KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (127)

LIMET - skup złomu metali kolorowych - Warszawa***

LIMET - Skup złomu metali kolorowych - Warszawa; ul. Gdańska 23. Skupujemy: miedź, aluminium, puszki aluminiowe, mosiądz, cynk, stal, znal, ołów, żeliwo i in.

http://www.limet.waw.pl/ - 19 Sty 2011

Lukas - Kontenery na śmieci, odpady oraz wywóz złomu***

Firma Lukas Kontener Serwis oferuje kontenery na odpady, śmieci, wywóz gruzu, odpadów, złom i surowce, dzierżawa kontenerów. Firma oferuje też skup złomu, makulatury i surowców wtórnych

http://www.lukaskontener.pl/ - 6 Lut 2004

Pawilony, kioski, złom stalowy, odpady EUROWARTEX Sp. z o. o.-gospodarka odpadami.***

Firma EUROWARTEX Sp. z o.o. zajmuje się produkcją takich obiektów jak pawilony, kioski, wiaty, garaże, a także ciągi handlowe, pomieszczenia sanitarne. Na stronie internetowej oferuje kontenery, kontenery do złomu oraz kontenery na odpady - transport odpadów. Odpady komunalne.

http://www.eurowartex.pl/ - 25 Paź 2011

Polipaso***

Polipaso sp. z o.o. Serwis i sprzedaż urządzeń do przerobu złomu. Usługi wykonujemy w kraju i zagranicą. Działania obejmują recycling.

http://www.polipaso.pl/ - 2 Sty 2004

P.P.U.SURMAT Sp. z o.o., Częstochowa - handel złomem***

Firma SURMAT Sp.z o.o. zajmuje sie hurtowym handlem i przerobem złomu stalowego i żeliwnego, szczególnie w postaci wiór. W swojej ofercie ma również sprzedaż wyrobówu hutniczych.

http://www.surmat.com.pl/ - 12 Sty 2005

PRU "LUX"***

Pru - Lux: Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe. Zajmuje się remontami nawierzchni kolejowej, konserwacją torów, wymianą akcesorii kolejowych, pomiarami torów i rozjazdów.

http://www.prulux.ventura.pl/ - 29 Wrz 2003

PTH INŻ. PIOTR KOWALSKI skup metalu***

Firma PTH inż. Piotr Kowalski, posiadająca siedzibę w Olsztynie, należy do grupy Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Głównym zakresem działalności jest pozyskiwanie złomów metali nieżelaznych z województwa warmińsko-mazurskiego, którym zajmujemy się od niemal 20 lat. Zebrany przez naszą firmę złom wysyłamy do polskich zakładów metalurgicznych. Dzięki naszym działaniom przedsiębiorstwo zdobyło stabilną kondycję finansową. Od naszych dostawców odbieramy złom własnym środkiem transportu, gwarantując natychmiastowe wypłacanie należności oraz solidną wycenę oraz oszacowanie wagi. Firma PTH inż. Piotr Kowalski była pierwszą w kraju organizującą profesjonalny skup puszek aluminiowych. Dzięki naszemu działaniu miasto Olsztyn ma odzysk puszek aluminiowych na poziomie 95%. Posiadamy przejrzyste hasło marketingowe \"Zamień puszki na złotówki\". Prócz tego skupujemy butelki plastikowe (PET) i przyjmujemy makulaturę i folię. Więcej detali na stronie internetowej:

http://pthkowalski.pl/ - 9 Sty 2013

P.U.H. "Złom MAK" Jerzy Kumor - Skup i sprzedaż złomu. MYSZKÓW***

Pozyskiwanie, skup, przerób i sprzedaż złomu. Prasowanie i cięcie złomu do wymiarów wsadowych wymaganych przez huty. Rozliczenia gotówkowe.

http://zlom.kumor.pl/ - 14 Lip 2005

Pumar Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która oferuje usługi w zakresie remontów, modernizacji i dostaw urządzeń mechanicznych i górniczych, wykonawstwa konstrukcji stalowych. Prowadzi także działalność handlową: sprzedaż węgla, drewna, części zamiennych do maszyn i skup złomu metalowego. Lista referencji, informacje kontaktowe.

http://www.bazafirm.pl/pumar/ - 16 Kwi 2002

Recykling i odbiór odpadów - Jantar łódzkie***

Jantar wita. Firmę recyklingu i produkcji paliwa alternatywnego oraz stację demontażu pojazdów zlokalizowano w województwie łódzkim przy trasie S8, w miejscowości Rzgów, tuż obok Łodzi. Jantar to zakład odzysku i utylizacji odpadów, który prowadzi działalność w obszarze zbiórki, odbioru i transportu odpadów takich jak: urządzenia elektryczne i elektroniczne, wyroby AGD, komputery, telewizory, pralki, lodówki, samochody, maszyny, tworzywa sztuczne, folia. Zajmujemy się produkcją paliwa alternatywnego z wysokokalorycznych odpadów, skupem złomu i makulatury. Jantar przerabia śmieci na surowiec pierwotny, który można wykorzystać ponownie w przemyśle, ograniczając zatrucie środowiska. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Każdy kto przekazuje odpad otrzymuje kartę potwierdzającą przekazanie odpadu z charakterystyką grupy i klasy odpadu. Świadczymy usługi jednorazowe albo podpisujemy stałe umowy. Prowadzimy także złomowanie samochodów. Szczegóły działalności na naszej aplikacji www.

http://8888.pl/ - 3 Sty 2012