KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (128)

ANDAR surowce wtórne Cieszyn****

W Cieszynie znajduje się firma Andar, która działa w branży od 2005 roku. Oferujemy Państwu współpracę w zakresie transportu i skupu surowców wtórnych takich jak złom stalowy lub żeliwny, metale kolorowe albo złom akumulatorowy. Zapewniamy własny transport surowca odpowiednio przystosowanymi pojazdami. Oferujemy również demontaż konstrukcji stalowych oraz odbiór sprzętu elektronicznego. Do współpracy zapraszamy osoby indywidualne i firmy. Gwarantujemy miłą współpracę i korzystne ceny. Szczegóły pełnej oferty czy dane kontaktowe firmy dostępne są na naszej stronie internetowej.

http://www.andar.ox.pl/ - 7 Lis 2016

Armet - Skup samochodów w Żywcu, Katowicach i Jastrzębiu Zdroju****

Strona internetowa skupu samochodów z Jastrzębia Zdroju, który już od 2004 roku zajmuje się odkupowaniem i złomowaniem starych, uszkodzonych lub powypadkowych aut. Firma przyjmuje złom z Cieszyna, Żor, Rybnika i innych części Śląska.

http://www.armet-autozlom.pl/ - 23 Mar 2015

Auto szrot: kasacja i złomowanie samochodów i innych pojazdów****

Profesjonalna kasacja i złomowanie samochodów i innych pojazdów. Nasz Auto szrot to gwarancja działania w zgodzie z środowiskiem naturalnym. Przyjmujemy wszystkie rodzaje pojazdów: spalone, zniszczone, czy rozbite, nie muszą mieć również ważnego ubezpieczenia. Płacimy od ręki gotówką!

http://www.kasacja.org/ - 8 Sie 2013

AUTO-KASACJA****

Witryna firmy Auto-Kasacja. Na stronach znajdują się ogólne informacje przydatne dla osób złomujących samochód. Ponadto w dostępny jest opis procesu złomowania oraz recyclingu.

http://www.autokasacja.com.pl/ - 14 Lut 2000

Autokasacja Pojazdów - skup samochodów i sprzedaż używanych części****

Profesjonalny i ceniony przez klientów auto złom, prowadzący skup samochodów na terenie Śląska. Sprzedajemy też różnorodne, używane części w naszej siedzibie w Żywcu, niedaleko Bielska-Białej.

http://www.autokasacja24.com/ - 15 Lip 2015

Autoskup.pl - Skup aut i kasacja pojazdów****

Sprawdzony, warszawski skup aut kupujący zarówno samochody sprawne, jak i uszkodzone. Firma zajmuje się także złomowaniem i kasacją pojazdów.

http://www.autoskup.pl/ - 3 Mar 2015

BasCar - złomowanie aut i skup samochodów Cieszyn****

Auto skup BasCar - skup samochodów w każdym stanie technicznym wszystkich marek samochodów. Skupujemy samochody powypadkowe, auta przeznaczone na złom, samochody: osobowe, ciężarowe, dostawcze, busy i autobusy. Auto szrot - sprzedaż używanych części samochodowych. Skup aut Cieszyn, Bielsko-Biała, Żory, Jastrzębie-Zdrój i inne okoliczne miejscowości w woj. Śląskim.

http://bascar.pl/ - 17 Paź 2018

CAR PLAC - skup złomu w Poznaniu****

W zakres działalności firmy CAR PLAC wchodzi skup złomu w Poznaniu i w całym powiecie poznańskim. Oferta ta kierowana jest zarówno do osób prywatnych, które chcą pozbyć się mniejszych lub większych ilości złomu, jak i do firm, w przypadku których złom jest produktem ubocznym prowadzonej działalności. W zakres usług wchodzi również odbiór makulatury, zużytych akumulatorów czy odpadów elektronicznych. Firma sama zajmuje się ich transportem, skorzystanie z jej usług jest więc dla klientów bardzo wygodne oraz opłacalne.

http://skupzlomu-poznan.pl/ - 23 Maj 2018

DAKA Skup i sprzedaż złomu****

Jesteśmy polską firmą rodzinną założoną w 1994 roku, działamy z własnym kapitałem i na własnym terenie o powierzchni 8000 m 2. Zajmujemy się skupem i sprzedażą złomu stalowego, metali kolorowych, przewodów, zużytego sprzętu rtv i agd, sprzętu elektronicznego i komputerowego, akumulatorów, baterii, katalizatorów oraz makulatury.

http://daka-zlom.pl/ - 26 Lip 2016

Darwód - Stacja demontażu pojazdów****

Jesteśmy przedsiębiorstwem o długiej tradycji. Ponad 20-letnia obecność na rynku usług wrocławskich pozwoliła nam zdobyć odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Obecnie zajmujemy jedno z wysokich miejsc wśród stacji demontaży pojazdów. Prowadzimy skup samochodów uszkodzonych i aut powypadkowych. Zajmujemy się także złomowaniem pojazdów. Wykonujemy wszystkie prace mając na uwadze ochronę środowiska.

http://www.kasacja.info/ - 23 Maj 2015

Informacje dodatkowe