KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (125)

Miliomet****

Miliomet - Skup złomu prowadzący działalność od 1995 roku. Sprzedajemy złom, transportujemy złom, wywozimy go i odbieramy od klientów. Od 23 lat prowadzimy współpracę z wieloma polskimi hutami cieszącymi się sławą na rynku polskim. Skup złomu mieszący się w Grodzisku Mazowieckim. Dodatkowo obsługujemy klientów z naszego regionu Grodziska np. Milanówek czy Błonie. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji. Usługi świadczymy również w miejscowości żyrardów. Klientów z tej firmy koniecznie prosimy o kontakt telefoniczny z rezerwację terminu transportu itp.

http://miliomet.pl/ - 12 Kwi 2018

Nikstal skup złomu metali kolorowych surowców wtórnych Mysłowice Sosnowiec Jaworzno Katowice****

Mysłowicka firma Nikstal zajmuje się skupem złomu stalowego i metali kolorowych. Skupuje większość surowców wtórnych: złom stalowy i żeliwny, metale nieżelazne i rzadkie (aluminium, miedź, mosiądz, cynk, znal, ołów, stal nierdzewną), , a ponadto skupuje makulaturę, akumulatory i tworzywa sztuczne. Firma posiada własny transport do obsługi odpadów z terenu Mysłowic, Sosnowca, Jaworzna, Katowic a także całego woj. śląskiego.

http://www.nikstal.com.pl/ - 27 Paź 2014

OBREXIM - maszyny do przerobu złomu****

Firma OBREXIM jest przedstawicielem czeskiego koncernu ŽĎAS, a.s. Specjalizujemy się głównie w dostawach kontenerowych i stacjonarnych nożyc hydraulicznych do cięcia złomu oraz paczkarek do prasowania złomu.

http://www.obrexim.pl/ - 14 Lis 2012

Odlewnia Żeliwa****

Odlewnia żeliwa Zamet specjalizuje się w odlewach z żeliwa szarego w gatunkach ŻL-150 i ŻL-200 o wadze od 0,2 do 500 kg. Produkuje: kanalizację drogową i budowlaną, instalacje deszczowe, kominowe i CO, galanterię żeliwną oraz części maszyn.

http://www.zametpl.pl/ - 10 Kwi 2002

Olmet - recykling samochodów, skup złomu i makulatury. Tarnowskie Góry****

Olmet, Tarnowskie Góry woj. śląskie. Przedmiotem skupu jest złom stalowy niewsadowy, wsadowy, żeliwny, wióry stalowe, złomy metali kolorowych oraz skup makulatury kartonowej i gazet. Skup złomu prowadzi też recykling samochodów - wszystkie typy pojazdów.

http://www.olmet.com.pl/ - 19 Sty 2006

PLICHTA Asenizacja Gdańsk****

Zakład W. J. Plichta od lat specjalizuje się w usługach wywozu nieczystości płynnych na obszarze województwa pomorskiego. Proponujemy wszechstronne usługi asenizacyjne, oczyszczanie burzówek, opróżnianie zbiorników i toalet, a także wywóz szamb i ścieków. Służymy też pomocą przy problemach z odpływem ścieków poprzez likwidację zatorów, udrażnianie kanalizacji i inspekcję kanalizacji TV. Oprócz tego wykonujemy też czyszczenie kanalizacji (WUKO) i zbiorników bezodpływowych i innych. Do współpracy zachęcamy wszystkich Klientów indywidualnych, firmy, przedsiębiorstwa i inne instytucje. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://wywoznieczystosci.pomorze.pl/ - 25 Maj 2016

Pro-Ekometal - Skup złomu, surowców wtórnych, makulatury i zużytych akumulatorów w Poznaniu****

Zlokalizowana w Poznaniu, profesjonalna firma, prowadząca skup oraz sprzedaż złomu i surowców wtórnych. Proponujemy odbiór makulatury, metali kolorowych, aluminium i zużytych akumulatorów, a stawki i cennik usług dostępne są na stronie internetowej.

http://www.pro-ekometal.pl/ - 8 Lip 2015

Propet - recykling i skup kabli oraz utylizacja sprzętu komputerowego****

Firma Propet oferuje skup kabli oraz recykling kabli. Najczęściej skupujemy przewody telekomunikacyjne, elektryczne, granulaty miedzi wiązki samochodowe oraz cewki telewizyjne. Specjalnością przedsiębiorstwa jest również utylizacja sprzętu komputerowego.

http://www.propet.pl/ - 6 Lis 2012

Recycling System utylizacja komputerów elektroniki monitorów drukarek****

Odbieramy odpady elektryczne i elektroniczne, komputery, drukarki, monitory. Zapewniamy załadunek i własny transport na terenie całego kraju. W zakres usług wchodzi ważenie odpadów, załadunek, transport, niezbędna dokumentacja oraz utylizacja i recycling komputerów, monitorów, drukarek, agd i rtv.

http://www.recycling-system.pl/ - 30 Lis 2006

Renomet skup sprzedaż recykling zlomu, usługi****

Atrakcyjna oferta: handel hurtowy i detaliczny, demontaże także na wysokości, wyburzanie obiektów metodami tradycyjnymi i strzałowymi, usługi transportowe, usługi dźwigowe do 16t i inne.

http://renomet.sc.w.interia.pl/ - 19 Paź 2004