KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

ZAKŁAD PRZEROBU ZŁOMU Prace rozbiórkowe****

Domeną naszej spółki są usługi w zakresie całościowego przerobu złomu stalowego oraz metali kolorowych. Działamy na obszarze Torunia, jednak zamówienie oferujemy na obszarze całego województwa. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość oferowanych prac, nowoczesna infrastruktura jak i wykwalifikowany personel co pozwala na realizację każdego zlecenia. Propozycja nasza zawiera także prace powiązane z demontażem konstrukcji stalowych oraz logistyczne wsparcie przy odbiorze złomu od petenta. Mamy niezbędne koncesje w zakresie obrotu odpadami poprodukcyjnymi i poamortyzacyjnymi oraz pozwoleniami na gromadzenie surowców niebezpiecznych dla środowiska. Zachęcamy do współpracy, wszelkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie.

http://www.zlom.torun.pl/ - 6 Lut 2013

Zasady funkcjonowania skupu złomu****

Strona wskazuje reguły i prawa na których, funkcjonować ma skup złomu. Podaje miejsca, w jakich tego typu działalność jest najbardziej opłacalna. Opisuje zasady współpracy skupów złomu z innymi dziedzinami gospodarki, należą do nich hutnicy i przemysłowcy dostarczający surowiec. Strona zawiera porady na temat jaki surowiec najlepiej składować na złomie.

http://www.zlomtarnow.pl/ - 7 Wrz 2016

ZlomWeglika.pl - złom stali****

Jesteśmy firmą zajmującą się odzyskiem metali kolorowych, szlachetnych i nie tylko. Przyjmujemy u siebie złom stali, a w razie konieczności możemy sami przyjechać po jej odbiór. Nasza historia zaczęła się co prawda od skupu węglika spiekanego, ale jak widać po naszej obecnej ofercie stale rozszerzaliśmy zakres naszej działalności -- dzisiaj będąc już liczącym się graczem w tej branży. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia warunków skupu złomu. Dzięki naszej pracy można pozbyć się zalegających w magazynach i przy fabrykach metalowych pozostałości poprodukcyjnych.

http://zlomweglika.pl/ - 21 Lut 2015

ZŁOM INFO PL - Polski Portal Branży Złomowej****

Wszystko czego szukasz na teman handlu, obrotu i recyklingu złomu. Aktualne ceny złomu, oferty, przetargi i unikalny katalog firm złomowych.

http://www.zlom.info.pl/ - 14 Sty 2011

Złom, stal, miedź, aluminium, mosiądz, wyroby hutnicze, VIOLA-usługi transportowe Wrocław****

Proponujemy sprzedaż złomu, sprzedaż metali kolorowych oraz handel wyrobami hutniczymi. Na stronie internetowej polecamy usługi transportowe na trasach międzynarodowych. Firma Viola Wrocław oferuje złom, stal, miedź a także wyroby hutnicze i zestawy plandekowe. Proponujemy skup złomu kolorowego oraz skup złomu stalowego.

http://www.viola.wroclaw.pl/ - 8 Cze 2007

Złomex****

Skup i sprzedaż złomu. Karczowanie i wycinka drzew oraz krzewów.

http://www.zlomex.com/ - 6 Paź 2004

Złomtrade - Skup złomu - Bydgoszcz, Łódź, Olsztyn****

Skup złomu - w Bydgoszczy, Łodzi, Olsztynie.

http://www.zlomtrade.pl/ - 16 Sie 2005

AlNiCo - hurtowy skup złomu metali***

Witryna firmy prowadzącej hurtowy skup złomu metali nieżelaznych, stali stopowych, metali rzadkich oraz zgarów. Strona zawiera cennik, telefony kontaktowe oraz adresy firmy.

http://www.alnico.republika.pl/ - 22 Lis 2004

Al-Wtór - Surowce wtórne, punkt skupu złomu***

Al-Wtór - Punkt skupu złomu, makulatury i surowców wtórnych.

http://www.al-wtor.xtd.pl/ - 10 Lis 2004

BIS-MET skup złomu***

BIS-MET Andrychów - skupujemy złom, metale kolorowe, makulaturę, puszki. Kasacja pojazdów mechanicznych. Punkt sprzedaży gazów technicznych LINDE GAZ Polska.

http://www.bis-met.com.pl/ - 30 Mar 2004