KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

Skup złomu, skup makulatury, skup folii SPÓŁDZIELNIA PRACY SURMET Wrocław- surowce wtórne.***

Spółdzielnia Pracy SURMET oferuje skup złomu-skup złomu mieszanego, skup złomu średniego oraz skup złomu grubego i skup złomu żeliwnego. Na stronie internetowej polecają skup makulatury, skup folii, a także skup metali kolorowych. Surowce wtórne.

http://www.surmet.pl/ - 4 Sty 2012

Skupujemy i sprzedajemy złom***

Na stronie oferta firmy: Skup i sprzedaż złomu stalowego oraz złomu metali kolorowych aluminium cynku stali stopowej miedzi mosiądzu brązu ołowiu i inne

http://www.wistal.icz.pl/ - 14 Maj 2002

Strona Firmowa PPiOZM HK-CUTIRON SP. Z O.O.***

Firma PPiOZM HK-CUTIRON SP. Z O.O. oferuje skup i sprzedaż złomu, złomowanie samochodów oraz wyroby hutnicze. Na stronie znajduje się cennik usług i opis pracy firmy.

http://cutiron.com.pl/ - 8 Kwi 2002

Strona firmy Chudak***

Nasza firma zajmuje się handlem węglem, nawozami rolniczymi,paszami i materiałami budowlanymi. Od 2009 jesteśmy dealerem Kompani Węglowej S.A. Posiadamy specjalistyczny transport, maszyny do przeładunku oraz laboratorium do analiz węgla.

http://www.chudak.com.pl/ - 7 Maj 2009

Strona Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego "PiK"***

Strona Śląskiej firmy zajmującej się skupem puszek aluminowych, złomu stalowego, metali nieżelaznych, a także innych surowców wtórnych. Na stronieszczegóły oferty i informacje o firmie.

http://www.pphpik.republika.pl/ - 28 Lip 2003

SZROT - Skup oraz sprzedaż części i akcesoriów samochodowych***

Skup oraz sprzedaż samochodów wszystkich marek oraz części i akcesoriów; pojazdy rozbite, zniszczone, skorodowane i po spaleniu.

http://www.szrot.waw.pl/ - 4 Lip 2006

Śmiecio - kiedy koniecznie chcesz się szybko pozbyć śmieci***

Nasze usługi to doskonałe rozwiązanie dla osób i firm, które mają problem z dużymi, trudnymi do zagospodarowania odpadami. Wywieziemy stary sprzęt agd - lodówki, pralki, kuchenki, stare meble, materace, dywany, gruz, odpady poremontowe. Dojeżdżamy na miejsce w godzinach wyznaczonych przez klienta i samy wykonujemy załadunek.

http://www.smiecio.pl/ - 25 Sty 2012

TOMPOL***

Strona firmy zajmującej się handlem złomem metali kolorowych.

http://tompolsc.w.interia.pl/ - 12 Gru 2003

www.delta-sj.com.pl***

Delta Sp.J. Jankowski, Pluciński, Zawada w Pleszewie to firma, która zajmuje sie handlem oraz przerobem złomu stalowego i metali kolorowych. Głównym terenem naszej działalności jest m. in. aluminium, miedź, mosiądz, brąz, cyna i wiele innych. Posiadamy 25 letnie doświadczenie jako dostawca metali dla przemysłu metalurgicznego w Europie oraz Azji. Dysponujemy rozbudowanym taborem samochodowym, który pozwala na sprawny odbiór złomu od klienta na obszarze całego kraju, a także za granicą. Zapewniamy wysoką jakość obsługi zgodnie z certyfikatem systemu jakości ISO 9001. Zapraszamy do współpracy!

http://www.delta-sj.com.pl/ - 2 Paź 2017

ZŁOM - SKUP I SPRZEDAŻ, stal, metal, żeliwo***

Firma ALMA zajmuje się skupem i sprzedażą złomu stalowego, kawałkowego, żeliwnego, wiórów, żelazostopów, tsali i metali kolorowych. Oferuje usługi demontażowe.

http://www.zlom.info/ - 30 Mar 2004