KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

Codes Consulting****

Witryna firmy której motto brzmi "Zarządzanie markami , by odnosiły sukces" zawiera rozwinięcie tego hasła i opis prowadzonych przez firmę działań dzięki którym jej klienci odniosą sukces w swojej branży, informacje o nowych przedsięwzięciach, oferowanych usługach, historii firmy i jej pracownikach.

http://www.codes.pl/ - 29 Lis 2001

COFI HR - Program do rozliczania delegacji****

Firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem z zakresu zarządzania projektami i personelem, w tym również pod kątem podróży służbowych. Oferta Cofi Hr to także profesjonalny program do rozliczania delegacji.

http://www.cofihr.com/ - 14 Maj 2015

COMTRONIC S.A Systemy Informatyczne****

Firma funkcjonuje od roku 1991. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach wspierających przedsiębiorstwa w zakresie nowoczesnych technologii zarządzania oraz w dostawach sprzętu komputerowego wysokiej jakości.

http://www.comtronic.pl/ - 20 Kwi 2001

E-biznes i pieniądze - CzasNaE-Biznes****

Serwis poruszający tematy e - marketingu oraz promocji online. Zawiera opis ciekawych serwisów, katalog stron WWW, artykuły dotyczące publikacji, książek, marketingu i bezpieczeństwa w sieci oraz informacje o autorze strony.

http://www.cneb.pl/interia/ - 24 Lut 2003

Efigence - spółka doradczo-technologiczna****

Witryna prezentuje firmę i oferowane przez nią usługi wdrożeń i projektów w zakresie, komunikacji, zarządzania przedsiębiorstwem, organizacji pracy, sprzedaży, logistyki.

http://www.efigence.com/ - 29 Lis 2001

Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze****

Ekonomia Państw Unii Europejskiej - wskaźniki gospodarcze 28 członków :: PKB w UE, inflacja w UE, bezrobocie w UE, ludność w UE, inwestycje w UE, finanse UE, giełdy akcji w UE, zadłużenie, deficyt etc. Strona EURO-DANE zawiera wykresy, opisy oraz filmy o gospodarce Unii Europejskiej. EURO-DANE :: to szczegółowe prezentacje gospodarek takich państw jak: Austria, Belgia, Bułgaria, Cypr, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

http://www.euro-dane.com.pl/ - 28 Sie 2013

ETOS - Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia****

Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia "ETOS" Sp. z o.o. działa w sferze opieki zdrowotnej, zapewniając fachową pomoc w przygotowywaniu profesjonalnego zaplecza do sprawnego działania jednostek wszystkich poziomów zarządzania.

http://www.centrum-etos.com.pl/ - 13 Lis 2000

Etyka biznesu****

Serwis zawiera opis (filmy, zdjęcia) akcji społecznych, charytatywnych oraz etyczne działania firm. Sponsoring i filantropia.

http://etyka.opoka.org.pl/ - 15 Mar 2000

Eurodirect****

Placówka oświatowa, niepubliczna organizująca kursy i szkolenia dla dorosłych z zakresu prawa gospodarczego, prawa finansowego, zarządzania i marketingu. Oferuje także autorskie opracowania programów szkoleniowych uwzględniające specyfikę danej firmy i jej możliwości organizacyjne. Strony zawierają szczegółowy kalendarz szkoleń.

http://www.eurodirect.com.pl/ - 21 Sty 2000

Europejskie Centrum Promocji Biznesu****

Europejskie centrum promocji biznesu to portal który prezentuje wszelkiego rodzaju firmy, usługi na terenie całej Polski. W spisie firm znajdują się kategorie firm i usług podzielone na województwa i miasta. Celem Ecpb.pl jest bardzo skuteczna promocja i reklama firm i usług w Internecie i stworzenie dodatkowych kanałów dotarcia do potencjalnych klientów. W dzisiejszych czasach strona internetowa ma szczególne znaczenie jeśli chodzi o wizerunek firmy, usługi czy produktu. Ecpb.pl to portal który zawiera opis i profil działalności każdej firmy, dane kontaktowe,przekierowania na stronę główną klienta, adres strony internetowej i mapkę dojazdową, godziny i wiele innych rzeczy pomagających w promocji firm i usług. Ecpb.pl pomoże w skuteczny sposób w pozyskaniu nowych kontaktów, ofert i usług, dostępnych na rynku polskim oraz europejskim.

http://ecpb.pl/ - 30 Maj 2015