KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (125)

Skimmings, Aluminium skimmings - Wistal***

Firma Wistal zajmuje się głównie handlem złomem. Aluminium skimmings - złom aluminiowy.

http://www.wistal.pl/ - 11 Gru 2009

Skup katalizatorów Autokat***

Zajmujemy się skupem katalizatorów wszystkich rodzai. Skupujemy zużyte katalizatory od samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Aby sprzedać nam katalizator możesz przyjechać do naszej siedziby w Warszawie lub skorzystać z wysyłkowego skupu katalizatorów. Oferujemy najwyższe ceny skupu w Polsce. Sprawdź cennik skupu katalizatorów na naszej stronie, bądź skorzystaj z bezpłatnej wyceny za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy.

http://www.autokat-katalizatory.pl/ - 19 Gru 2011

Skup katalizatorów, monolitu, metali szlachetnych***

Oferujemy konkurencyjne ceny skupu zużytych katalizatorów samochodowych, wkładów oraz metali szlachetnych w nich zawartych. Skupujemy każdą ilość katalizatorów. Wypłacamy natychmiastowo - gotówką. Dysponujemy aparaturą umożliwiającą analizę katalizatorów.

http://skupkatalizatorow.net/ - 30 Maj 2012

Skup surowców wtórnych M. Żabicki***

Skup surowców wtórnych a także własna linia odlewnicza do prętów i rur z brązu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z mosiądzu, brązu i miedzi. Specjalizujemy się w wałkach i tulejach brązowych.

http://www.skupsurowcow.pl/ - 6 Lis 2008

Skup złomu metali kolorowych***

Skupujemy złom miedzi i mosiądzu, aluminium, cynku, stali nierdzewnej, ołowiu oraz makulaturę (gazety, książki bez okładek). 10 punktów na terenie Śląska. Gwarantujemy płatność gotówką!

http://skupmk.pl/ - 21 Maj 2008

Skup złomu, skup makulatury, skup folii SPÓŁDZIELNIA PRACY SURMET Wrocław- surowce wtórne.***

Spółdzielnia Pracy SURMET oferuje skup złomu-skup złomu mieszanego, skup złomu średniego oraz skup złomu grubego i skup złomu żeliwnego. Na stronie internetowej polecają skup makulatury, skup folii, a także skup metali kolorowych. Surowce wtórne.

http://www.surmet.pl/ - 4 Sty 2012

Skupujemy i sprzedajemy złom***

Na stronie oferta firmy: Skup i sprzedaż złomu stalowego oraz złomu metali kolorowych aluminium cynku stali stopowej miedzi mosiądzu brązu ołowiu i inne

http://www.wistal.icz.pl/ - 14 Maj 2002

Strona Firmowa PPiOZM HK-CUTIRON SP. Z O.O.***

Firma PPiOZM HK-CUTIRON SP. Z O.O. oferuje skup i sprzedaż złomu, złomowanie samochodów oraz wyroby hutnicze. Na stronie znajduje się cennik usług i opis pracy firmy.

http://cutiron.com.pl/ - 8 Kwi 2002

Strona firmy Chudak***

Nasza firma zajmuje się handlem węglem, nawozami rolniczymi,paszami i materiałami budowlanymi. Od 2009 jesteśmy dealerem Kompani Węglowej S.A. Posiadamy specjalistyczny transport, maszyny do przeładunku oraz laboratorium do analiz węgla.

http://www.chudak.com.pl/ - 7 Maj 2009

Strona Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego "PiK"***

Strona Śląskiej firmy zajmującej się skupem puszek aluminowych, złomu stalowego, metali nieżelaznych, a także innych surowców wtórnych. Na stronieszczegóły oferty i informacje o firmie.

http://www.pphpik.republika.pl/ - 28 Lip 2003