KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (125)

Skup złomu Toruń - Grębocin****

Skup złomu Toruń - Grębocin, Skupujemy stal i akumulatory, węglik spiekany, oraz wszystkie metale kolorowe: miedź, aluminium, mosiądz, brąz, ołów i kwasiak - stal kwasoodporną.

http://www.skupmetali24.pl/ - 6 Sie 2014

Skup złomu, złomowisko Pawłów, Bychawa, ZŁOMKING****

Poszukujesz miejsca, w którym w dobrej cenie możesz dokonać sprzedaży surowców wtórnych i metali kolorowych? Złomking to odpowiednie miejsce, stworzone dla twoich potrzeb. To właśnie tutaj w dobrej cenie możesz się pozbyć miedzi, aluminium, metali kolorowych. Prowadzimy skup w ilościach detalicznych oraz hurtowych.

http://neofirmy.net/skup-surowcow-wtornych,skup-zlomu-zlomowisko-pawlow-bychawa-zlomking,strzyzewice,lubelskie-1062.html - 23 Kwi 2016

Skup-zlomu.net****

Skup złomu w Łodzi to firma handlowa Przemysława Sendkowskiego. Nasza specjalność to skup metali kolorowych, złomu stalowego, skup i recykling kabli. Możesz u nas pozbyć się takich surowców, jak: blachy, rury, żeliwo maszynowe, wanny, aluminium, miedź, stal nierdzewna, ołów, kable ziemne oraz miedziane, silniki, alternatory, wirniki itd. Proponujemy odbiór złomu wprost od Państwa z podanej lokalizacji oraz skup złomu stacjonarny.

http://www.skup-zlomu.net/ - 14 Lut 2015

Stena Metall - szwedzki lider recyklingu metali, papieru oraz złomu elektronicznego.****

Na stronie znajdują się informacje o działalności koncernu Stena Metall w Polsce jak i na świecie. Znajdziemy tu takie działy tematyczne jak: złom, recykling samochodów, elektronika, makulatura i inne. Dostępne są tu również wszelkie dane teleadresowe do naszych oddziałów.

http://www.stenametall.com/ - 5 Kwi 2006

SURMET****

Firma zajmuje się skupem i przerobem surowców wtórnych. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.surmet.best.net.pl/ - 20 Lut 2002

SUR-WTÓR SP. Z O.O. skup makulatury stare babice****

Funkcjonujące od 1990 r. przedsiębiorstwo SUR-WTÓR zajmuje się ogólnie skupem złomu i metali kolorowych i stali a dodatkowo makulatury i innych surowców wtórnych - na terenie Starych Babic i okolic, jak także Warszawy, Błonia, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek bądź Sochaczewa oraz rozmaitych pobliskich miejscowości. Propozycja firmy SUR-WTÓR z troską o środowisko naturalne zawiera uzyskiwanie aluminium czy mosiądzu, miedzi, ołowiu oraz cynku bądź recyklingu kabli miedzianych. Firma podejmuje się detalicznego oraz hurtowego skupu surowców wtórnych, zarządza prywatnym przewozem. Szczegóły zakresu usług dostępne są poprzez stronę internetową.

http://sur-wtor.eu/ - 3 Sty 2014

Synergis - utylizacja, recycling, złomowanie komputerów i nie tylko.****

SYNERGIS - recycling i utylizacja komputerów, monitorów, drukarek i innych, złomowanie sprzętu komputerowego, elektronicznego, telekomunikacyjnego. Firma odbiera sprzęt własnym transportem na terenie całego kraju.

http://www.recycling.synergis.pl/ - 12 Wrz 2003

Śląskie Centrum Utylizacji Elektroniki - Elektrorecycling komputerów, monitorów, drukarek itp.****

SCU - Utylizacja komputerów i elektroniki, rtv, agd. Posiadamy zezwolenie, własny bezpłatny transport - obsługujemy całą Polskę. Szybka i profesjonalna obsługa.

http://www.scu.pl/ - 6 Lut 2006

TKJ MATUSZEWSKI****

Skup i sprzedaż złomu, sprzedaż wyrobów hutniczych, produkcja stolarki budowlanej i detali do produkcji mebli, usługi suszenia drewna, demontaże z utylizacją materiałów szkodliwych, produkcja energii cieplnej. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta inwestycyjna, dane kontaktowe.

http://www.matuszewski.com.pl/ - 8 Maj 2002

Używane części samochodowe - Legalny Autozłom****

Na stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat skupu złomy w Żorach na Śląsku. Auto złom prowadzi sprzedaż części samochodowych używanych, w dobrym stanie technicznym. Za kasację pojazdu gotówka wypłacana od ręki.

http://www.autozlomzory.pl/ - 26 Maj 2018