KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

MackowiakBS - wiedza i doświadczenie****

Proponujemy usługi dostosowane do potrzeb Klienta w zakresie: bezpieczeństwa informacji, bezpieczeństwa i zarządzania IT, ciągłości działania, ochrony danych osobowych, zarządzania ryzykiem, zarządzania projektami, systemów antyfraudowych, zarządzania firmą.

http://www.mackowiakbs.pl/ - 4 Wrz 2012

ManageIT oursourcing programistyczny****

Nasz zespół to nie tylko "[b]programista do wynajęcia[/b]" - Naszą misją jest tworzenie [b]efektywnych rozwiązań[/b] i [b]dostarczanie wysokiej jakości usług[/b], które będą wzmacniać biznes naszych Klientów. Naszym celem jest nawiązywanie [b]długoterminowej współpracy[/b]. Jak możemy pomóc? - [b]Usługi outsourcingu[/b] dopasowane do Twoich potrzeb

http://manageit.pl/ - 10 Kwi 2014

Mediator****

Strona centrum handlowo-usługowego rynku nieruchomości, firma oferuje usługi w zakresie zarządzania i administrowania nieruchomościami. Na stronie informacje o firmie, usługach, pracownikach, oferta.

http://www.mediator.lodz.pl/ - 31 Sty 2002

MEGA Consulting - Europejskie Centrum Szkolenia****

MEGA Consulting - Europejskie Centrum Szkolenia - doradztwo, szkolenia, zarządzanie, poradnictwo, negocjacje, biznes, HACCP, ISO 9001:2000, wdrażanie, fundusze unijne, SAPARD.

http://www.megaconsulting.pl/ - 25 Mar 2004

Montgomery Project Managmment****

Strona firmy Montgomery Project Managment, zawiera ofertę szkoleń opartych na programie stowarzyszenia APICS w formie kursów organizowanych w systemie szkoleń otwartych lub na zamówienie z zakresu zarządzania produkcją i logistyką. Na stronie kalendarz szkoleń, cennik, opisy szkoleń, karta zgłoszeniowa oraz oferta zatrudnienia instruktorów szkoleniowych.

http://www.montgomery.pl/ - 6 Wrz 2001

MSDOM - administrator nieruchomości****

Zajmujemy się administrowaniem nieruchomościami na terenie Lublina. MSDOM to zarządca, który oferuje kompleksową obsługę dla wspólnot mieszkaniowych - również ich rozliczanie.

http://msdom.eu/ - 12 Maj 2017

MSM Sp. z o.o. - oprogramowanie dla firm****

MSM jest producentem programów wspomagających pracę firm i biur rachunkowych. Na stronie znajdziecie ofertę różnego rodzaju programów dla firm (programy finansowo-księgowe, kadrowe, dla gospodarki materiałami i inne) Dużo informacji o programie RAKS.

http://www.msm.com.pl/ - 14 Sty 2004

MTM Polska - zarządzanie produkcją, organizacja pracy****

MTM to skrót od Methods-Time Measurement, co tłumaczymy jako pomiar czasu metody. Najskuteczniejszy system organizacji pracy i zarządzania czasem. Nasz cel to wzmacnianie kompetencji firm w zakresie - optymalizacja czasu pracy. Oferujemy wiele trybów kształcenia i szkoleń: seminaria informacyjne, szkolenia.

http://www.plmtm.com/ - 25 Lut 2005

Navision Software Polska****

Polski oddział duńskiego dostawcy księgowego oprogramowania do zarządzania firmą średniej i dużej wielkości. Niniejsze strony prezentują charakterystykę produktu oraz przykładowe wdrożenia.

http://www.navision.com/pl/ - 21 Sty 2000

NLP Neuroedukacja****

Na stronach informacje na temat kursów i treningów metody i zastosowań NLP (NeuroLingwistyczne Programowanie), w tym oferta NLP Consulting Group - szkolenia, konsultacje, coaching - dla biznesu.

http://www.neuroedukacja.pl/ - 17 Mar 2003