KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zakłady pogrzebowe (212)

Wieczyste.com. Fotoceramika, zdjęcia na porcelanie****

Profesjonalnie zdjęcia na porcelanie w kilkuset kształtach i rozmiarach. Stosujemy wyłącznie włoskie materiały najwyższej jakości, dzięki czemu możemy zagwarantować trwałość fotoceramiki na warunki zewnętrzne na kilkadziesiąt lat. Oferujemy fotografię w pełnym kolorze, w sepii oraz czarno-białą. Dodatkowo fotoceramikę uszlachetniamy złotym, platynowym albo czarnym paskiem. Profesjonalnie przygotujemy i cyfrowo wyretuszujemy zdjęcie aby jak najkorzystniej prezentowało się na fotoporcelanie. Zapraszamy do współpracy zakłady kamieniarskie, fotograficzne, pogrzebowe oraz odbiorców indywidualnych zapewniając szybkie terminy realizacji. Bezpiecznie pakujemy i wysyłamy zdjęcie na wskazany adres.

http://www.wieczyste.com/ - 14 Wrz 2014

Www.firmapogrzebowa-piotr.pl****

Firma Pogrzebowa Piotr i Gabriela Bączyk znajduje się w Katowicach - Szopienicach. Przedsiębiorstwo świadczy całodobowe usługi pogrzebowe. Zajmujemy się eksportacją zmarłych zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Prowadzimy oprócz tego sprzedaż trumien, urn, krzyży, zniczy, wieńców, klepsydr, odzieży funeralnej czy też wiązanek z kwiatów ciętych. Zapewniamy oprawę muzyczną ceremonii. Nasi doświadczeni pracownicy służą wsparciem i radą na każdym etapie organizacji pochówku. Żeby dowiedzieć się więcej na temat działalności i oferty firmy, wystarczy wejść na stronę internetową.

http://www.firmapogrzebowa-piotr.pl/ - 25 Sty 2017

Www.frankowscy.pl****

Firma „Frankowscy” ma swoją siedzibę w Morawicy. Trudni się świadczeniem usług pogrzebowych oraz kamieniarskich. Zakład pogrzebowy „Frankowscy” może m.in. zorganizować ceremonię pogrzebową w ramach zasiłku ZUS lub KRUS, pomóc wypełnić wszelkie formalności związane z pogrzebem, przygotować Zmarłego do pogrzebu, przeprowadzić transport Zmarłego, trumny lub urny na terenie całego kraju. W ramach usług kamieniarskich, firma produkuje m.in. grobowce oraz nagrobki granitowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i obejrzeć galerie, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.

http://frankowscy.pl/ - 24 Mar 2017

Www.hmkosmala.pl****

Nasza firma działa na rynku usług pogrzebowych, na którym naszym klientom możemy zapewnić wykonanie usług w sposób zarówno profesjonalny oraz kompleksowy. Wykonujemy na rzecz naszych klientów usługi specjalistyczne jak przygotowanie i zrealizowanie transportu specjalistycznymi pojazdami z wykorzystaniem własnego taboru pojazdów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić wsparcie na każdym etapie realizowania uroczystości pogrzebowych począwszy od tradycyjnych uroczystości, aż po kremacje. Zapraszamy do współpracy!

http://www.hmkosmala.pl/ - 21 Sie 2015

Www.hubscher.pl****

Prezentujemy Państwu Zakład Pogrzebowy „Hübscher” z Wodzisławia Śląskiego. Trudnimy się świadczeniem usług pogrzebowych, jak też florystycznych. Zapewnimy Państwu kompleksową obsługę pogrzebu, dokonać możemy w szczególności przewozu zmarłego, także poza granicami Polski, pomożemy w załatwieniu formalności związanych z pogrzebem, zapewnimy oprawę muzyczną oraz kwiatową ceremonii. Nasze usługi florystyczne, są związane nie tylko z pogrzebami, ponieważ wykonujemy też między innymi bukiety na różne okazje, przykładowo chrzciny czy śluby. Więcej dowiedzą się Państwo na naszej witrynie internetowej.

