KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

Skup kabli i urządzeń elektrycznych - Euromax****

Jeżeli szukasz skupu kabli w Częstochowie lub województwie śląskim najlepszą alternatywą będzie spółka Euromax z Częstochowy. Najlepsze ceny, pełen profesjonalizm, w razie potrzeby demontaż maszyn i urządzeń, własny transport. Prowadzimy również skup transformatorów oraz skup rozdzielni elektrycznych.

http://euromax24.com/ - 11 Maj 2017

Skup surowców wtórnych Łódź - http://tap-surowce.com/skup-surowcow-wtornych/****

Prowadząc złom staramy się przede wszystkim zwracać uwagę na aspekt ekologiczny naszej działalności i cały czas pracujemy nad przygotowywaną ofertą. Gwarantujemy Wam dobrą cenę za skup i jednocześnie mamy do zaoferowania sprzęt, który umożliwia nam miedzy innymi sprawny recykling. Z naszej strony zaproponować możemy ofertę skierowaną do osób, które chcą pozbyć się metali kolorowych aluminium czy innych tworzyw sztucznych.

http://tap-surowce.com/ - 7 Lip 2017

Skup złomu, elektrozłomu i elektośmieci - Wostal****

Przedsiębiorstwo Wostal powstało w 2003 roku i od początku działalności zajmuje się recyklingiem i odzyskiem surowców. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesna flota pojazdów pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług. Firma skupuje makulaturę, złom, zużyty sprzęt RTV i AGD.

http://www.wostal.biz/ - 6 Kwi 2016

Skup złomu i metali kolorowych PHU Olmet****

Internetowa wizytówka zawiera informacje o firmie, jej dane teleadresowe i mapkę ułatwiająca dotarcie do biura, listę skupowanych metali kolorowych oraz klas złomu stalowego.

http://www.oles-zlom.pl/ - 29 Sty 2002

Skup złomu i metali kolorowych. Skład opału. Sprzedaż węgla****

Zajmujemy się skupem i przerobem złomu oraz sprzedażą węgla. Posiadamy dobrze rozwiniętą bazę logistyczną oraz nowe zalegalizowane wagi z czytnikami elektronicznymi. Skupujemy złom stalowy, żeliwny, metale kolorowe, a także zużyte akumulatory.

http://surowcemoden.pl/ - 25 Sie 2014

Skup złomu oraz sprzedaż wyrobów hutniczych****

Nasza firma prowadzi skup złomu i metali kolorowych. Zajmujemy się również odbiorem złomu od klientów indywidualnych i firm na terenie Tarnowa, Mielca, Proszowic i Bochni. Do odbioru złomu wysyłamy, przystosowane samochody wyposażone w sprzęt do załadunku złomowanych elementów wraz z kontenerami. Nasze punkty skupujące złom, wyposażone są w nowoczesne maszyny do załadunku złomu, widlaki oraz precyzyjne wagi elektroniczne. We współpracy z hutnikami z terenu Małopolski pozyskujemy i sprzedajemy wyroby hutnicze w postaci blach, prętów, kształtowników, kątowników które, tniemy na dowolny wymiar według wskazań klienta.

http://www.rafmet.info/ - 5 Kwi 2017

Skup złomu stalowego i metali kolorowych****

Nasze usługi: Sklup złomu stalowego i metali kolorowych. Odbiór własnym transportem. 690 997 955 Wagi elektroniczne, ceny negocjowane, płatność gotówką. Maszewska 2c, Goleniów.

http://www.allmet.com.pl/ - 6 Lis 2012

Skup złomu Toruń - Grębocin****

Skup złomu Toruń - Grębocin, Skupujemy stal i akumulatory, węglik spiekany, oraz wszystkie metale kolorowe: miedź, aluminium, mosiądz, brąz, ołów i kwasiak - stal kwasoodporną.

http://www.skupmetali24.pl/ - 6 Sie 2014

Skup złomu, złomowisko Pawłów, Bychawa, ZŁOMKING****

Poszukujesz miejsca, w którym w dobrej cenie możesz dokonać sprzedaży surowców wtórnych i metali kolorowych? Złomking to odpowiednie miejsce, stworzone dla twoich potrzeb. To właśnie tutaj w dobrej cenie możesz się pozbyć miedzi, aluminium, metali kolorowych. Prowadzimy skup w ilościach detalicznych oraz hurtowych.

http://neofirmy.net/skup-surowcow-wtornych,skup-zlomu-zlomowisko-pawlow-bychawa-zlomking,strzyzewice,lubelskie-1062.html - 23 Kwi 2016

Skup-zlomu.net****

Skup złomu w Łodzi to firma handlowa Przemysława Sendkowskiego. Nasza specjalność to skup metali kolorowych, złomu stalowego, skup i recykling kabli. Możesz u nas pozbyć się takich surowców, jak: blachy, rury, żeliwo maszynowe, wanny, aluminium, miedź, stal nierdzewna, ołów, kable ziemne oraz miedziane, silniki, alternatory, wirniki itd. Proponujemy odbiór złomu wprost od Państwa z podanej lokalizacji oraz skup złomu stacjonarny.

http://www.skup-zlomu.net/ - 14 Lut 2015