KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

Symatrix Sp. z o.o.*****

Symatrix Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem informatycznym. Do jej obszarów działania należą: Usługi w zakresie systemów wspomagających zarządzanie firmami handlowymi - konsulting, oprogramowanie, sprzęt, instalacje, sieci lokalne i globalne , Autorskie oprogramowanie Dżinn, Demon. Produkcja oprogramowania na zamówienie, dla szerokiego spektrum środowisk, systemów operacyjnych i sprzętu Sprzedaż usług związanych z siecią Internet.

http://www.symatrix.pl/ - 16 Lut 2001

Szkolenia ISO 9001 ISO 14001 Systemy zarządzania ISO Wdrażanie ISO - Unitech*****

Działalność firmy to doradzanie, szkolenie oraz wdrażanie nowych metod organizacji do przedsiębiorstw przede wszystkim z zakresu jakości, finansów, zarządzania zasobami ludzkimi oraz organizacji produkcji. Kadrę firmy stanowią pracownicy Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu oraz Politechniki Wrocławskiej.

http://www.unitech.wroc.pl/ - 23 Maj 2008

Szkolenia, zarządzanie, kursy-Training & Solutions - szkolenia dla Handlowców.*****

Szkolenia "szyte na miarę", dla działów sprzedaży, zarządów, kadry kierowniczej, przedstawicieli handlowych, szkolenia marketingu, szkolenia z zakresu obsługi klienta,coaching,zarządzanie,szkolenia z zakresu strategii,szklenia z analizy,reengineering, rekrutacja i selekcja,Assessment i Development Center.

http://www.training-solutions.pl/ - 17 Wrz 2004

TETRA Polska*****

Firma jest licencjonowanym dostawcą oprogramowania Tetra CS/3 służącym do zarządzania przedsiębiorstwem. TETRA Polska prowadzi także eksport/import towarów, usług i licencji w zakresie komputerów, oferując przy tym usługi wdrożeniowe, projektowe, serwis techniczny, nadzór nad oprogramowaniem aplikacyjnym, doradztwo organizacyjne i finansowe oraz usługi agencyjne.

http://www.tetra.pl/ - 21 Sty 2000

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

Wyższa Szkoła Zarządzania*****

Strona jest wizytówką Wyższej Szkoły Zarządzania w Częstochowie. Szkoła jest uczelnią niepaństwową i działa na podstawie wpisu do rejestru uczelni niepaństwowych po numerem 74. Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie została utworzona decyzją Ministra Edukacji Narodowej w dniu 29 grudnia 1995 roku.

http://www.wsz.edu.pl/ - 22 Lut 2001

Zakład Techniki Komputerowej SOFT EKSPERT*****

Firma projektuje oprogramowanie wspomagające zarządzanie małym i średnim przedsiębiorstwem. Ofertę stanowią programy: Finansowo-księgowy, VAT, Księga, Ryczałt, Obrót towarowy, Rozrachunki z kontrahentami, Zeznania roczne. Soft Ekspert świadczy także usługi doradcze. Strony prezentuję szczegółowe informacje klientom i innym zainteresowanym..

http://www.soft-eks.com.pl/ - 21 Sty 2000

IT-Consulting****

Serwis menedżerski, gdzie można znaleźć analiy rynkowe, artykuły i opinie na temat rynku IT i biznesowych zastosowań technologii informatycznych.

http://it-consulting.pl/ - 20 Paź 2000

Agencja public relations****

Przemyślana strategia komunikacji, perfekcyjnie dobrane narzędzia to początek naszych wspólnych działań. Nieprzerwanie od 2008 r. doradzamy naszym klientom jak dbać o dobre imię ich firm. Agencja public relations

http://www.preals.pl/ - 27 Cze 2013

Agencja Public Relations Eurobrand****

Agencja public relations Eurobrand specjalizuje się w kreowaniu wizerunku firmy przy wykorzystaniu niekonwencjonalnych oraz tradycyjnych metod, z dużym naciskiem na promocję w Internecie.

http://www.eurobrand.pl/ - 11 Sty 2007