KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > złom (120)

P.U.H. "Złom MAK" Jerzy Kumor - Skup i sprzedaż złomu. MYSZKÓW***

Pozyskiwanie, skup, przerób i sprzedaż złomu. Prasowanie i cięcie złomu do wymiarów wsadowych wymaganych przez huty. Rozliczenia gotówkowe.

http://zlom.kumor.pl/ - 14 Lip 2005

Pumar Sp. z o.o.***

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która oferuje usługi w zakresie remontów, modernizacji i dostaw urządzeń mechanicznych i górniczych, wykonawstwa konstrukcji stalowych. Prowadzi także działalność handlową: sprzedaż węgla, drewna, części zamiennych do maszyn i skup złomu metalowego. Lista referencji, informacje kontaktowe.

http://www.bazafirm.pl/pumar/ - 16 Kwi 2002

Recykling i odbiór odpadów - Jantar łódzkie***

Jantar wita. Firmę recyklingu i produkcji paliwa alternatywnego oraz stację demontażu pojazdów zlokalizowano w województwie łódzkim przy trasie S8, w miejscowości Rzgów, tuż obok Łodzi. Jantar to zakład odzysku i utylizacji odpadów, który prowadzi działalność w obszarze zbiórki, odbioru i transportu odpadów takich jak: urządzenia elektryczne i elektroniczne, wyroby AGD, komputery, telewizory, pralki, lodówki, samochody, maszyny, tworzywa sztuczne, folia. Zajmujemy się produkcją paliwa alternatywnego z wysokokalorycznych odpadów, skupem złomu i makulatury. Jantar przerabia śmieci na surowiec pierwotny, który można wykorzystać ponownie w przemyśle, ograniczając zatrucie środowiska. Jesteśmy do twojej dyspozycji. Każdy kto przekazuje odpad otrzymuje kartę potwierdzającą przekazanie odpadu z charakterystyką grupy i klasy odpadu. Świadczymy usługi jednorazowe albo podpisujemy stałe umowy. Prowadzimy także złomowanie samochodów. Szczegóły działalności na naszej aplikacji www.

http://8888.pl/ - 3 Sty 2012

RENOMET RECYKLING Sp. z o.o. skup samochodów***

Firma Renomet Recykling prowadzi swoją działalność w branży złomowania a także kasacji pojazdów oraz proponuje używane części samochodowe. U nas odnajdą Państwo podzespoły do większości aut jeżdżących po polskich drogach. Nasi doświadczeni mechanicy odkryją każdą potrzebną część, a w razie konieczności wymontują ją z jednego z wielu złomowanych u nas aut. Gwarantujemy wszechstronne usługi oraz wystawiamy nasz asortyment na sprzedaż również w sklepie internetowym. Dzięki korzystnym umowom z firmami kurierskimi zdołamy gwarantować niskie opłaty za przesyłki czy krótkie terminy dostaw. Jako certyfikowana stacja demontażu pojazdów odbieramy samochody każdej marki i w różnym stanie technicznym, nawet powypadkowe, a w przypadku niesprawnych - umożliwiamy własny bezpłatny transport lawetą. Więcej dowiedzą się Państwo na stronie.

http://autozlomrenomet.pl/ - 3 Sty 2013

RPR - Złom-Handel***

Skup złomu - na stronie informacje o firmie, oferta i kontakt.

http://www.rpr.zgora.pl/ - 14 Maj 2002

Skimmings, Aluminium skimmings - Wistal***

Firma Wistal zajmuje się głównie handlem złomem. Aluminium skimmings - złom aluminiowy.

http://www.wistal.pl/ - 11 Gru 2009

Skup katalizatorów Autokat***

Zajmujemy się skupem katalizatorów wszystkich rodzai. Skupujemy zużyte katalizatory od samochodów osobowych, dostawczych oraz motocykli. Aby sprzedać nam katalizator możesz przyjechać do naszej siedziby w Warszawie lub skorzystać z wysyłkowego skupu katalizatorów. Oferujemy najwyższe ceny skupu w Polsce. Sprawdź cennik skupu katalizatorów na naszej stronie, bądź skorzystaj z bezpłatnej wyceny za pomocą formularza kontaktowego. Zapraszamy.

http://www.autokat-katalizatory.pl/ - 19 Gru 2011

Skup katalizatorów, monolitu, metali szlachetnych***

Oferujemy konkurencyjne ceny skupu zużytych katalizatorów samochodowych, wkładów oraz metali szlachetnych w nich zawartych. Skupujemy każdą ilość katalizatorów. Wypłacamy natychmiastowo - gotówką. Dysponujemy aparaturą umożliwiającą analizę katalizatorów.

http://skupkatalizatorow.net/ - 30 Maj 2012

Skup surowców wtórnych M. Żabicki***

Skup surowców wtórnych a także własna linia odlewnicza do prętów i rur z brązu. Oferujemy szeroką gamę wyrobów z mosiądzu, brązu i miedzi. Specjalizujemy się w wałkach i tulejach brązowych.

http://www.skupsurowcow.pl/ - 6 Lis 2008

Skup złomu metali kolorowych***

Skupujemy złom miedzi i mosiądzu, aluminium, cynku, stali nierdzewnej, ołowiu oraz makulaturę (gazety, książki bez okładek). 10 punktów na terenie Śląska. Gwarantujemy płatność gotówką!

http://skupmk.pl/ - 21 Maj 2008