KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

Biuro Organizacji Doradztwa i Szkolenia****

Firma zajmuje się wspomaganiem oraz obsługą firm w zakresie doradztwa i szkoleń dostosowanych do sektora działań klienta oraz jego kultury organizacyjnej, prowadzi badania potrzeb, sporządza opracowania misji i strategii rozwojowej. Szkolenia o których tu mowa to: menedżerskie, marketingowe i sprzedaży, finansowe i rachunkowe, zarządzania jakością oraz komputerowe.

http://www.bodis.com.pl/ - 22 Paź 2002

Biuro Rachunkowe****

Profesjonalna obsługa rachunkowa, usługi księgowe, usługi kadrowo płacowe, księgi podatkowe handlowe, deklaracje, rozliczenie z Urzędem Skarbowym oraz ZUS podpis elektroniczny.

http://www.esaldo.com.pl/ - 9 Sie 2010

Biuro Rachunkowe, Ewidencja Czasu Pracy Kierowców, Szkolenia, Dotacje, Doradztwo****

Firma zajmuje się: - prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów - przekazywanie drogą elektroniczną deklaracji ZUS oraz dokumentów do Urzędu Skarbowego - prowadzenie Ewidencji Czasu Pracy Kierowców - przygotowanie do kontroli ITD firm transportowych - pozyskiwanie dotacji unijnych - prowadzenie i organizacja szkoleń

http://www.europim.pl/ - 12 Gru 2014

Biuro Rachunkowe Jolanta Hedeszyńska****

Zajmujemy się kompleksową obsługą księgową firm: księgi handlowe, książka przychodów i rozchodów, kadry i płace. Oferujemy prowadzenie księgowości w siedzibie firmy klienta.

http://biuro-jh.pl/ - 6 Cze 2014

BPI group Poland - change managment, szkolenia z zarządzania zmianą****

Grupa doradcza przeprowadzająca szkolenie z zarządzania projektami oraz zmianą - Change Management. Zajmuje się również konsultingiem w zakresie restrukturyzacji zatrudnienia oraz komunikacji i integracji w zespole.

http://www.bpi-group.pl/ - 27 Sty 2015

Business Coaching Agnieszka Rackiewicz****

Coaching w Gorzowie oferuje Agnieszka Rackiewicz absolwentka Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej w Poznaniu. Profesjonalne szkolenia w zakresie takich elementów coachingu jak life coaching oraz business coaching. Sesje indywidualne w mieście Gorzów lub przez Skype. Business coaching to szkolenie dla osób, które chcą rozwijać biznes mały lub średni, potrzebują odnaleźć się nowej sytuacji, osiągać większą satysfakcję w miejscu pracy, chcą zdecydować się na rozwój w swojej karierze, szukają złotego środka między życiem zawodowym a osobistym. Business coaching sprawdzi się również dla osób, które chcą zainwestować w swoje wizje, w siebie oraz w swoje cele. Life coaching przyda się osobom nie wierzącym w swoje możliwości, frustrującym się brakiem sukcesów, odczuwającym stres oraz spadek motywacji i zmęczenie. Jeśli uważasz, że nie spełniasz oczekiwań life coaching jest dla Ciebie. Umów się na bezpośrednią wizytę w Gorzowie i skorzystaj z oferty na business coaching a także life coaching.

http://www.agnieszkarackiewicz.pl/ - 2 Kwi 2015

Capital Partners S.A.****

Witryna Capital Partners - historia, strategia inwestycyjna, kadra zarządzająca, rada nadzorcza, portfel inwestycyjny, prospekt emisyjny, komunikaty giełdowe, sprawozdania finansowe, spotkania, informacje prasowe.

http://www.c-p.pl/ - 24 Kwi 2003

Centi - system zarządzania przedszkolem, rejestracja czasu pobytu dziecka****

Firma oferująca system zarządzania przedszkolem mający na celu rejestrację czasu pobytu dziecka w placówce. Jest to nowoczesne oprogramowanie ułatwiające ewidencję podopiecznych.

http://www.stoperek.pl/ - 6 Sty 2015

Centrum Kształcenia Menedżerów i Konsultingu****

Firma zajmująca się działalnością szkoleniową oraz konsultingową przedstawia pełną ofertę kursów dla kadry menedżerskiej i pracowników firm. Podaje także podstawowe informacje o konsultingu. Poprzez witrynę można zgłosić się na kurs.

http://www.otrek.com.pl/ - 21 Sty 2000

Centrum Wspierania Biznesu****

Firma doradczo-szkoleniowa, której celem jest nieść pomoc przedsiębiorstwom w osiągnięciu konkurencyjnej pozycji na rynku krajowym i Unii Europejskiej. Wykonuje na zlecenie analizy finansowe i planowanie finansowe, analizy marketingowe i promocje, zajmuje się doradztwem personalnym, organizacją i zarządzaniem (systemy ISO 9000 i 14000) oraz organizuje szkolenia.

http://www.cwb.com.pl/ - 21 Sty 2000