KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

Finryan International. Ltd****

Spółka o kapitale polsko-amerykańskim zajmująca się doradztwem finansowym. W szczególności firma zarządza na zlecenie finansami (operacje bankowe, ubezpieczeniowe, giełdowe, komercyjne papiery dłużne, analizy finansowe, tarcze podatkowe, rachunkowość zarządcza), opracowuje i realizuje plany restrukturyzacyjne, prowadzi doradztwo i usługi w zakresie rynku bankowo-ubezpieczenowego, organizuje dla klientów rynek Europy Wschodniej i Azji.

http://www.finryan.com.pl/ - 21 Sty 2000

Finus****

Firma Finus zajmuje się serwisowaniem i dystrybucją oprogramowania firmy Centura (zarządzanie przedsiębiorstwem) oraz oprogramowania dla potrzeb służby zdrowia. W ofercie obok oprogramowania znajdują się także książki, pomoc techniczna, projekty i szkolenia.

http://www.finus.com.pl/ - 4 Kwi 2000

Firma konsultingowa Avantis****

Strona wykonana jako prezentacja flash firmy. Możliwość przeglądania w języku polskim i angielskim. Zawiera podstawowe wiadomości o firmie.

http://www.avantis.pl/ - 12 Wrz 2001

Firma w Czechach - wirtualne biuro****

Strona internetowa z ofertą biura wirtualnego skierowaną do polskich przedsiębiorców zainteresowanych działalnością gospodarczą w Republice Czeskiej. Profesjonalna obsługa biurowa i rachunkowa wraz ze stałą asystencją polsko-czeskiego tłumacza.

http://www.firmawczechach.pl/ - 9 Maj 2011

FirsteArts Marketing, Usability, Architektura stron w Internecie****

Konsulting i projektowanie. Lekarze stron. Co w Sieci działa dobrze? Co można użyć w Twojej firmie? Co spełnia potrzeby klientów i realizuje Twoje? Czy Twoja witryna jest dobra? Wiele problemów poprawić łatwo, wielu zaś nie warto. Korzyść i ekonomia.

http://firstearts.com/ - 19 Maj 2003

Gammanet****

Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie, nadzór i wykonawstwo sieci komputerowych oraz usługi w Internecie. Na stronie znajdziecie ofertę: nowości (oprogramowanie, sieci); usług (sieci, systemy, zarządzanie, administracja). Są też linki do ciekawych stron - zabawnych i poważnych; wyszukiwarek i informatorów.

http://www.baza-druk.com.pl/ - 8 Mar 2000

GBR - szkolenia i zarządzanie****

Strona zawiera ofertę firmy GB Resources (szkolenia i zarządzanie, sprzedaż, negocjacje, obsługa klienta i umiejętności interpersonalne) oraz dane kontaktowe.

http://www.szkolenia.gbr.prv.pl/ - 14 Kwi 2004

GEM Biuro Certyfikacji - certyfikacja ISO****

GEM Biuro Certyfikacji specjalizuje się w prowadzeniu audytów w zakresie ISO/TS 16949, ISO 9001, ISO 14001, HACCP, OHSAS/ PN-N-18001, ISO 3834, ISO 27001, BRC System, ISO 22000, IFS. Firma zatrudnia audytorów z wieloletnim stażem pracy, posiadających ogromną wiedzę i doświadczenie. GEM Biuro Certyfikacji kieruje swoją ofertę do firm oraz organizacji, które pragną usprawnić zarządzanie, a także poprawić swoją wiarygodność biznesową. Klienci mogą liczyć na obiektywizm, profesjonalizm oraz indywidualne podejście.

http://www.tuv-gem.com.pl/ - 11 Sie 2017

Great Plains - producent oprogramowania do zarządzanie****

Strona firmy Great Plains zajmującej się dystrybucją systemów poprzez sieć partnerów. Wiele informacji o działalności i partnerach, a także kilka zdjęć.

http://www.greatplains.pl/ - 17 Wrz 2001

Grupa Biurowiec - zarządzanie nieruchomościami****

Strona firmy specjalizującej się w zarządzaniu nieruchomościami oraz wspólnotami mieszkaniowymi. Grupa Biurowiec działa na terenie Katowic i Krakowa.

http://grupabiurowiec.com.pl/ - 26 Mar 2018