KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

Edyta Łuczak PHU - skup złomu, makulatury i metali kolorowych****

Zapraszamy do skupu złomu, makulatury i metali kolorowych we Wrocławiu. Firma Edyta Łuczak PHU prowadzi kilka punktów w mieście. Cennik dostępny na stronie internetowej. Recykling chroni środowisko naturalne.

http://www.skupzlomuwroclaw.pl/ - 4 Paź 2016

EP Reco - zbiórka elektrośmieci w Krakowie****

Firma EP Reco zaprasza do skorzystania z usług firmy mającej swoją siedzibę w Krakowie. Odbieramy i utylizujemy elektrośmieci oraz zużyty sprzęt AGD, skupujemy złom elektroniczny.

http://epreco.pl/ - 5 Lut 2016

Euro Szrot - skup aut powypadkowych****

Firma Euro Szrot działa w Olecku oraz Suwałkach. Zajmuje się skupem aut powypadkowych. Świadczy usługi związane ze złomowaniem samochodów oraz kasacją pojazdów.

http://euroszrot.pl/ - 23 Maj 2017

Falo - skup aut uszkodzonych we Wrocławiu****

Na stronie internetowej przedstawiono ofertę firmy Falo, zajmującej się prowadzeniem skupu aut uszkodzonych We Wrocławiu. Wykonywane jest także złomowanie pojazdów. Przedsiębiorstwo kupi każdy model samochodu za gotówkę we Wrocławiu.

http://skup-auta.com/ - 15 Gru 2017

Giełda Złomu - złom -skup, handel, obrót, recykling metali****

Portal Giełda Złomu powstał w głównej mierze dla przedsiębiorstw i osób, które prowadzą działalność bądź są zainteresowane tematyką handlu złomem, obrotem złomem jak i recyklingiem metali. Umożliwiamy takim firmom dodanie swojej działalności do naszego katalogu firm.

http://www.gieldazlomu.com.pl/ - 5 Sty 2011

Kasowanie złomowanie samochodów części z demontażu części nowe****

Oferta firmy to: 1. Skup pojazdów wycofanych z eksploatacji i powypadkowych 2. Wydawanie zaświadczeń niezbędnych do jego wycofania 3. Transport pojazdów przeznaczonych do kasacji 4. Sprzedaż części 5. Montaż zakupionych części

http://impresja.auto.pl/ - 30 Gru 2013

MEGASILVER – Rękodzieło, Srebro,925, 999.9, Złoto 585, 333, 960, skup metali szlachetnych.****

Jeśli szukają państwo unikatowej biżuterii lub rękodzieła to na pewno nasza oferta okaże się interesująca. Posiadamy ręcznie wykonywane wyroby z miedzi przyozdobione kamieniami naturalnymi, tworzone przez doświadczonego projektanta. Miedź jest dodatkowo pokryta grubą warstwą srebra próby 999,9. Posiadamy ciekawe komplety z koralem np. bransolety z koralem i wisiory z koralem. Eleganckie wyroby z labradorytem. Klasyczne bransolety i wisiory z onyksem lub nocą Kairu. Regulowane pierścionki z różowym kwarcem, agatem – pasują na każdy palec. Mamy największy wybór srebrnych łańcuszków w hurcie i w detalu. Wzory polskie i włoskie o różnych grubościach np. pancerka, ankierka, garibaldi, singapur, taśma, warkocz, linka i wiele innych. Srebrne charmsy w różnych kolorach. Zajmujemy się skupem metali szlachetnych – srebro, złoto, platyna itp. oraz sprzedażą granulatu srebra. Srebrny granulat o czystości 99,99%. Inne usługi to m.in. rafinacja srebra oraz czyszczenie biżuterii i skup.

http://www.megasilver.pl/ - 16 Cze 2017

METALIK - auto złom, skup w Bielsku i Żywcu****

Firma zajmuje się skupem złomu, jego przetwarzaniem i sprzedażą na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. METALIK to także auto złom, przedsiębiorstwo przyjmujące elektrośmieci oraz świadczące usługi wyburzeniowe i rozbiórkowe. Klientami firmy są zarówno odbiorcy indywidualni, jak i przedsiębiorstwa.

http://www.metalik.net.pl/ - 4 Wrz 2013

Nikstal skup złomu metali kolorowych surowców wtórnych Mysłowice Sosnowiec Jaworzno Katowice****

Mysłowicka firma Nikstal zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. Skupuje większość surowców wtórnych: złom stalowy i żeliwny, metale nieżelazne i rzadkie (aluminium, miedź, mosiądz, cynk, znal, ołów, stal nierdzewną), , a ponadto skupuje makulaturę, akumulatory i tworzywa sztuczne. Firma posiada własny transport do obsługi odpadów z terenu Mysłowic, Sosnowca, Jaworzna, Katowic a także całego woj. śląskiego.

http://www.nikstal.com.pl/ - 27 Paź 2014

OBREXIM - maszyny do przerobu złomu****

Firma OBREXIM jest przedstawicielem czeskiego koncernu ŽĎAS, a.s. Specjalizujemy się głównie w dostawach kontenerowych i stacjonarnych nożyc hydraulicznych do cięcia złomu oraz paczkarek do prasowania złomu.

http://www.obrexim.pl/ - 14 Lis 2012