KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (122)

Skup surowców wtórnych M. Żabicki***

Skup surowców wtórnych a także własna linia odlewnicza do prętów i rur z brązu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z mosiądzu, brązu i miedzi. Specjalizujemy się w wałkach i tulejach brązowych.

http://www.skupsurowcow.pl/ - 6 Lis 2008

Skup złomu metali kolorowych***

Skupujemy złom miedzi i mosiądzu, aluminium, cynku, stali nierdzewnej, ołowiu oraz makulaturę (gazety, książki bez okładek). 10 punktów na terenie Śląska. Gwarantujemy płatność gotówką!

http://skupmk.pl/ - 21 Maj 2008

Skup złomu, skup makulatury, skup folii SPÓŁDZIELNIA PRACY SURMET Wrocław- surowce wtórne.***

Spółdzielnia Pracy SURMET oferuje skup złomu-skup złomu mieszanego, skup złomu średniego oraz skup złomu grubego i skup złomu żeliwnego. Na stronie internetowej polecają skup makulatury, skup folii, a także skup metali kolorowych. Surowce wtórne.

http://www.surmet.pl/ - 4 Sty 2012

Skupujemy i sprzedajemy złom***

Na stronie oferta firmy: Skup i sprzedaż złomu stalowego oraz złomu metali kolorowych aluminium cynku stali stopowej miedzi mosiądzu brązu ołowiu i inne

http://www.wistal.icz.pl/ - 14 Maj 2002

Strona Firmowa PPiOZM HK-CUTIRON SP. Z O.O.***

Firma PPiOZM HK-CUTIRON SP. Z O.O. oferuje skup i sprzedaż złomu, złomowanie samochodów oraz wyroby hutnicze. Na stronie znajduje się cennik usług i opis pracy firmy.

http://cutiron.com.pl/ - 8 Kwi 2002

Strona firmy Chudak***

Nasza firma zajmuje się handlem węglem, nawozami rolniczymi,paszami i materiałami budowlanymi. Od 2009 jesteśmy dealerem Kompani Węglowej S.A. Posiadamy specjalistyczny transport, maszyny do przeładunku oraz laboratorium do analiz węgla.

http://www.chudak.com.pl/ - 7 Maj 2009

Strona Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego "PiK"***

Strona Śląskiej firmy zajmującej się skupem puszek aluminowych, złomu stalowego, metali nieżelaznych, a także innych surowców wtórnych. Na stronieszczegóły oferty i informacje o firmie.

http://www.pphpik.republika.pl/ - 28 Lip 2003

SZROT - Skup oraz sprzedaż części i akcesoriów samochodowych***

Skup oraz sprzedaż samochodów wszystkich marek oraz części i akcesoriów; pojazdy rozbite, zniszczone, skorodowane i po spaleniu.

http://www.szrot.waw.pl/ - 4 Lip 2006

Śmiecio - kiedy koniecznie chcesz się szybko pozbyć śmieci***

Nasze usługi to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które mają problem z dużymi, trudnymi do zagospodarowania odpadami. Wywieziemy stary sprzęt agd - lodówki, pralki, kuchenki, stare meble, materace, dywany, gruz, odpady poremontowe. Dojeżdżamy na miejsce w godzinach wyznaczonych przez klienta i samy wykonujemy załadunek.

http://www.smiecio.pl/ - 25 Sty 2012

TOMPOL***

Strona firmy zajmującej się handlem złomem metali kolorowych.

http://tompolsc.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003