http://hubscher.pl/ - 20 Kwi 2017

Www.kremacje-lodz.pl kremacja łódź****

Poszukują Państwo kompleksowych usług pogrzebowych na terenie Łodzi? Zapraszamy do poznania się z ofertą Biura Usług Pogrzebowych E. Wiśniewska, które działa całodobowo i obsługuje klientów z Łodzi i okolic. Dodatkowo świadczymy transport zwłok z innych regionów kraju oraz z zagranicy do miejsca pochówku. Zapewniamy ponadto przewozy domowe, szpitalne i z domów opieki. Wykonujemy ekshumacje na potrzeby spraw sądowych, kremacje, balsamowanie, konsolacje. Organizujemy pochówki świeckie z mistrzem ceremonii lub tradycyjne z księdzem, gwarantując oprawę florystyczną oraz muzyczną. Zapraszamy.

http://kremacje-lodz.pl/ - 14 Lis 2017

Www.pogrzebyrojewscy.pl****

Szukają Państwo godnego pochówku dla bliskiej osoby? Warszawski Dom Pogrzebowy Rojewscy to bardzo dobry wybór - przede wszystkim dlatego, że jego właściciele i pracownicy zwykli bardzo profesjonalnie, wielce godnie, podchodzić do wszystkich swoich zadań. Zdają sobie oni doskonale sprawę z tego, iż każdy chce pochować bliską osobę w sposób bardzo profesjonalny, godny, kulturalny. Zapraszamy na stronę internetową naszego domu pogrzebowego.

http://www.pogrzebyrojewscy.pl/ - 14 Sty 2015

Www.skrabex.com.pl Zakład pogrzebowy Wrocław****

Przedstawiamy Zakład Pogrzebowy Skrabex z siedzibą we Wrocławiu. Oferujemy całodobowe oraz kompleksowe usługi pogrzebowe od formalności po organizację ceremonii katolickich i świeckich. Posiadamy szeroki wybór odzieży, trumien czy całunów. Dostarczamy wieńce czy wiązanki. Przeprowadzamy kremację zwłok. Transportujemy ciała na obszarze całego kraju. W uzasadnionych przypadkach pomagamy w uzyskaniu zgody na ekshumacje czy też sekcje zwłok. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej opublikowaliśmy więcej wiadomości oraz pełną ofertę Zakładu Pogrzebowego Skrabex.

http://www.skrabex.com.pl/ - 6 Lip 2017

Zakladpogrzebowyradom.pl - Usługi pogrzebowe Radom****

Zakład pogrzebowy Apokalipsa to miejsce, gdzie pogrążona w smutku po stracie bliskiej osoby rodzina znajdzie kompleksową pomoc. Usługi pogrzebowe w mieście Radom uwzględniają pomoc w przygotowaniu nekrologów, w odpowiednim oprawieniu ceremonii - różnych obrzędów, zależnych od wyznania, jak i świeckich. Transport zwłok odbywa się z niezwykłą starannością, natomiast dla tych, którzy nie planują dla zmarłego tradycyjnego pochówku - zaoferować można kompleksową obsługę kremacji oraz organizację odpowiedniej uroczystości po jej zakończeniu.

http://zakladpogrzebowyradom.pl/ - 17 Paź 2018

Zakład Pogrzebowy****

Całodobowe usługi Pogrzebowe: Oferujemy Kompleksową realizacje usług pogrzebowych na terenie Warszawy i okolic. Na naszej stronie znajdziecie obszerny katalog trumien,urn,kwiatów i innych akcesoriów pogrzebowych. Realizujemy pogrzeby w ramach zaisłku ZUS. Profesjonalna obsługa pomaga na każdym etapie dopełniania formalności

http://www.elegia-pogrzeby.pl/ - 21 Cze 2014