KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (127)

Używane części samochodowe - Legalny Autozłom****

Na stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat skupu złomy w Żorach na Śląsku. Auto złom prowadzi sprzedaż części samochodowych używanych, w dobrym stanie technicznym. Za kasację pojazdu gotówka wypłacana od ręki.

http://www.autozlomzory.pl/ - 26 Maj 2018

Wostal - skup elektrośmieci****

Strona internetowa firmy Wostal. Skup różnego rodzaju surowców wtórnych: elektrośmieci i złomu na terenie Gliwic, Zabrza, Rudy Śląskiej i innych miast.

http://www.wostal.com.pl/ - 16 Paź 2014

Www.matusiakzlom.pl****

Zapraszamy do poznania się z ofertą naszych parków maszynowych Matusiak Złom, gdzie dokładnie z obowiązującymi przepisami prowadzimy kasację aut, skup metali kolorowych, makulatury, brązu, stali, miedzi, aluminium, znalu cyny, mosiądzu i ołowiu. Jesteśmy właścicielami aż siedmiu parków maszynowych w których zdołamy Państwa obsłużyć. Wszystkie ich adresy i telefony znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Dzięki naszej kompleksowości, oferujemy państwu opłatę w gotówce lub szybki przelew. Jeśli funkcjonuje potrzeba kasacji auta, które już nie jest na chodzie, proponujemy możliwość odbioru przez nasz transport. Zapraszamy.

http://www.matusiakzlom.pl/ - 30 Cze 2017

Www.skup-kabli.szczecin.pl****

Firma In Common Recycling zaprasza Państwa do korzystania ze swoich usług. Oferujemy skup złomu stalowego i kolorowego, a także skup kabli aluminiowych, ołowianych i miedzianych. Przy większych zleceniach dodatkowo zapewniamy transport na terenie Polski i poza jej granicami. W trakcie trzynastu lat naszej działalności obsłużyliśmy już wielu zadowolonych klientów oraz nawiązaliśmy długotrwałe relacje biznesowe. W naszej firmie stawiamy na profesjonalizm i zadowolenie klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego i na naszą stronę internetową gdzie znajdą Państwo dokładniejsze informacje.

http://skup-kabli.szczecin.pl/ - 5 Wrz 2017

Www.westico.pl****

Firma Westico s.c. zajmuje się składowaniem odpadów i części, sprzedażą odpadów nadających się do odzysku lub recyklingu, a także sprzedażą części samochodów nadających się do odsprzedaży jako wartościowy element do ponownego użytkowania i zastosowania w innych pojazdach. Jeśli jesteś zainteresowany zajrzyj na stronę: http://www.westico.pl. Znajdziesz na niej więcej szczegółów dotyczących naszej firmy.

http://www.westico.pl/ - 18 Maj 2016

ZAKŁAD PRZEROBU ZŁOMU Prace rozbiórkowe****

Domeną naszej spółki są usługi w zakresie całościowego przerobu złomu stalowego oraz metali kolorowych. Działamy na obszarze Torunia, jednak zamówienie oferujemy na obszarze całego województwa. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość oferowanych prac, nowoczesna infrastruktura jak i wykwalifikowany personel co pozwala na realizację każdego zlecenia. Propozycja nasza zawiera także prace powiązane z demontażem konstrukcji stalowych oraz logistyczne wsparcie przy odbiorze złomu od petenta. Mamy niezbędne koncesje w zakresie obrotu odpadami poprodukcyjnymi i poamortyzacyjnymi oraz pozwoleniami na gromadzenie surowców niebezpiecznych dla środowiska. Zachęcamy do współpracy, wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie.

http://www.zlom.torun.pl/ - 6 Lut 2013

Zasady funkcjonowania skupu złomu****

Strona wskazuje reguły i prawa na których, funkcjonować ma skup złomu. Podaje miejsca, w jakich tego typu działalność jest najbardziej opłacalna. Opisuje zasady współpracy skupów złomu z innymi dziedzinami gospodarki, należą do nich hutnicy i przemysłowcy dostarczający surowiec. Strona zawiera porady na temat jaki surowiec najlepiej składować na złomie.

http://www.zlomtarnow.pl/ - 7 Wrz 2016

ZlomWeglika.pl - złom stali****

Jesteśmy firmą zajmującą się odzyskiem metali kolorowych, szlachetnych i nie tylko. Przyjmujemy u siebie złom stali, a w razie konieczności możemy sami przyjechać po jej odbiór. Nasza historia zaczęła się co prawda od skupu węglika spiekanego, ale jak widać po naszej obecnej ofercie stale rozszerzaliśmy zakres naszej działalności -- dzisiaj będąc już liczącym się graczem w tej branży. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia warunków skupu złomu. Dzięki naszej pracy można pozbyć się zalegających w magazynach i przy fabrykach metalowych pozostałości poprodukcyjnych.

http://zlomweglika.pl/ - 21 Lut 2015

ZŁOM INFO PL - Polski Portal Branży Złomowej****

Wszystko czego szukasz na teman handlu, obrotu i recyklingu złomu. Aktualne ceny złomu, oferty, przetargi i unikalny katalog firm złomowych.

http://www.zlom.info.pl/ - 14 Sty 2011

Złom, stal, miedź, aluminium, mosiądz, wyroby hutnicze, VIOLA-usługi transportowe Wrocław****

Proponujemy sprzedaż złomu, sprzedaż metali kolorowych oraz handel wyrobami hutniczymi. Na stronie internetowej polecamy usługi transportowe na trasach międzynarodowych. Firma Viola Wrocław oferuje złom, stal, miedź a także wyroby hutnicze i zestawy plandekowe. Proponujemy skup złomu kolorowego oraz skup złomu stalowego.

http://www.viola.wroclaw.pl/ - 8 Cze 2007