KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

microsystems support*****

Firma dostarczająca kompleksową obsługę informatyczną firmom w Polsce. Oferta obejmuje produkty z zakresu consultingu, baz danych, aplikacje LOTUS, Outsourceing, aplikacje na bazie AS/400, organizowanie sieci logicznych. Strony szczegółowo prezentują działalność firmy.

http://www.support.pl/ - 7 Sty 2004

Nieruchomości Janosz & Makuch. Bielsko-Biała i okolice.*****

Nieruchomości Janosz & Makuch - pośredniczymy w sprzedaży i wynajmie domów, mieszkań, gruntów, nieruchomości komercyjnych. Posiadamy bogatą ofertę nieruchomości w Bielsku-Białej i okolicach.

http://jm.nieruchomosci.pl/ - 18 Gru 2006

Nieruchomości Poznań*****

Biuro nieruchomości Poznań - sprzedaż i wynajem nieruchomości. Działki budowlane, sprzedaż mieszkań i domów w Poznaniu, wynajem powierzchni biurowych i mieszkań, wtórny rynek mieszkaniowy, grunty inwestycyjne na sprzedaż, analizy rynkowe, zarządzanie nieruchomościami.

http://nieruchomosci.celka-frackowiak.pl/ - 28 Mar 2008

OPCOM.PL*****

"OPCOM.pl to firma doradcza oferująca usługi z zakresu nowych technologii, mająca na celu wspieranie firm w odkryciu i wykorzystaniu możliwości stwarzanych przez świat coraz bardziej nasycony technologiami internetowymi. Na stronie zamieszczono informacje o firmie, rozwiązaniach, klientach, technologiach...

http://www.hosting.opcom.pl/ - 12 Sty 2004

Pracownia Satysfakcji: Counseling, Training, Coaching, Mentoring*****

Szkolenia, treningi i warsztaty: rozwój osobisty i zawodowy, równowaga w życiu osobistym i zawodowym.

http://www.pracowniasatysfakcji.com/ - 17 Lip 2008

PRAXE*****

Witryna firmy PRAXE, której działalność jest związana z zarządzaniem firmami z branży dystrybucji produktów wysokiej rotacji oraz logistyki. Firma obsługuje także inwestycje kapitałowe, uruchamia nowe przedsięwzięcia, łączy spółki. Na stronie oprócz informacji o firmie, znaleźć można artykuły, ofertę i dane na temat współpracy.

http://www.praxe.pl/ - 17 Gru 2002

Serwis Sprzedaż*****

Serwis menedżerski o nowoczesnych metodach zarządzania sprzedażą. Największe zbiory artykułów, bazy szkoleń, porady prawne i wiele innych praktycznych narzędzi ułatwiających pracę.

http://www.sprzedaz.info.pl/ - 9 Sie 2000

Solution - doradztwo personalne*****

SOLUTION - doradztwo personalne. Jesteśmy profesjonalnymi doradcami w dziedzinie zarządzania personelem, przez co pomagamy naszym Klientom w ich harmonijnym rozwoju i umacnianiu konkurencyjnej pozycji na rynku. W bibliotece prezentacja artykułów z dziedzin jak: doradztwo personalne, human resources, zarządzanie zasobami ludzkimi, CRM.

http://www.solution.pl/ - 12 Gru 2001

Stowarzyszenie Project Management Polska*****

Strona poświęcona tematyce Project Management. Zamieszczono tu artykuły i informacje o konferencjach Project Management, listę dyskusyjną, linki itp.

http://www.spmp.org.pl/ - 27 Kwi 2000

Strona Firmy Restrukturyzacja Edward E.Nowak*****

Strona Firmy Restrukturyzacja Edward E. Nowak - programy restrukturyzacyjne, naprawcze, modele zarządzania, plany strategiczne dla firm i instytucji. Doradztwo europejskie - dotacje, wnioski, studia wykonalności, biznes plany.

http://www.restrukturyzacja.pl/ - 11 Lut 2005