KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

ABMmedia - Centrum Baz Danych Firm i Analiz Rynku*****

Witryna firmy, oferującej w zakresie informacji gospodarczych i rynkowych: badania rynku, bazy danych firm oraz minimalizację kosztów wdrażania marketingu bezpośredniego.

http://www.abmmedia.com.pl/ - 10 Sty 2001

Alplast systemy informatyczne*****

Firma jest integratorem systemów informatycznych świadczącym usługi informatyczne podmiotom o różnorodnym profilu działalności. Ofertę stanowią projektowanie, wdrażanie i opieka nad systemem informatycznym oraz siecią komputerową. Ponadto Alplast zajmuje się dostarczaniem oprogramowania (Symfonia), sprzętu komputerowego, organizuje szkolenia, świadczy usługi informatyczne oraz konsutingu księgowego.

http://www.alplast.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Kompetencyjne ABC*****

Centrum Kompetencyjne ABC jest serwisem internetowym w Polsce, całkowicie poświęconym najnowocześniejszej metodologii analizy kosztów - Rachunkowi Kosztów Działań (Activity Based Costing) oraz metodom zarządzania na podstawie rachunku kosztów działań (Activity Based Management).

http://www.abctech.pl/ - 12 Sty 2001

DST*****

"Firma DST zajmuje się głównie organizacją zarządzania przedsiębiorstw w aspekcie wdrażania i dostosowywania komputerowych systemów wspomagania. Drugą, niemniej ważną sferę działalności stanowi wytwarzania oprogramowania komputerowego i działalność usługowa na tym polu". Wszystkie informacje także po angielsku i niemiecku.

http://www.dst.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Exporter.pl*****

Serwis Polskich Eksporterów - przewodnik po rynku krajowym i zagranicznym, info o UE, zarządzanie firmą, rozwój eksportu, ponadto dużo informacji dotyczących krajowych exporterów.

http://www.exporter.pl/ - 24 Sty 2001

F&G Komputer*****

Firma zajmuje się głównie dystrybucją i wdrażaniem systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. G&G dystrybuuje oprogramowanie, organizuje sieci, internet, sprzedaje sprzęt komputerowy, prowadzi szkolenia. Na stronach znajdują się także wiadomości o nowościach z branży, krótkie porady techniczne oraz interesujące linki.

http://www.fg.com.pl/ - 29 Cze 2001

IQuelle Sp. z o.o. Systemy Zarządzania*****

IQuelle Sp.z o.o. zajmuje się przede wszystkim wdrażaniem systemów zarządzania w oparciu o normy serii ISO 9000, ISO 14001, PN-N-18001, AQAP, HACCP, PN-EN ISO/IEC 17025 i innych. Prowadzi równiez szkolenia z zakresu doskonalenia systemów i szkolenia komplementarne.

http://www.iquelle.pl/ - 14 Sty 2004

Jan Sandner Marketing Konsulting*****

Firma specjalizuje się w realizacji: audytów marketingowych oraz informatycznych przedsiębiorstw wraz z doradztwem w wyborze oraz strategii wdrożenia systemu informatycznego do wspomagania zarządzania produkcją i dystrybucją MRPII/ERP, a także aplikacji do wspomagania zarządzania sprzedażą CRM wraz z analizami funkcjonalnymi oraz organizacyjnymi. Więcej ofert związanych z działalnością firmy na stronie.

http://www.sandner.com.pl/ - 23 Sty 2001

KOMAKO software house*****

KOMAKO Software House to przedsiębiorstwo usługowo-handlowe działające w branży informatycznej. Zajmuje się szeroko rozumianą informatyzacją przedsiębiorstw, projektując, sprzedając i instalując systemy komputerowe oraz oprogramowanie (do obsługi firm, dla budownictwa, dla biur obrotu nieruchomościami, do zarządzania dokumentacją systemów jakości i inne).

http://www.komako.com.pl/ - 6 Paź 2000

Macrosoft Częstochowa*****

Firma MacroSoft produkuje oprogramowanie i świadczy usługi informatyczne dla przedsiębiorstw średniej wielkości. Na stronach umieszczono dokładne opisy produktów, najświeższe wiadomości z branży oraz promocje.

http://www.macrosoft.czest.pl/ - 21 Sty 2000