KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

Handlowy Zarządzanie Aktywami SA****

Serwis internetowy firmy informuje o świadczonych usługach (dla inwestorów i emitentów), listy emisyjne, regulaminy, stawki prowizyjne oraz inne informacje.

http://www.hanza.pl/ - 27 Sie 2001

human factor****

Firma szkoleniowa i doradcza. Prowadzi szkolenia z zakresu: zarządzanie personelem, kierowanie, sprzedaż i obsługa. Oprócz propozycji programów można tu znaleźć także wybrane materiały szkoleniowe oraz artykuły poświęcone tej tematyce.

http://www.human.com.pl/ - 21 Sty 2000

Human Focus****

Wspieramy rozwój Twojego biznesu. Angażujemy się w procesy w firmie, działania koncentrujemy na strategii i strukturze firmy. Dysponujemy szerokim doświadczeniem z różnych branż, co pozwala dopasować optymalne narzędzia i rozwiązania do Twojej firmy. Nasza oferta: Rekrutacja, Usługi Doradcze, Szkolenia, Kadry i Płace

http://www.humanfocus.pl/ - 14 Lis 2018

IDEA! Management Consulting****

Firma Aims Polska zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją. Jest jedną z wiodących polskich firm doradczych, działających w zakresie zarządzania personelem. Na stronie znajdują się informacje o firmie, oferty pracy, usługi, partnerzy, publikacje i inne.

http://www.aims.pl/ - 23 Sie 2001

IFlow - Systemy kolejkowe i obsługi klienta Qmatic****

Firma oferująca zaawansowane technologicznie systemy kolejkowe, które w znacznym stopniu poprawiają jakość obsługi klienta. iFlow proponuje rozwiązania takich marek jak Qmatic czy Retail Next służące do wprowadzenia sprawnego zarządzania. Dostępne są choćby liczniki wejść do sklepu czy nowoczesne systemy przywoławcze.

http://www.iflow.pl/ - 8 Wrz 2015

INFOMEDIA Business Consultants & IT Solutions****

Kompleksowe doradztwo oraz zarządzanie informatyką w firmie. Rozwiązania informatyczne dla menedżerów: controlling, wspomaganie podejmowania strategicznych decyzji menedżerskich, systemy CRM, rozwiązania e-business, WAP.

http://www.infomedia.com.pl/ - 11 Lip 2000

Innbusiness****

Usługa ta jest inna niż wszystkie, staramy się zautomatyzować proces biznesowy w twojej firmie. Dla udoskonalenia obiegu dokumentów tworzymy elektroniczne systemy ułatwiające i wspomagające Twoją pracę.

http://www.innbusiness.pl/ - 5 Gru 2016

Internetowa Klinika Zarządzania****

Serwis dla menedżerów ochrony zdrowia. Szerokie spectrum informacyjne na temat zarządzania szpitalem,prywatną placówką medyczną, ZOZ i ochrona zdrowia w Polsce i na świecie.Ponadto artykuły poświecone nowoczesnej technice medycznej, ochronie srodowiska

http://www.emedyk.pl/ - 12 Cze 2002

InterSystem****

Strona autoryzowanego dystrybutora systemów komputerowych dla firm. Na stronie oferta systemu RAKS, RAKS SQL, RAKS 2000 i CRON.

http://www.intersystem.pl/ - 19 Mar 2004

ISO, HACCP, Systemy jakości - Systemy Zarządzania****

ISO, HACCP, Systemy jakości w zakresie Zarządzania Jakością. Zajmujemy się opracowywaniem, wdrażaniem i rozwijaniem systemów zarządzania zgodnych z wymaganiami międzynarodowych norm oraz pośredniczymy w procesie certyfikacji Systemów Zarządzania Jakością-ISO.

http://www.sz.com.pl/ - 7 Lut 2005