KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

Stena Metall - szwedzki lider recyklingu metali, papieru oraz złomu elektronicznego.****

Na stronie znajdują się informacje o działalności koncernu Stena Metall w Polsce jak i na świecie. Znajdziemy tu takie działy tematyczne jak: złom, recykling samochodów, elektronika, makulatura i inne. Dostępne są tu również wszelkie dane teleadresowe do naszych oddziałów.

http://www.stenametall.com/ - 5 Kwi 2006

SURMET****

Firma zajmuje się skupem i przerobem surowców wtórnych. Na stronie informacje o firmie, szczegóły oferty i dane teleadresowe.

http://www.surmet.best.net.pl/ - 20 Lut 2002

SUR-WTÓR SP. Z O.O. skup makulatury stare babice****

Funkcjonujące od 1990 r. przedsiębiorstwo SUR-WTÓR zajmuje się ogólnie skupem złomu i metali kolorowych i stali a dodatkowo makulatury i innych surowców wtórnych - na terenie Starych Babic i okolic, jak także Warszawy, Błonia, Ożarowa Mazowieckiego, Łomianek bądź Sochaczewa oraz rozmaitych pobliskich miejscowości. Propozycja firmy SUR-WTÓR z troską o środowisko naturalne zawiera uzyskiwanie aluminium czy mosiądzu, miedzi, ołowiu oraz cynku bądź recyklingu kabli miedzianych. Firma podejmuje się detalicznego oraz hurtowego skupu surowców wtórnych, zarządza prywatnym przewozem. Szczegóły zakresu usług dostępne są poprzez stronę internetową.

http://sur-wtor.eu/ - 3 Sty 2014

Synergis - utylizacja, recycling, złomowanie komputerów i nie tylko.****

SYNERGIS - recycling i utylizacja komputerów, monitorów, drukarek i innych, złomowanie sprzętu komputerowego, elektronicznego, telekomunikacyjnego. Firma odbiera sprzęt własnym transportem na terenie całego kraju.

http://www.recycling.synergis.pl/ - 12 Wrz 2003

Śląskie Centrum Utylizacji Elektroniki - Elektrorecycling komputerów, monitorów, drukarek itp.****

SCU - Utylizacja komputerów i elektroniki, rtv, agd. Posiadamy zezwolenie, własny bezpłatny transport - obsługujemy całą Polskę. Szybka i profesjonalna obsługa.

http://www.scu.pl/ - 6 Lut 2006

TKJ MATUSZEWSKI****

Skup i sprzedaż złomu, sprzedaż wyrobów hutniczych, produkcja stolarki budowlanej i detali do produkcji mebli, usługi suszenia drewna, demontaże z utylizacją materiałów szkodliwych, produkcja energii cieplnej. Na stronach informacje o firmie, zakres świadczonych usług, oferta inwestycyjna, dane kontaktowe.

http://www.matuszewski.com.pl/ - 8 Maj 2002

Wostal - skup elektrośmieci****

Strona internetowa firmy Wostal. Skup różnego rodzaju surowców wtórnych: elektrośmieci i złomu na terenie Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej i innych miast.

http://www.wostal.com.pl/ - 16 Paź 2014

Www.matusiakzlom.pl****

Zapraszamy do poznania się z ofertą naszych parków maszynowych Matusiak Złom, gdzie dokładnie z obowiązującymi przepisami prowadzimy kasację aut, skup metali kolorowych, makulatury, brązu, stali, miedzi, aluminium, znalu cyny, mosiądzu i ołowiu. Jesteśmy właścicielami aż siedmiu parków maszynowych w których zdołamy Państwa obsłużyć. Wszystkie ich adresy i telefony znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Dzięki naszej kompleksowości, oferujemy państwu opłatę w gotówce lub szybki przelew. Jeśli funkcjonuje potrzeba kasacji auta, które już nie jest na chodzie, proponujemy możliwość odbioru przez nasz transport. Zapraszamy.

http://www.matusiakzlom.pl/ - 30 Cze 2017

Www.skup-kabli.szczecin.pl****

Firma In Common Recycling zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Oferujemy skup złomu stalowego i kolorowego, a także skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych. Przy większych zleceniach dodatkowo zapewniamy transport na terenie Polski i poza jej granicami. W trakcie trzynastu lat naszej działalności obsłużyliśmy już wielu zadowolonych klientów oraz nawiązaliśmy długotrwałe relacje biznesowe. W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego i na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo dokładniejsze informacje.

http://skup-kabli.szczecin.pl/ - 5 Wrz 2017

Www.westico.pl****

Firma Westico s.c. zajmuje się składowaniem odpadów i części, sprzedażą odpadów nadających się do odzysku lub recyklingu, a także sprzedażą części samochodów nadających się do odsprzedaży jako wartościowy element do ponownego użytkowania i zastosowania w innych pojazdach. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj na stronę: http://www.westico.pl. Znajdziesz na niej więcej szczegółów dotyczących naszej firmy.

http://www.westico.pl/ - 18 Maj 2016