujemy czterema karawanami marki Mercedes Vito. Od 2010 r. posiadamy dom pogrzebowy, który spełnia wszelkie standardy europejskie. Mieści się przy zakładzie pogrzebowym przy ul. Tumskiej 2. Jest wyposażony w kaplicę , w której na życzenie klienta można odmawiać różańce – bezpłatnie. Posiadamy pomieszczenie na przygotowanie zmarłych do pochówku wyposażone w specjalistyczny sprzęt , oraz pomieszczenie chłodnicze na osiem stanowisk. Od 1996 r. zarządzamy jedyną w mieście kostnicą , z której odbywają się wyprowadzenia zmarłych do kościoła. Przez siedem dni w tygodniu w godzinach popołudniowych i wieczornych nasi klienci mogą na życzenie odwiedzić swoich bliskich. Zakład Usług Pogrzebowych Ewa Rzymkowska od 2004 roku jest członkiem POLSKIEJ IZBY POGRZEBOWEJ.

http://www.zpewarzymkowska.pl/ - 17 Gru 2010

Zakład pogrzebowy Gdańsk****

Zakład pogrzebowy Róża z Gdańska posiada szeroką ofertę usług pogrzebowych, takich jak kremacja, ekshumacja, tanatokosmetyka oraz całodobowy przewóz zmarłych.

http://rozagdansk.pl/ - 17 Sty 2018

Zakład Pogrzebowy Gloria****

Zakład Usług Pogrzebowych Gloria świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi związane z organizacją pogrzebów od 1989 roku. Na stronie: informacje o usługach, ofercie.

http://www.gloria.wroc.pl/ - 12 Wrz 2003