KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (242)

AIMS****

AIMS - pomoc we wdrożeniach systemów jakości (ISO 9001:2000, ISO 9001 2000, ISO 14001:1996, ISO 18001, HACCP, BRC, IFS, AQAP, GMP, GHP) oraz pomoc w uzyskiwaniu dotacji Unii Europejskiej, PHARE i SAPARD. Firma jest akredytowana w PARP.

http://www.aims.biz.pl/ - 3 Mar 2004

Aktywne treningi i szkolenia - STRATEGIA CONSULTING****

Witryna firmy zajmującej się organizacją treningów doskonalących strategię marketingową. Znajdziesz tu szczegóły oferty, opinie dotychczasowych klientów oraz dane teleadresowe.

http://www.s-c.com.pl/ - 28 Paź 2004

Art. Drop Ltd****

Firma informatyczna z Radomia oferująca oprogramowanie dla ogrodnictwa, księgowości i zarządzania firmą (FLORA, SONDA, ADRES, POLKA, JOLKA, EWKA), komputery (COMPAQ, TOSHIBA), drukarki fiskalne (DF 3001, Thermal) oraz sprzęt do korzystania z kodów kreskowych.

http://www.artdrop.com.pl/ - 21 Sty 2000

ASW Ekspert - wdrażanie norm ISO 9001 i ISO 14001****

Firma ASW Ekspert specjalizuje się we wdrażaniu norm ISO 9001 i ISO 14001. Oferujemy kompleksowy zakres usług.

http://www.iso.waw.pl/ - 22 Wrz 2004

Atmoterm****

Atmoterm to połączenie ochrony środowiska, ciepłownictwa firmy ''Termaserw'' oraz pracowni informatycznej ''Spectrum''. Firma stworzyła System Wspomagania Zarządzania Ochroną Środowiska, oferuje inne programy informatyczne oraz świadczy usługi doradcze w zakresie zarządzania i inwestycji z uwzględnieniem ochrony środowiska.

http://www.atmoterm.pl/ - 14 Lut 2000

Badanie motywacji pracowników****

Stworzyliśmy nasz portal w celu przedstawiania aktualnej wiedzy jaka związana jest zarówno z praktyczną, jak i teoretyczną stroną strategii HR oraz controllingu. W ramach naszej strony zapewniamy szczegółowe informacje prezentowane przez stały zespół specjalistów oraz wielu specjalistów HR, którzy z nami współpracują. Zapraszamy do korzystania z naszego portalu oraz do udziału w tworzeniu artykułów!

http://hrcontrolling.pl/ - 17 Lip 2013

BCC - wdrożenia SAP, systemy SAP ERP****

BBC zajmuje się obsługą wdrażania systemów wspomagania zarządzanie (SAP R/3, ERP). Kompleksowa obsługa obejmuje pełen zakres czynności związanych z wdrożeniem SAP ERP - analiza przedwdrożeniowa, sprzedaż licencji, konsultacje, szkolenia i instalacja wybranego systemu SAP. Na stronach opisano ofertę usług, podano aktualności z życia firmy, kontakt oraz oferty pracy.

http://www.bcc.com.pl/ - 15 Lut 2008

BENTEN****

Na stronie: informacje o firmie, baza wiedzy, produkty i usługi, centrum szkoleniowe, zarządzanie kosztami działań, systemy informowania kierownictwa.

http://www.benten.com.pl/ - 19 Wrz 2003

Berudium - zarządzanie i optymalizacja łańcucha dostaw****

Specjalizacją firmy jest doradztwo logistyczne. Zespół Berudium wspiera swoich Klientów m.in. w zarządzaniu i optymalizacji łańcucha dostaw.

http://www.sc-support.pl/ - 13 Lut 2015

Biuro Oprogramowania Systemów Informatyzacji Przedsiębiorstw****

BOSIP zajmuje się produkcją, realizacją i wdrażaniem informatycznych systemów z zakresu przetwarzania danych służących do wspomagania zarządzaniem przedsiębiorstwami.

http://bosip.pl/ - 17 Sty 2001