KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (127)

Renomet skup sprzedaż recykling zlomu, usługi****

Atrakcyjna oferta: handel hurtowy i detaliczny, demontaże także na wysokości, wyburzanie obiektów metodami tradycyjnymi i strzałowymi, usługi transportowe, usługi dźwigowe do 16t i inne.

http://renomet.sc.w.interia.pl/ - 19 Paź 2004

Segromet Sp. z o. o. Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali****

PPZM Segromet prowadzi skup, sprzedaż i recycling złomu metali. Przetwarzamy odpady metalowe, złom metali kolorowych (aluminium, miedź, mosiądz, brąz), żeliwo, złom stalowy, złom stali nierdzewnej i kwasówki; złomowanie samochodów.

http://www.segromet.pl/ - 9 Sie 2004

Simvic - skup złomu w Londynie****

Firma działa na brytyjskim rynku od bardzo wielu lat, a każda współpraca z nią odznacza się maksymalnym profesjonalizmem. Simvic skup złomu z Londynu zapewnia darmową wycenę wszystkich produktów, jakie klient chce w nim sprzedać. Ponadto istnieje możliwość darmowego odbioru złomu od klienta na terenie Londynu. Firma posiada swoje oddziały w kilku różnych miejscowościach, dzięki czemu współpraca z nią jest propozycja dla ludzi mieszkających w różnych regionach UK.

http://skup-zlomu-w-londynie.co.uk/ - 31 Sty 2018

Skup Aut 24/7 - złomowanie i skup samochodów w Poznaniu****

Zlokalizowany w Poznaniu punkt skupu samochodów, oferujący złomowanie aut.

http://www.skupautpoznan.com.pl/ - 22 Paź 2015

Skup kabli i urządzeń elektrycznych - Euromax****

Jeżeli szukasz skupu kabli w Częstochowie lub województwie śląskim najlepszą alternatywą będzie spółka Euromax z Częstochowy. Najlepsze ceny, pełen profesjonalizm, w razie potrzeby demontaż maszyn i urządzeń, własny transport. Prowadzimy również skup transformatorów oraz skup rozdzielni elektrycznych.

http://euromax24.com/ - 11 Maj 2017

Skup surowców wtórnych Łódź - http://tap-surowce.com/skup-surowcow-wtornych/****

Prowadząc złom staramy się przede wszystkim zwracać uwagę na aspekt ekologiczny naszej działalności i cały czas pracujemy nad przygotowywaną ofertą. Gwarantujemy Wam dobrą cenę za skup i jednocześnie mamy do zaoferowania sprzęt, który umożliwia nam miedzy innymi sprawny recykling. Z naszej strony zaproponować możemy ofertę skierowaną do osób, które chcą pozbyć się metali kolorowych aluminium czy innych tworzyw sztucznych.

http://tap-surowce.com/ - 7 Lip 2017

Skup złomu, elektrozłomu i elektośmieci - Wostal****

Przedsiębiorstwo Wostal powstało w 2003 roku i od początku działalności zajmuje się recyklingiem i odzyskiem surowców. Wieloletnie doświadczenie, wykwalifikowani pracownicy oraz nowoczesna flota pojazdów pozwala na świadczenie najwyższej jakości usług. Firma skupuje makulaturę, złom, zużyty sprzęt RTV i AGD.

http://www.wostal.biz/ - 6 Kwi 2016

Skup złomu i metali kolorowych PHU Olmet****

Internetowa wizytówka zawiera informacje o firmie, jej dane teleadresowe i mapkę ułatwiająca dotarcie do biura, listę skupowanych metali kolorowych oraz klas złomu stalowego.

http://www.oles-zlom.pl/ - 29 Sty 2002

Skup złomu i metali kolorowych. Skład opału. Sprzedaż węgla****

Zajmujemy się skupem i przerobem złomu oraz sprzedażą węgla. Posiadamy dobrze rozwiniętą bazę logistyczną oraz nowe zalegalizowane wagi z czytnikami elektronicznymi. Skupujemy złom stalowy, żeliwny, metale kolorowe, a także zużyte akumulatory.

http://surowcemoden.pl/ - 25 Sie 2014

Skup złomu oraz sprzedaż wyrobów hutniczych****

Nasza firma prowadzi skup złomu i metali kolorowych. Zajmujemy się również odbiorem złomu od klientów indywidualnych i firm na terenie Tarnowa, Mielca, Proszowic i Bochni. Do odbioru złomu wysyłamy, przystosowane samochody wyposażone w sprzęt do załadunku złomowanych elementów wraz z kontenerami. Nasze punkty skupujące złom, wyposażone są w nowoczesne maszyny do załadunku złomu, widlaki oraz precyzyjne wagi elektroniczne. We współpracy z hutnikami z terenu Małopolski pozyskujemy i sprzedajemy wyroby hutnicze w postaci blach, prętów, kształtowników, kątowników które, tniemy na dowolny wymiar według wskazań klienta.

http://www.rafmet.info/ - 5 Kwi 2017