KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > zarządzanie (243)

ITEA Polska Sp. z o.o.****

Firma tworzy aplikacje HelpDesk i CRM w oparciu o produkt amerykańskiej firmy REMEDY Co. - Action Request System. ITEA jest dostawcą zaawansowanych i kompleksowych rozwiązań automatyzujących i optymalizujących wewnętrzne procesy biznesowe organizacji.

http://www.itea.pl/ - 23 Sty 2001

Iwnise - szkolenia, iso, haccp, dotacje i fundusze europejskie****

Wdrożenia - systemy zarządzania ISO 9001:2000, 14000, 18000, AQAP, HACCP, CE, PARP, wnioski o fundusze europejskie, Phare, dotacje UE dla rolników, dotacje dla samorządów, ZOZ, NZOZ. Certyfikacja na systemy zarządzania i szkolenia w zakresie ISO i HACCP.

http://www.iwnise.pl/ - 28 Wrz 2004

JT Weston - optymalizacja procesów biznesowych****

Warszawskie biuro JT Weston zajmuje się szeroko pojętym doradztwem. Specjalizuje się w optymalizacji procesów biznesowych, wdrażaniu projektów oraz zarządzaniu bezpieczeństwem.

http://www.jtweston.pl/ - 21 Lip 2017

Kaizen - BDO HBC BUSINESS IMPROVEMENT Sp. z o.o.****

Odnosisz wrażenie, że dział biurowy w Twoim przedsiębiorstwie nie jest efektywny? Wiedz, że likwidowanie miejsc pracy wcale nie jest dobrym rozwiązaniem. Lepszym wyjściem jest przeanalizowanie wszystkich procesów, ograniczenie tych niepotrzebnych i zmotywowanie pracowników. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, to zdecyduj się na oferowaną przez nas usługę lean office i miej pewność, że dokładnie wszystko sprawdzimy, zrobimy audyt, a następnie wprowadzimy zmiany w życie. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy chętnie sprawdzą, co dzieje się w Twojej firmie.

http://www.hbc.pl/ - 15 Cze 2017

Karty płatnicze zbliżeniowe****

Jesteśmy liderem we wdrażaniu technologii płatności zbliżeniowych. Działamy na rynku krajowym z powodzeniem odnosząc sukcesy od wielu lat. Współpracujemy z rzetelnymi kontrahentami z rynku finansowego z kraju i zza granicy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony firmowej.

http://www.paypass.pl/ - 27 Wrz 2013

Koncept****

Firma KONCEPT Sp. z o. o. oferuje wdrożenia ISO 9001:2000, ISO 14001:1996, HACCP, OHSAS 18001, QS 9000, VDA 6.1, TS 16949. Na stronie: oferta.

http://www.isokoncept.com.pl/ - 18 Cze 2003

KSASS****

Przedmiotem działalności firmy jest doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania.

http://www.ksass.pl/ - 16 Sie 2004

Kursor****

Firma consultingowo-szkoleniowa prowadzi szkolenia typu "in company", zajmuje się rekrutacją i selekcją pracowników (w tym również na stanowiska robotnicze!) oraz doradztwem w zakresie opracowywania i wdrażania systemów zarządzania kadrami. Szkolenia o których tu mowa to: szkolenia psychologiczne, organizacji i zarządzania, marketingowe, zarządzania produkcją, finansowe oraz prawne.

http://www.kursor.com.pl/ - 21 Sty 2000

Kursy i szkolenia****

Serwis szkoleniowy zawierający katalog firm szkoleniowych, aktualną bazę ofert i kursów szkoleniowych, raporty i nowości z rynku szkoleń, terminarz konferencji i targów poświęconych edukacji i tematyce szkoleń, bazę ośrodków konferencyjno-szkoleniowych.

http://www.szkolenia.com/ - 13 Sie 2002

Leszek Nowaczyk PRACOWNIA ROZWOJU ORGANIZACJI****

Usprawnianie organizacji pracy, zarządzanie projektami, metodyka PRINCE2.

http://www.lnpro.pl/ - 16 Lip 2003