KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

Odlewnia Żeliwa****

Odlewnia żeliwa Zamet specjalizuje się w odlewach z żeliwa szarego w gatunkach ŻL-150 i ŻL-200 o wadze od 0,2 do 500 kg. Produkuje: kanalizację drogową i budowlaną, instalacje deszczowe, kominowe i CO, galanterię żeliwną oraz części maszyn.

http://www.zametpl.pl/ - 10 Kwi 2002

Olmet - recykling samochodów, skup złomu i makulatury. Tarnowskie Góry****

Olmet, Tarnowskie Góry woj. śląskie. Przedmiotem skupu jest złom stalowy niewsadowy, wsadowy, żeliwny, wióry stalowe, złomy metali kolorowych oraz skup makulatury kartonowej i gazet. Skup złomu prowadzi też recykling samochodów - wszystkie typy pojazdów.

http://www.olmet.com.pl/ - 19 Sty 2006

PLICHTA Asenizacja Gdańsk****

Zakład W. J. Plichta od lat specjalizuje się w usługach wywozu nieczystości płynnych na obszarze województwa pomorskiego. Proponujemy wszechstronne usługi asenizacyjne, oczyszczanie burzówek, opróżnianie zbiorników i toalet, a także wywóz szamb i ścieków. Służymy też pomocą przy problemach z odpływem ścieków poprzez likwidację zatorów, udrażnianie kanalizacji i inspekcję kanalizacji TV. Oprócz tego wykonujemy też czyszczenie kanalizacji (WUKO) i zbiorników bezodpływowych i innych. Do współpracy zachęcamy wszystkich Klientów indywidualnych, firmy, przedsiębiorstwa i inne instytucje. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://wywoznieczystosci.pomorze.pl/ - 25 Maj 2016

Pro-Ekometal - Skup złomu, surowców wtórnych, makulatury i zużytych akumulatorów w Poznaniu****

Zlokalizowana w Poznaniu, profesjonalna firma, prowadząca skup oraz sprzedaż złomu i surowców wtórnych. Proponujemy odbiór makulatury, metali kolorowych, aluminium i zużytych akumulatorów, a stawki i cennik usług dostępne są na stronie internetowej.

http://www.pro-ekometal.pl/ - 8 Lip 2015

Propet - recykling i skup kabli oraz utylizacja sprzętu komputerowego****

Firma Propet oferuje skup kabli oraz recykling kabli. Najczęściej skupujemy przewody telekomunikacyjne, elektryczne, granulaty miedzi wiązki samochodowe oraz cewki telewizyjne. Specjalnością przedsiębiorstwa jest również utylizacja sprzętu komputerowego.

http://www.propet.pl/ - 6 Lis 2012

Recycling System utylizacja komputerów elektroniki monitorów drukarek****

Odbieramy odpady elektryczne i elektroniczne, komputery, drukarki, monitory. Zapewniamy załadunek i własny transport na terenie całego kraju. W zakres usług wchodzi ważenie odpadów, załadunek, transport, niezbędna dokumentacja oraz utylizacja i recycling komputerów, monitorów, drukarek, agd i rtv.

http://www.recycling-system.pl/ - 30 Lis 2006

Renomet skup sprzedaż recykling zlomu, usługi****

Atrakcyjna oferta: handel hurtowy i detaliczny, demontaże także na wysokości, wyburzanie obiektów metodami tradycyjnymi i strzałowymi, usługi transportowe, usługi dźwigowe do 16t i inne.

http://renomet.sc.w.interia.pl/ - 19 Paź 2004

Segromet Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali****

PPZM Segromet prowadzi skup, sprzedaż i recycling złomu metali. Przetwarzamy odpady metalowe, złom metali kolorowych (aluminium, miedź, mosiądz, brąz), żeliwo, złom stalowy, złom stali nierdzewnej i kwasówki; złomowanie samochodów.

http://www.segromet.pl/ - 9 Sie 2004

Simvic - skup złomu w Londynie****

Firma działa na brytyjskim rynku od bardzo wielu lat, a każda współpraca z nią odznacza się maksymalnym profesjonalizmem. Simvic skup złomu z Londynu zapewnia darmową wycenę wszystkich produktów, jakie klient chce w nim sprzedać. Ponadto istnieje możliwość darmowego odbioru złomu od klienta na terenie Londynu. Firma posiada swoje oddziały w kilku różnych miejscowościach, dzięki czemu współpraca z nią jest propozycja dla ludzi mieszkających w różnych regionach UK.

http://skup-zlomu-w-londynie.co.uk/ - 31 Sty 2018

Skup Aut 24/7 - złomowanie i skup samochodów w Poznaniu****

Zlokalizowany w Poznaniu punkt skupu samochodów, oferujący złomowanie aut.

http://www.skupautpoznan.com.pl/ - 22 Paź 2015