KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (126)

DILSW - Złom Bielsko****

DIL Surowce Wtórne prowadzi skup surowców wtórnych: skup złomu i skup makulatury na terenie miasta Bielsko-Biała. Prowadzimy również recykling na terenie miasta Bielsko i Śląskie.

http://www.dilsw.pl/ - 19 Gru 2012

Drewnex - Recycling Plastics****

Drewnex jest firmą związaną z dwoma segmentami rynku - rynku odpadów i ich recyklingiem oraz rynkiem przetwórstwa tworzyw sztucznych. Na stronie znajdują się informacje o firmie, pełna oferta, zastosowania oraz dane kontaktowe.

http://www.drewnex.pl/ - 13 Kwi 2004

Edyta Łuczak PHU - skup złomu, makulatury i metali kolorowych****

Zapraszamy do skupu złomu, makulatury i metali kolorowych we Wrocławiu. Firma Edyta Łuczak PHU prowadzi kilka punktów w mieście. Cennik dostępny na stronie internetowej. Recykling chroni środowisko naturalne.

http://www.skupzlomuwroclaw.pl/ - 4 Paź 2016

EP Reco - zbiórka elektrośmieci w Krakowie****

Firma EP Reco zaprasza do skorzystania z usług firmy mającej swoją siedzibę w Krakowie. Odbieramy i utylizujemy elektrośmieci oraz zużyty sprzęt AGD, skupujemy złom elektroniczny.

http://epreco.pl/ - 5 Lut 2016

Euro Szrot - skup aut powypadkowych****

Firma Euro Szrot działa w Olecku oraz Suwałkach. Zajmuje się skupem aut powypadkowych. Świadczy usługi związane ze złomowaniem samochodów oraz kasacją pojazdów.

http://euroszrot.pl/ - 23 Maj 2017

Falo - skup aut uszkodzonych we Wrocławiu****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy Falo, zajmującej się prowadzeniem skupu aut uszkodzonych We Wrocławiu. Wykonywane jest także złomowanie pojazdów. Przedsiębiorstwo kupi każdy model samochodu za gotówkę we Wrocławiu.

http://skup-auta.com/ - 15 Gru 2017

Giełda Złomu - złom -skup, handel, obrót, recykling metali****

Portal Giełda Złomu powstał w głównej mierze dla przedsiębiorstw i osób, które prowadzą działalność bądź są zainteresowane tematyką handlu złomem, obrotem złomem jak i recyklingiem metali. Umożliwiamy takim firmom dodanie swojej działalności do naszego katalogu firm.

http://www.gieldazlomu.com.pl/ - 5 Sty 2011

Kasowanie złomowanie samochodów części z demontażu części nowe****

Oferta firmy to: 1. Skup pojazdów wycofanych z eksploatacji i powypadkowych 2. Wydawanie zaświadczeń niezbędnych do jego wycofania 3. Transport pojazdów przeznaczonych do kasacji 4. Sprzedaż części 5. Montaż zakupionych części

http://impresja.auto.pl/ - 30 Gru 2013

MEGASILVER – Rękodzieło, Srebro,925, 999.9, Złoto 585, 333, 960, skup metali szlachetnych.****

Jeśli szukają państwo unikatowej biżuterii lub rękodzieła to na pewno nasza oferta okaże się interesująca. Posiadamy ręcznie wykonywane wyroby z miedzi przyozdobione kamieniami naturalnymi, tworzone przez doświadczonego projektanta. Miedź jest dodatkowo pokryta grubą warstwą srebra próby 999,9. Posiadamy ciekawe komplety z koralem np. bransolety z koralem i wisiory z koralem. Eleganckie wyroby z labradorytem. Klasyczne bransolety i wisiory z onyksem lub nocą Kairu. Regulowane pierścionki z różowym kwarcem, agatem – pasują na każdy palec. Mamy największy wybór srebrnych łańcuszków w hurcie i w detalu. Wzory polskie i włoskie o różnych grubościach np. pancerka, ankierka, garibaldi, singapur, taśma, warkocz, linka i wiele innych. Srebrne charmsy w różnych kolorach. Zajmujemy się skupem metali szlachetnych – srebro, złoto, platyna itp. oraz sprzedażą granulatu srebra. Srebrny granulat o czystości 99,99%. Inne usługi to m.in. rafinacja srebra oraz czyszczenie biżuterii i skup.

http://www.megasilver.pl/ - 16 Cze 2017

METALIK - auto złom, skup w Bielsku i Żywcu****

Firma zajmuje się skupem złomu, jego przetwarzaniem i sprzedażą na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. METALIK to także auto złom, przedsiębiorstwo przyjmujące elektrośmieci oraz świadczące usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i przedsiębiorstwa.

http://www.metalik.net.pl/ - 4 Wrz 2013