KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Budownictwo (30 665)

Galanteria Betonowa - Produkcja i Sprzedaż***

Galanteria Betonowa oferuje: kamień elewacyjny, daszki na ogrodzenia, płyty chodnikowe. Nabywca decyduje u nas o barwie kamienia, dodatkowych fakturach barwnych według własnych upodobań lub przedstawionych nam wzorów. Kamień elewacyjny jest imitacją piaskowca. Dzięki fakturze naturalnego kamienia zapewniają bardzo ciekawy efekt na powierzchni podmurówek, fundamentów, elewacji zewnętrznej, wewnętrznej jak i innych detalach architektonicznych. Płytki produkowane są na bazie cementu najwyższej klasy oraz barwników. Produkowane przez nas płytki są barwione w masie oraz impregnowane powierzchniowo co gwarantuje trwałość oraz "żywy" kolor kamienia.

http://www.galanteria-betonowa.pl/ - 28 Lip 2009

2M MALINOWSKI - artykuły i usługi budowlane*****

Firma oferuje materiały i usługi budowlane na najwyższym poziomie. Działa na rynku od wielu lat, podczas których wykonała kilkadziesiąt realizacji budowlanych, prowadząc jednocześnie hurtownię materiałów budowalnych.

http://www.2m-malinowski.pl/ - 22 Mar 2004

Aranżacje wnętrz projekty wnętrz - Intellio designers - projektant wnętrz Kraków*****

Intellio designers to jedno z najbardziej kreatywnych biur aranżacji wnętrz na "projektowej" mapie Polski. Nasza firma to zespół profesjonalistów, którzy przenoszą marzenia, potrzeby i indywidualne preferencje Klientów w trójwymiarową rzeczywistość. Gwarantujemy, że usługi Intellio designers z nawiązką przekroczą Państwa oczekiwania Serdecznie zapraszam na indywidualne spotkanie w naszym biurze w Krakowie na Zakopiance

http://intellio.pl/ - 25 Sie 2015

Arcoff - Tarcze do drewna najwyższej jakości!*****

Firma Arcoff istnieje od 1996 roku. W Swojej ofercie firma posiada najwyższej jakości akcesoria do elektronarzędzi, baterie do wkrętarek, frezy do metalu. To jednak tylko część z dostępnych produktów. Zapraszamy na stronę internetową aby zapoznać się ze szczegółową ofertą. Życzymy udanych zakupów!

http://www.arcoff.pl/ - 13 Kwi 2011

Argo-Budowa Tadeusz Macura usługi ogólno-budowlane, Ustroń*****

Firma wyspecjalizowała sie w realizacji wszelkiego rodzaju projektów wykończenia wnętrz , także w budowanie obiektów od podstaw z wykończeniem pod klucz.Dysponujemy doświadczonym zespołem , sprawdzonymi dostawcami materiałów i podwykonawcami.

http://argo-budowa.pl/ - 4 Kwi 2011

Artmar Centrum Parkieciarza - parkiet, parkiety Kraków*****

Sprzedaż podłóg drewnianych parkietów europejskich i egzotycznych. Nasza oferta obejmuje produkty do układania, lakierowania i konserwacji drewna, elektronarzędzia i akcesoria parkieciarskie, kompleksowe usługi parkieciarskie,

http://www.centrumparkieciarza.pl/ - 1 Kwi 2008

Aves - ogrodzenia betonowe*****

Nasza firma działa na rynku od 1996 roku. Zajmujemy się produkcją betonowej kostki ogrodzeniowej oraz betonowej kostki elewacyjnej. Kostkę to można zastosować do budowy bardzo estetycznych i trwałych ogrodzeń, filarów podporowych, murów oporowych, kominków, różnego rodzaju murków ozdobnych.

http://www.avesogrodzenia.pl/ - 9 Sty 2012

Biuro Nieruchomości Katowice, Śląsk, Zagłębie Domo Optima*****

Agencja Domo Optima zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Katowic, całego Śląska oraz Zagłębia. Zainteresowi kupnem, wynajmem lub sprzedażą nieruchomości znajdą na stronie wiele przydatnych informacji

http://www.domooptima.pl/ - 4 Paź 2006

Bramy garażowe, bramy przemysłowe, drzwi przeciwpożarowe, napędy do bram FIESTA- zabezpieczenia.*****

Na stronie internetowej prezentujemy bramy garażowe, bramy przemysłowe oraz bramy segmentowe i bramy szybkobieżne Swarzędz. Firma Fiesta oferuje drzwi przeciwpożarowe; drzwi przeciwpożarowe stalowe, drzwi przeciwpożarowe drewniane Poznań. Polecamy napędy do bram, rampy hydrauliczne, a także klapy oddymiający.

http://www.fiesta.poznan.pl/ - 28 Lip 2008

Budowa domu*****

Inbudo.pl to serwis, w którym znaleźć możemy wszelkie informacje dotyczące budowy domu. Znajdziemy tu również wielką bazę firm budowlanych oraz usług, a baza materiałów budowalnych dostarczy nam niezbędnych informacji o cenach i dostępności. Z wykorzystaniem platformy budowlanej Inbudo znajdziemy fachowca, z którym remont będzie przyjemnością, dowiemy się także gdzie najtaniej kupić materiały budowlane i wykończeniowe.

http://inbudo.pl/ - 27 Kwi 2012

Informacje dodatkowe